مافیایی حاکم هست که درصدد وارد کردن بچه ماهی از کشور خارجی مثل چین هستند

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
جمعه - 25 مهر 1393

دخیل عباس زارع زاده، نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی درخصوص اتفاقات اخیر ماهی تیلاپیا عنوان نمود:

افراط و تفریط در بافق حاکم است

به گزارش خبرنگار هفته نامه افق کویر، دخیل عباس زارع زاده، نماینده مردم بافق، بهاباد، مهریز، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی  مهرماه در گفتگویی با خبرنگار هفته نامه افق کویر در خصوص مسائلی که بعد از اعتراضات سنگ آهن رخ داد گفت: سه موضوع گاز، جاده، توسعه صنایع جوار معدنی و توسعه عمران شهرستان و بحث 15 درصد تمایل دارم برای مردم شهرستان در خصوص این موضوعات توضیحاتی ارائه نمایم. متأسفانه مطلب واقعی را راجع به شهرستان بافق باید متذکر شوم؛ افراط و تفریط در بافق حاکم است، یا آتش هستند یا یخ! چون اینطوری بوده است حرکت ما هیچوقت نتیجه ای را در بر نداشته است.

اگر روزی سنگ آهن تعطیل شود 50 درصد مردم مهاجرت خواهند کرد

وی افزود: بافق یکی از شهرستانهای فاجعه‌وار استان هست، اگر روزی سنگ آهن تعطیل شود 50 درصد مردم مهاجرت خواهند کرد. تک شغلی و تک محصولی و همچنین اینکه پیوند مردم با شغل واحد می باشد، اگر فکر اساسی برای آن نشود بافق را شهر مقطعی باید دانست. چشم انداز 50 ساله آینده را ببیینید.

در بافق دریاچه آب زیرزمینی وجود دارد که نزدیک به سطح زمین می باشد

نماینده مردم در مجلس عنوان نمود: در بافق دریاچه آب زیرزمینی وجود دارد که نزدیک به سطح زمین می باشد. چطور حاضر هستند آب را از فاصله 1000کیلومتری از طریق خلیج فارس به بافق برسانند، اما حاضر به این نیستند که آب موجود را تصفیه کرده و به مصارف صنعتی منطقه برسانند. در کنار آن صنعتی به نام پرورش ماهی تیلاپیا را داریم.

مافیایی حاکم هست که درصدد وارد کردن بچه ماهی از کشور خارجی مثل چین هستند

مرکز تحقیقات در این مورد به نتیجه رسیده که متأسفانه مافیایی حاکم هست که درصدد وارد کردن بچه ماهی از کشور خارجی مثل چین هستند، چرا از مرکز پرورش کنترل شده تحت‌نظر،  بافق که صنعت نان آور هست استفاده نکنند و این بهانه ای دردآور است که شاید این نوع ماهی ها در آبهای آزاد راه باز نمایند. بچه ماهی پرورش یافته خارج کشور قابل اعتماد هست، ولی مرکزی که تحت کنترل و برای تک جنسی کردن این نوع ماهی واقعاً موفق عمل کرده است قابل اعتماد نیست؟!! افرادی هستند که در واردات ماهی دست دارند و این راه برای آنان نان آور است. مسئولین کشور نیز تحت تأثیر این جریان مرکز داخلی را به نفع خارج محکوم می نمایند. با این اوصاف ما مدعی رشد توسعه مدار و خواهان خود کفایی کشور هستیم، دلمان به حال مردم می سوزد فضایی که الآن می بینیم دروغ هست همیشه عده ای مأمور این می باشند که پرپول و پررو را هدایت نمایند.

توقع دارم کسی که مدیر می شود شناختی از زیر مجموعه خود داشته باشد

از ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران گلایه مندم که در جلسه ای در یزد و تهران بود قول داد مسئله را حل نماید، اما عده‌ای کارشناس که عقل درونگرایی ندارند و دلشان به حال خودکفایی مملکت نمی سوزد بر مغز مدیر محیط زیست حاکم هستند. توقع دارم کسی که مدیر می شود شناختی از زیر مجموعه خود داشته باشد. دفاعیات علمی، عقلی و قابل دفاع به هیچ عنوان نیست و امیدوارم پاسخ صحبتهای غیر کارشناسان و جهت دار را داشته باشند. این دشمنی نسبت به فضا و کشور هست! چطور مرکز پرورشی محدود را نمی توانیم کنترل کنیم آن وقت مجموعه باز واردی کشور را می خواهیم کنترل نماییم. این خائنانه، جنایت وار و چیزی نیست جز خیانت در فضای داخلی و اشتغال کشور. دلشان به حال درآمد نجومی کسانی که واردات کشور اعم از خودرو، اجناس لوکس و همچنین ماهی تیلاپیا می سوزد. نمی گویم ماهی وارد نکنند؛ چرا فضای داخلی را تهدید می نمایند. با کمال افتخار از واردات بی رویه و خروج ارز از کشور حمایت می کنند نام خود را کارشناس گذاشته و شعار می دهیم کشور را می خواهیم به وادی استقلال برسانیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهاب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 25 مهر 1393 - 5:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنظر من ما آخر نفهمیدیم این نماینده ای که برایمان انتخاب کرده اند مدافع مردم بافق است یا دنبال ضربه زدن به بافق .

دانشجوی شیلات این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 26 مهر 1393 - 9:27 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تیلاپیا یک سرمایه عظیم برای شهرستان بافق هست که مسئولین این شهرستان نباید بگذارند همچون سرمایه هایی دیگری که از بافق برده شد و هیچ کس هم حرفی به میان نیاورد این هم نیز برده شود شهرستان بافق تنها جایی است در کشور که دارای تیلاپیا است و خوشبختانه مر کز تحقیقات ملی نیز در این شهرستان قرار دارد که این خود یک امتیاز مثبت است برای شهرستان کارشناسان این مرکز دستاورد های بسیار خوبی در این زمینه بدست آوردند در صدتک جنس سازی تیلاپیادر این مرکز بالا تر از 99درصد بوده که این افتخاری است که توسط کارشناسان این مرکز بدست آمده

ایلیا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 5 آبان 1393 - 2:29 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای نماینده محترم بچه ماهی از چین وارد کردن شگفت نیست وسایلی مثل مهر تسبیح کفن وسایل مدرن برای عزاداری محرم و……….از چین وارد میشود که وارد کنندگانش همگی از……….هستند

You cannot copy content of this page