شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر بافق تشکیل جلسه داد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج‌شنبه - 13 آذر 1393

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛معاون فرماندار بافق در این نشست مهمترین راه مبارزه با پدیده شوم اعتیاد را عزم و اراده ملی، همکاری و همدلی همه جانبه دستگاهها و آگاه سازی تمامی اقشار جامعه عنوان کرد.
“محمد علی طالعی”همچنین خواستار همکاری تمام ارگان های زیربط در رابطه با آموزش برای جلوگیری از این معضل خطرناک اجتماعی شد.
کارشناس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش ارگان های مرتبط با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: فعاليت ها و اقدامات انجام شده شهرستان بافق در برگزاری برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر این شهرستان را مناسب ارزیابی کرد.
“محسن دادرس” در ادامه با تاکید بر اینکه مواد مخدر بویژه مخدر های صنعتی مانند یک ماشین قاتل عمل می کنند و ما بايد آمادگي لازم براي پيشگيري از اين معضل داشته باشيم افزود: مخدرها همواره در حال گسترش و تغییر شکل می باشد و باید با آمادگی هر چه بیشتر بصورت متداوم با این پدیده شوم اجتماعی مبارزه کنیم.
در ادامه هرکدام از اعضاء به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط دستگاههای مربوطه پرداختند و بر روی آسیب شناسی اعتیاد و عملیاتی کردن طرح های مصوب شده تاکید کردند.

New0027New0029New0028


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 14 آذر 1393 - 1:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شورای فرعی دیگه چه صیغه ای است با با برین جای تشکیل این جلسات اون مکانهایی که می تونه جوان و نوجوان فعالیت کنه را سر و سامان بدین که جوان و نوجوان ترغیب به سمت و سوی مواد مخدر و پاتوقهانشه یه کم هم جلو این مهاجرهای زاهدانی و کرمانی و شهر بابکیو شیرازی و افغانی را بگیرین باور کنید مشکل حله دیگه نیاز نیست دوستان به خود زحمت بدهنداز استان و شهرستان بیانجلسه بزارن

You cannot copy content of this page