فرماندار بافق : افتتاح 50 پروژه عمراني با اعتباري بالغ بر 230 ميليارد ريال در هفته دولت

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - 1 شهریور 1393

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ فرماندار بافق با اشاره به فرارسيدن هفته دولت در خصوص پروژه هاي قابل افتتاح شهرستان بافق گفت: در هفته دولت 50 پروژه در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف شهرستان با 236 میلیارد و 670 میلیون ریال اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار شهرستان بافق خاطرنشان کرد: از 50 پروژه افتتاحی شهرستان بافق 30 پروژه در شهر بافق و 20 پروژه در روستاهاي بخش مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد.

سيد مهدي طلايي مقدم با اشاره به پروژه هاي بخش کشاورزي عنوان کرد: يازده پروژه جهاد کشاورزی شهرستان با يک میلیارد و 212 میلیون ریال در هفته دولت افتتاح می‌شود.

وی از افتتاح مسکن 24 واحدي اقشار کم درآمد شهرستان بافق با اعتباري بالغ بر 10 میلیارد و 440 میلیون ریال اعتبار در هفته دولت خبر داد و اضافه کرد: 5 شرکت تعاوني این شهرستان با 640 میلیون ریال اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد.

طلايي مقدم به افتتاح پنج طرح مخابراتي در هفته دولت با چهار میلیارد و يکصد ميليون ریال اعتبار اشاره و تصریح کرد: پروژه هاي مخابراتي شامل توسعه زير ساخت شهرک صنعتي ، توسعه سوئيچ مرکز اداري ، افتتاح دو سايت BTS و افزايش ظرفيت اينترنت خانگي مي باشد.

فرماندار بافق بیان کرد: 10 پروژه برق شامل اصلاح شبکه روشنايي معابر، احداث ترانس، اصلاح شبکه شهری و روستایی ، برق رساني به مسکن مهر و نگهداری امکانات برق با چهار میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد.

وي به طرح هاي عمران شهري اشاره کرد و بيان داشت : بيش از 108 ميليارد ريال در خصوص احداث بلوارهاي مسجد جامع ، مهديه ، ميدان امام حسن و… هزينه شده است.

فرماندار بافق در ادامه به پروژه هاي شرکت سنگ آهن ميشدوان با اعتباري بالغ بر 57000 ميليون ريال ، پايگاه امداد جاده اي سه چاهون با اعتبار 4300 ميليون ريال ، دبيرستان خيري فاطميه با اعتبار 3960 ميليون ريال و طرحهاي دانشگاه علمي کاربردي بافق با اعتبار 5000 ميليون ريال از ديگر طرحها و پروژه هايي است که در هفته دولت به بهره برداري خواهد رسيد.

وي با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجایی ، هفته دولت را فرصت مناسبی خواند تا ارائه خدمات به مردم تسریع یابد و هر ساله در این هفته مهم و ارزشمند، پروژه‏‌های زیادی در شهرستان، استان و کل کشور در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به ملت غیور ایران به بهره‏‌برداری می‏‌رسد

طلايي مقدم در پايان با اشاره به انعکاس صحيح خدمات نظام به مردم گفت: باید با توجه به شعار هفته دولت مبنی بر آرامش و امید، روحیه نشاط  و امیدواری را در مردم افزایش دهيم و با هم‌فکری مسئولان در راستای انعکاس اخبار خدمات دولت گام برداريم.

 بنر IMG_9377


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
خخخخخ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 شهریور 1393 - 8:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خخخخخخخ

You cannot copy content of this page