ما هم تشنه عدالتیم و مخالف بی عدالتی ، حتی اگر این بی عدالتی از نماینده منتخبی که همشهری مان نیز سر بزند از آن نمی گذریم.

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - 24 ژوئن 2012
در پی درج مطلب بافق فردا با عنوان«آقای دخیل عباس زارعزاده شما نماینده مردم شهر بافق هم هستید؟!!»پایگاه خبری – تحلیلی “مهریز ما “عنوان کرد:ما هم تشنه عدالتیم و مخالف بی عدالتی ، حتی اگر این بی عدالتی از نماینده منتخبی که همشهری مان نیز سر بزند از آن نمی گذریم.

از خیلی قبل ها همه می گفتند کسی که نماینده حوزه انتخابیه گسترده ابرکوه، بافق، بهاباد،خاتم و مهریز که خود وسیع ترین  حوزه انتخابیه کشور با فاصله تقریبی ۶۵۰ کیلومترمی باشد واقعاً کار مشکلی در پیش دارد. همانگونه که نماینده قبلی این حوزه نیز با آن سر در گریبان بود و این واقعیتی غیر قابل انکار است. به هر ترتیب بی عدالتی که در تقسیم حوزه های انتخابیه استان یزد صورت گرفته بر کسی پوشیده نیست و جالب اینکه با وجود مشهود بودن این قضیه و نیز واقف بودن مسئولین و نمایندگان قبلی استان بر این امر،  هیچ اقدامی صورت نگرفته است؛ یا زورشان نرسیده یا اینکه  نخواسته اند. این اولویتی است که می بایست یکی از مهم ترین سیاست های نه فقط نماینده این حوزه بلکه تمامی نمایندگان فعلی استان باشد.

به هرحال امروز در سایت بافق فردا که در موضوع اطلاع رسانی اطلاعات  اخبار این شهرستان بسیار موفق عمل نموده ، به مطلبی برخوردیم که ما را بر آن داشت که ضمن انعکاس این تیتر و مطلب، ضمن تأکید بر خواسته برحق مردم کل حوزه انتخابیه و مضافاً درخواست عاجزانه از نمایندگان استان برای ایجاد عدالت در این استان نکاتی را متذکر شویم:

۱ـ از واقعیت نگذریم و آن اینکه نمایندگی در این حوزه گسترده واقعاً کاریست بس مشکل و طاقت  فرسا و می بایست توقعات خود را  بر این اساس کمی معقولانه تر نمائیم.

۲ـ هنوز اول راهیم و همه باید صبر کنیم تا ببینیم نماینده منتخب مردم تا چه اندازه بر اصول و آرمان های مطرح شده توسط خود در دوران تبلیغات پایبند است و چه می تواند موفق باشد ولی با شناختی که از پشتکار و تلاش ایشان داریم اذعان می کنیم او شیفته خدمت به مردم بر مبنای عدالت است. حال بیائید واقعاً نه برای او بلکه برای آینده خودمان و نسل های بعد از خود برای آبادانی و پیشرفت و توسعه منطقه خود به او در خدمت رسانی به مردم محروم این حوزه انتخابیه کمک کنیم.

۳ـ ما هم مثل شهرستان های دیگر حوزه انتخابیه بر این خواسته خود مصرانه پافشاری می کنیم که ایجاد عدالت در تقسیم حوزه های انتخابیه اولین و مهم ترین درخواست ماست؛ چرا که اگر این کار صورت پذیرد، نیمی از راه نرفته پیموده خواهد شد و آن وقت است که با شناختی که از حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده داریم و پشتکار و تلاش و همت دوندگی او در این شش ماه اخیر که زبانزد عام و خاص است و وجدان های بر آن گواهی می دهد، مطمئناً بسیاری از محرومیت ها و مسائل و مشکلات این مناطق رفع یا کم خواهد شد.

۴ـ بسیار خوشحال می شویم که در یک محیط شفاف و بسیط و باز بحث نقد و آن هم نقد منصفانه را در جامع نهادینه ببینیم و ما نیز در این پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی در همین راستا حرکت می کنیم؛ چیزی که در ایام انتخابات به صورت واقع گرایانه و حقیقی کمبود آن را احساس نمودیم و دیدیم که اگر ما نداشته باشیم ابزاری که با آن با مردم حرف بزنیم و روشنگری کنیم آن وقت یک سایت استانی با قدرت نمائی کاذب و با فریب دادن مردم با استفاده از بزرگ نمائی ها، سیاه نمائی ها و مطالب کذب و افترا، سعی می نماید فضا را چنان بر مراد اسب کسانی بگرداند که بیا و ببین! !  بزرگ نمائی آن هائی که با مردم صادق نبودند، پشتیبانی هدفمندآنانکه خدمت خالصانه نکردند و صد البته که جواب آن را هم از مردم حتی مردم منطقه خود خوب گرفتند. ما باید با کمک هم جلو زیاده خواهی این ها را بگیریم آن هم در حد توان خود که گفته اند و شنیده ایم که حق گرفتنی است نه دادنی.

البته در خصوص آن سایت کذائی خیلی حرف ها داریم  که بعداً بصورت مفصل عملکرد آن را برای مردم بازگو می کنیم؛ چرا که بی انصافی که این سایت در ایام تبلیغات به مردم شریف این حوزه انتخابیه خیلی بود  و از آن نمی شود گذشت … ولی بماند برای فرصتی بهتر

۵ـ و دست آخر سخنی با نماینده منتخب و مسئولان ستاد ایشان داریم که باید با برنامه ریزی مناسب و حساب شده و با ارتباط تنگاتنگ با اصحاب رسانه و مطبوعات و نشریات محلی استان، بر انعکاس عملکرد خود صحه بگذارید. نه اینکه بزرگ نمائی کنید بلکه شفاف و واقع گرایانه و بر اساس اصول اطلاع رسانی، با مردم صادق باشید و عملکردتان را نیز به مردم بازگو کنید و از نقد هم نترسید که خود زمینه ای بسیار ارزشمند برای پیشرفت و توسعه است.

در همین زمینه با اطلاعاتی که داریم می دانیم در همین فرصت کم بعد از انتخابات نماینده منتخب مردم بسیار پرتلاش و فعال ظاهر شده و جلسات مداوم و مستمر و فشرده با اقشار مختلف، مسئولین، صاحب نظران، سرمایه گذاران و … داشته و حتی چندین بار به هریک از مناطق حوزه انتخابیه نیز سرکشی نموده است ولی چیزی که باعث می شود سایت بافق فردا نیز این مطلب را بنویسد شاید این باشد که در بعد اطلاع رسانی و انعکاس عملکردها در همین مدت کم هم خوب عمل نشده است که باید این نقیصه اصلاح گردد.

بگذریم …

در اینجا به احترام مردم شریف بافق و سایت وزین بافق فردا عین مطلب این سایت را برایتان در این قسمت می آوریم  که ثابت کنیم ما هم تشنه عدالتیم و مخالف بی عدالتی ، حتی اگر این بی عدالتی از نماینده منتخبی که همشهری مان نیز سر بزند از آن نمی گذریم.

یا علی مدد …

و به امید فردائی بهتر

بافق فردا از حسن نظر و مطلب درج شده از سوی مهریز ما کمال تشکر و قدردانی را دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
سهیل این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 25 ژوئن 2012 - 1:36 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر فضای مجازی چنین پیش برود بسیار حرکتی شایسته برای این حوزه انتخابیه خواهد بود که نتیجه ای بزرگتر در برخواهد داشت.