آغاز نصب دو هزار علمک گاز در بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
چهارشنبه - 9 مهر 1393

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ مديرعامل جديد شرکت گاز استان يزد به همراه فرماندار بافق از پروژه گازرساني به شهرستان بافق بازديد کرد . از روند فعاليت و پيشرفت کار اين پروژه مطلع شد .

مديرعامل جديد شرکت گاز استان يزد ضمن ابراز رضايت از پيشرفت کار پروژه گاز رساني در بافق عنوان کرد:گازرساني به بافق از اولويت هاي کاري ما قرار دارد که تاکنون عمليات خط انتقال به بافق به اتمام رسيده و اين خط گاز دار شده است و براي گازرساني در داخل شهر بافق طراحي ها لازم صورت گرفته که يکي از موارد شامل يک ايستگاه مرکزي (cgs) است که مراحل ساخت به اتمام رسيده و تجهيزات ارسال شده در حال نصب است.

“منوچهر فلاح” در ادامه افزود: پروژه گازرساني به بافق در مجموع در سه فاز طراحي شده که فاز اول به طول 55 کيلومتر به طور کامل اجرا شده و فاز دوم به طول 80 کيلومتر که در حال حاضر بيش از 50 درصد از فازدوم انجام شده وبراي فاز سوم طراحي آماده شده که بزودي اقدامات اجرايي صورت خواهد گرفت.

مدير عامل شرکت گاز استان از آغاز نصب علمک ها تا دو هفته آينده در بافق خبرداد و اظهار داشت: کار نصب دو هزار علمک گاز در بافق به زودي آغاز مي شود و مناطقي که در آن شبکه اجرا شده مانند مبارکه ، آهنشهر،شهرک مناجات و وليعصر(عج) به زودي پس از تعيين محل مورد نظر براي نصب علمک ها شهروندان ميتوانند کار لوله کشي داخل منازل خود را آغاز کنند.

وي همچنين در رابطه با لوله کشي گاز منازل شهروندان افزود: ما با سازمان نظام مهندسي هماهنگ خواهيم کرد تا تعدادي از شرکت هايي که کار لوله کشي داخل منازل را انجام مي دهند معرفي کنند تا کار آغاز شود.

فلاح در پايان اظهار اميدواري کرد که خوشبختانه در مجموع زير ساخت هاي مناسبي براي بافق فراهم شده و شهرستان بافق با وجود سه فار اجرايي

از پيشرفت خوبي برخوردار است وتا دو ماه آينده دو فاز کامل خواهيم داشت.

New0703 New0709 New0711 New0731


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
احمد برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 12 مهر 1393 - 8:09 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متشکریم

You cannot copy content of this page