گازرسانی به بافق با امکان بهره مندی یک هزار و 700 خانوار از نعمت گاز طبیعی تا دهه فجر امسال

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه‌شنبه - 16 دی 1393

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 32 پروژه گازرسانی با اعتبار 187 میلیارد ریال در دهه فجر سال جاری خبر داد.

منوچهر فلاح در تشریح این پروژه ها افزود: همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، پروژه های گازرسانی به شهر بافق با امکان بهره مندی یک هزار و 700 خانوار از نعمت گاز طبیعی و اعتباری معادل 35 میلیارد ریال و همچنین ساخت ایستگاه تقلیل فشار 200 هزار متر مکعبی (CGS) جلال آباد اشکذر با اعتباری معادل 12 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: در ایام ا… دهه فجر 19 روستا در شهرستان های اشکذر، تفت و اردکان با اعتبار 55 میلیارد ریال به شبکه گاز طبیعی متصل و امکان بهره مندی حدود یک هزار و 900 خانوار از این نعمت الهی فراهم می گردد.

مدیر عامل شرکت گاز استان یزد همچنین از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 9 روستای شهرستان تفت با اعتبار 60 میلیارد ریال خبر داد و یادآور شد با بهره برداری از این پروژه ها بیش از 600 خانوار تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت.

این مقام مسئول همچنین آغاز عملیات احداث ساختمان های اداره گاز نواحی مهردشت و بافق را از جمله برنامه های شرکت گاز استان یزد در این ایام عنوان کرد و افزود: جهت احداث این ساختمان ها 25 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
فلک زده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 17 دی 1393 - 9:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
اگه مازورمون رسید به شمابرادران زحمت کش گازرسانی؟؟
نرخ اشتراک منازل چه مبلغیه؟؟؟
مدارک ؟؟؟
شفاف سازی اگه شده بود بهتر نبود؟؟

مجید دهقانزاده بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 20 دی 1393 - 3:52 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جناب فلک زاده
بنده در پاسخ به مطلب آقای حاجی شمس الدینی بطور شفاف توضیحات لازم در مورد گازرسانی و نرخ دستمزد و انشعاب را به سایت محترم بافق فردا فرستادم ولی متاسفانه دوستان منتشر کردند

You cannot copy content of this page