ما وظیفه خود میدانیم از منافع مردم بافق حمایت کنیم

دسته: اخبار ویژه
۷ دیدگاه
دوشنبه - 29 دی 1393

معاون سیاسی امنیتی استانداری در مصاحبه با خبرنگار بافق پویا در خصوص خبر قطعیت واگذاری سهام سنگ آهن در سایت سازمان خصوصی سازی گفت: تغییر جدیدی در وضعیت توقف واگذاری ۲۸٫۵ درصد سهام سنگ آهن مرکزی ایجاد نشده است. محمد علی طالبی ادامه داد: ما به رفتارهای سازمان خصوصی‌سازی عادت کرده‌ایم و متاسفانه هرازگاهی شاهد اینگونه اقدامات هستیم اما آنچه برای ما سندیت دارد تصمیم جلسه مورخ ۹۳/۶/۸ است که با حضور معاونین وزارتخانه‌های کشور و تعاون و بر اساس اختیارات محول شده، لغو واگذاری مذکور اعلام شد و در حال حاضر نیز موضوع در وزارت کشور و تعاون در دست پیگیری است تا بهترین تصمیم برای ۲۸٫۵ درصد سهام گرفته شود.

وی در ادامه درباره برخورد با اینگونه اقدامات سایت خصوصی سازی گفت: اقدام اخیر سایت خصوصی سازی و اینکه مسئولین سازمان خصوصی سازی برخلاف تعهدات و توافقات و تصمیمات قبلی همچنان به این رویه ادامه میدهند را به مراجع مسئول در تهران گزارش دادیم تا تذکرات لازم داده شود و مسئولان ذیربط هم قول پیگیری داده اند.

معاون سیاسی امنیتی افزود: هرگونه واگذاری سهام سنگ آهن مرکزی باید بر اساس تامین منافع شهرستان صورت گیرد و آنچه در حال حاضر اهمیت دارد، عمل به تعهداتی است که از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی داده شده و صندوق بازنشستگی فولاد متعهد به اجرای آن شده است از اینرو اقداماتی مورد تایید است که موجب تسریع در اجرای طرح ها و تعهدات داده شده باشد.

وی درباره علت اینکه شهبازی طی نامه ای دستور به تسریع در پذیرش سنگ آهن مرکزی در فرابورس را داده است گفت: اطلاع زیادی درمورد تصمیمات و برنامه های صندوق نداریم ولی ما وظیفه خود میدانیم از منافع مردم بافق حمایت کنیم و قطعا هر تصمیمی که به ضرر شهرستان باشد و توافقات و تعهدات وزارت رفاه که مورد تایید هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد نیز قرار گرفته، بخواهند این تعهدات و توافقات را تضعیف کند، مطمئنا با مخالفت ما هم روبرو خواهد شد.

طالبی در پاسخ به این که نظر شما درباره واگذاری ۲۸/۵ درصد به کنسرسیوم استانی چیست گفت: تصمیمی که گرفته شد این بود که ۲۸/۵ درصد به خریداران بومی چه در شهرستان وچه در استان واگذار شود، اما واقعیت این است که خریداری که توان مالی پرداخت این مبلغ را داشته باشد، نیافتیم، البته هر از گاهی افرادی به عنوان خریدار مطرح میشوند ،کسانی که مایل به خرید هستند منتهی زمانیکه بحث جدی میشود، میبینیم توان مالی لازم را ندارند از این جهت مجموعه استان با همفکری مسئولین شهرستان به دنبال این هستند که ۲۸/۵ درصد به مجموعه ای واگذار شود که منافع شهرستان در آن لحاظ شود و مجموعه ای عهده دار ۲۸/۵ درصد شود که نسبت به توسعه خود شهرستان و منافع کارگران متعهد باشد

وی درباره سفر ریاست جمهوری به استان یزد گفت: تاریخ دقیق سفر ریاست جمهوری به استان مشخص نیست اما آمادگی لازم در مسئولین استان وجود دارد. در سفرهای استانی هیئت دولت، رییس جمهور معمولا در مرکز استان و هیئت هایی را به شهرستان ها میفرستند، در مورد جزییات برنامه ،باید منتظر مشخص شدن تاریخ دقیق سفر باشیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 29 دی 1393 - 11:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکتر دستمریزا و ممنون به خاطر موضع گیریتان

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 29 دی 1393 - 11:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدواریم که نا امیدمان نکنید از تدابیرتان

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 29 دی 1393 - 4:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این دکتر و سایر دکترین کاری نخواهند کرد فقط گه گاهی یک سخنرانی می کنند و تمام می شود.
این خانه از بن خرابه.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 29 دی 1393 - 10:27 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
آقای دکتر طالبی چرا اینقدر دروغ میگویید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگر راست میگویید چرا توی جلسه های پاسخگویی یکی از استانداری برای جواب دادن نمی آیند !!!!!!!!!!!!!!
روزی که میخواستید مشغول بکار شوند خوب التماس میکردید ولی کارتان که گذشت دیگه مردم کیلویی چند/؟
آقای طالبی مشکل از شما یا دیگر مسولین نیست مشکل اصلی خود ما مردمیم که راحت از این مشکلات میگذریم!!!! و شماها مار ا اینجوری بار آوردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 30 دی 1393 - 2:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هر وعده که دادند به ما
باد هوا بود
هر نکته که گفتند
غلط بود و ریا بود
چوپانی این گله
به گرگان بسپردند
این شیوه و این قاعده ها
رسم کجا بود؟!
رندان به چپاول
سر این سفره نشستند
اینها همه از
غفلت و بیحالی ما بود
خوردند و شکستند و
دریدند و تکاندند
هر چیز در این
خانه بی برگ و نوا بود
گفتند چنینیم وچنانیم
دریغا !
اینها همه لالایی
خواباندن ما بود
ایکاش در دیزی ما
باز نمی ماند
یا کاش که در گربه کمی
شرم و حیا بود… !!!!

بافق سربلند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 30 دی 1393 - 10:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما بافقیها فقط بلدیم ایه یاس بخوانیم و به این و ان بتا زیم . سنگ اهن چه بخواهیم چه نخواهیم فوقش ده سال دیگر تمام است پس بیایید از همین حالا فرزندان خود را تحصیل کرده وبکارهای فنی و کاربردی عادت دهیم تا در اینده برای خود و شهرمان کسی باشند.وما به بالاترین مقام معاون استانداری که ازشهرمان بافق میباشند افتخار میکنیم .و از مدیر عامل سنگ اهن هم میخواهیم برای رفاه و پیشرفت شهر هر چه بیشتر تلاش نمایند.

بامرام !!!؟ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 3 بهمن 1393 - 10:48 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای دکترطالبی موری آبادی؛مخبر موثق گفت: هیچ همکاری در خصوص مرزهای جغرافیایی واقعی بافق باآنان نه داشتید ونکردید!!!؟؟؟

You cannot copy content of this page