طالعی معاون فرماندار بافق : با اعتباری بالغ بر با ۲۳۶ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال در هفته ی دولت 50 طرح عمرانی افتتاح می شود

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
دوشنبه - 3 شهریور 1393

به گزارش بافق فردا

طالعی معاون فرماندار بافق گفت :

با اعتباری بالغ بر  بیش از 50 طرح با ۲۳۶ میلیارد و ۶۷۰ میلیون ریال در هفته ی دولت در شهرستان بافق به بهر برداری می رسد .

طالعی اذعان  داشت این پروژه ها بیشتر در زمینه ی کشاورزی، عمرانی، معدنی، تولیدی، فرهنگی و تعاونی می باشد و بنا داریم با حضور یکی از مسئولان ارشد استانداری باشد .

 معاون فرماندار بافق یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت بر صداقت در گفتار و پاکی در کردار و رفتار تاکید و بیان کرد: افتخار دولت این است که با کمترین امکانات بیشترین خدمات را به مردم ارائه می‌دهد.

طالعی با اشاره به اینکه باید از تبلیغ درباره پروژه‌های کم اهمیت خودداری شود، افزود: خدمات دولتمردان دامنه وسیع دارد و طرح‌ها و پروژه‌هایی برای افتتاح مطرح شوند که قابلیت خدمت رسانی به مردم در آنها زیاد باشد.

وی به بیان خدمات دولت در این هفته تاکید کرد و گفت: باید خدمات دولت در سطح خرد و کلان به دور از بزرگنمایی برای مردم تبیین شود.

محمد علی طالعی : یادآوری این خدمات و فعالیت‌ها هم تشکر مردم را در پی خواهد داشت و هم امیدواری آنان را به نظام و انقلاب اسلامی تقویت می‌کند.

طالعی دولت تدبیر و امید را انتقادپذیر خواند و گفت:  باید تعامل دو جانبه باشد همانگونه که رسانه‌ها دولتمردان را نقد می‌کنند، باید عملکرد و خدمت‌رسانی این دولت را نیز به اطلاع مردم برسانند.

وی ارتباط بیشتر مسئولان شهرستان بافق با اصحاب رسانه را ضروری دانست و افزود: انتقاد از سوی خبرنگاران انجام رسالت است که باید با روی باز بپذیریم.

معاون فرماندار بافق از خبرنگاران دعوت نمود تا برای اطلاع رسانی به مردم کنار مسئولین باشند  و  از خدمات این قشر زحمت کش تشکر کرد

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 3 شهریور 1393 - 10:33 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

لطفا ابن طرحها را نام ببرید ببینیم چقدر کار انجام شده

علی عسکری خبرنگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 4 شهریور 1393 - 9:46 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام ، نام پروژه ها هنگام افتتاح در خبر ها عنوان خواهد شد، فعلا در حد پیش خبر اعلام شده است.

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 4 شهریور 1393 - 10:30 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

لطف کنید طرح های مذکور رامعرفی بفرمایید

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 4 شهریور 1393 - 11:31 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقاى طالعى لطفا يكى از اون طرحها را نام ببريد نقش فرماندارى راهم در احداث ان طرح بگوئيد اقاى ابراهيمى لطفا جوابيه فرماندارى را جويا شويد

You cannot copy content of this page