امام جمعه بافق گفت: رفع مشکلات جامعه نیاز به همدلی و حمایت مردم و مسوولان از دولتمردان دارد.

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - 2 شهریور 1393

امام جمعه بافق گفت: رفع مشکلات جامعه نیاز به همدلی و حمایت مردم و مسوولان از دولتمردان دارد.

به گزارش بافق فردا به نقل از تدبیر  بافق  حجت الاسلام ˈسید جواد سلیمانیˈ روز شنبه در جمع کارکنان دستگاههای اجرایی شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت افزود: همه مسوولان باید در هر شرایط و موقعیتی تکریم ارباب رجوع را مد نظر داشته باشند و صادقانه به مردم خدمت کنند.

امام جمعه بافق با بیان اینکه خدمات دولت باید برای مردم بازگو شود ادامه داد: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان عملکرد یکساله دولتمران به مردم است.

سلیمانی، خدمت به مردم در نظام اسلامی را فرصت مغتنم خواند و گفت: همه باید در فضایی با نشاط و خلق و خوی خوش در راستای منویات رهبر فرزانه انقلاب و خدمت صادقانه به ملت گام بردارند.

وی اضافه کرد: مدیران و کارمندان باید بدانند مراجعه مردم به آنها طبق روایات یک نعمت و فرصت است و باید با برخورد مناسب و تکریم آنها و تسریع در انجام کارهای مردم در چارچوب قانون، از این فرصت طلایی برای سعادت دنیوی و اخروی بهره ببرند.

این روحانی با بیان اینکه دولت در طول یکسال گذشته خدمت کرده و مورد تائید مقام معظم رهبری قرار دارد خاطر نشان کرد:حل مشکلات جامعه نیاز به همدلی و حمایت همه مردم و مسوولان از دولت دارد.

سلیمانی در ادامه گفت: دولت در طول یکساله گذشته در مهار تورم موفق بوده و از این پس نیز باید در رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم و خارج شدن از رکود و رونق اقتصادی تلاش کند.

وی همچنین با اشاره به وظیفه دولت در قبال فرهنگ افزود: اولویت دیگر دولت باید توجه به مقوله فرهنگ باشد که یکی از دغدغه های مردم و رهبری بوده و در گذشته مظلوم واقع شده است.

امام جمعه بافق تصریح کرد: اهمیت کار فرهنگی و تقویت ایمان و گسترش اخلاق اسلامی و فضایل اخلاقی از وظایف دولت اسلامی است.

معاون فرماندار بافق هم با تبریک هفته دولت به ارائه گزارش عملکرد ادارات این شهرستان پرداخت گفت: در این هفته مراسم کلنگ زنی نداریم و باید به طرحهای نیمه تمام توجه شود.

محمد علی طالعی از افتتاح دهها پروژه عمرانی، تعاونی و تولیدی در هفته دولت در این شهرستان خبر داد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
سیستم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 2 شهریور 1393 - 6:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم باید با هم متحد باشند و خود را درگیر مسائل باندی و جناحی نکنند-لغو کامل خصوصی سازی و آزادی بازداشت شدگان خواست قریب به اتفاق مردم است.
سخنان شیرین مسئولین دیگر اثر بخش نیست زیرا باید با عمل توام شود و بعید است این مسئولین اهل عمل باشند

موسی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 شهریور 1393 - 10:30 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سیستم آنالوگی اگر دیجیتال بودی می فهمیدی که اتحاد مثال زدنی بین مسئولین شهر وجود دارد اتفاقا اصلا مسائل جناحی وباندی در این شهر معنی ندارد اگر پنبه از گوش خود بیرون بیاورید ودست از تعصبی که منشا جهالت دارد بردارید و بتوانیدحقایق راببینید خواهید فهمید که بعضی ها بازیچه همین دستگیر شدگان شده اندمتاسفانه تصور می کنید امور شهر به مانند باد کردن بادکنک است نمی دانید فرایند تصمیم گیری واجرا هم سخت است وهم زمان بر توصیه من صبر در برابر همه سختی هاست

You cannot copy content of this page