هتک حرمت به مقدسات دینی و توهین به پیامبر اسلام (ص) محکوم است

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی , مقالات
۱۱ دیدگاه
دوشنبه - 29 دی 1393

Picture

حضرت محمد(ص) پیام آور دوستی و مهربانی است و رحمتی است که خداوند برای بشریت گمراه فرستاد تا جهان هستی را بار دیگر از ظلمت به سمت نور هدایت کند. پیامبر اعظم(ص) تنها پیامبری برای دین اسلام نبود بلکه پیامبری برای تمام ادیان الهی و بشارت دهنده ای برای تمام بشریت بود. ایمان بیش از یک و نیم میلیارد انسان به پیامبر رحمت پس از 14قرن نشان از آن دارد که محمد مصطفی(ص) بر قلبها حکومت می کند و روز به روز به پیروانش اضافه می گردد اگر در سال 61 هجری امام حسین (ع) با شهادت خود ویارانش دین جدش را احیا نمود   در اربعین امسال شیعیانش بزرگترین همایش پیاده اربعین را به نمایش گذاشتن تا به دنیا امام حسین (ع)را بیشتر معرفی کنند و جهانیان برای ظهور منجی عالم بشریت آماده شوند .اگر امروزه در جهان اسلام عمومی ترین نام ” محمد ” است درسال‌های اخیر میزان گرایش به اسلام به قدری زیاد بود، که مرکز آمار «سی اینترنشنال» بلژیک آن را یک رکورد خواند. موسسه فرانسوی «ای اف او بی» نیز از رشد شتابان اسلام در اروپا طی 10 سال اخیر خبر داده و نسبت به اسلامی شدن این قاره هشدار داده بود. بر اساس پیش‌بینی مراکز تحقیقاتی اروپا، رشد اسلام در این قاره تا سال 2020 دو برابر سایر ادیان برآورد شده است اسلام‌هراسان نیز از آن به عنوان «بمبی خطرناک» نام می‌بردند . و دشمنان اسلام در پی آنند که با اسلام هراسی جلوی حرکت انسانهای آزاد به اسلام را مانع شوند .اهانت هاى مكرر دشمنان اسلام به قرآن كريم و تعاليم ارزنده دين مبين اسلام تازگى ندارد و در صدر اسلام نيز پيامبر(ص) همواره به شيوه هاى گوناگون مورد اهانت قرار مى گرفتند، اگریک روزی کافران پیامبر را به جرم هدایت سنگ باران می‌کردند این بار با قلم‌های کثیف، افکار متعفن خود را نشان میدهند . فقط وسايل و شيوه هاى هجمه ها تغيير كرده است و در عصر حاضر بسيارى از شبكه هاى ماهواره اى، پايگاه هاى اينترنتى و رسانه هاى گروهى جهان از جمله نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» که بار دیگر پروژه اسلام‌هراسی را در قاره اروپا کلید کرد تا به زعم خطی و باطل خودبتواند جلوی رشد اسلام در اروپا را بگیرد .
دشمنان اسلام  چون متوجه شده اند اسلام خواهی در حال فراگیری است و موج گرایش به اسلام برایشان خطرساز است به عناوین مختلف دست به طوطئه  و اسلام هراسی میزنند و به دروغ دست پرورده‌های خود در القاعده و داعش را به عنوان نماد اسلام معرفی میکنند.القاعده و داعش که امکانات خود را ازغرب میگیرند و تحت حمایت سرویسهای جاسوسی غرب وصهیونیسم آموزش می‌بینند تا اسلامی خشونت طلب را به دنیا عرضه کنند که امروزه شاهد آن هستیم که در خاک عراق و سوریه گروه تکفیری داعش با پرچم های سیاه وبا نام محمد رسول الله ولااله الا الله (که خود توهین به آخرین فرستاده الهی و یگانگی خداوند است ) باشعار جهادی سنی ،با کشتاروحشیانه خود رعب و وحشت  در بین مسلمانان بلاخص مردم شیعه ایجاد نموده اند تا اینکه بدین روش بانقشه های شوم خود اسلام را در دنیا خشونت بار معرفی کنند . مسلمانان خود واقف هستند که ايستادگى در برابر اين هجمه ها، معرفى اسلام و پيامبر(ص) و جنبه هاى بارز شخصيت آن حضرت به جهانيان است توهین به مقدسات نیز محکوم است دشمنان بدانند که این آرزوی پلید را به گور خواهند برد. این حرکت نشریه فرانسوی قطعا با چراغ سبز دولت فرانسه رقم خورده است و نشان دهنده ماهیت زشت این نشریه است. این اقدام نشریه فرانسوی از جهل و ناآگاهی آنها در قرن بیست و یکم خبر می دهد جاهلیت مدرنی که ریشه در استکبارجهانی دارد .             گردآوری : اکبر خالقدادی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 29 دی 1393 - 2:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مرگ برفرانسه .مرگ برمنافق .مرگ بروهابی

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 29 دی 1393 - 3:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من کاری با کسانی که کاریکاتوریستهای شارلی ابدو ندارم.پس آنها را رها می کنیم و به قوانین شیعه رجوع می کنیم تا حکم این کاریکاتوریستها از منظر قوانین شیعه مشخص شود :
امام صادق (ع) فرمود: «سبحان الله آيا ميان رسول خدا و اصحاب او تفاوتي نيست؟» (كليني، فروع كافي، 7/266 269؛ طوسي، تهذيب، 10/84 85) امام (ع) فرمود: «پدرم به من خبر داد كه رسول خدا فرمود: هركس بشنود كه ديگري مرا بدگويي مي كند، بر او واجب است كه دشنام دهنده را بكشد و نيازي به مراجعه به حاكم نيست و حاكم نيز اگر به او مراجعه شود، بايد دشنام دهنده را بكشد. پس زياد بن عبيدالله دستور داد كه آن مرد را ببرند و بكشند.».

هم چنین آیت الله مکارم شیرازی در مورد شاهین نجفی گفتند :
بسمه تعالی

هرگونه اهانت به مقام شامخ امامان معصوم (علیهم السلام) و توهین آشکار به آنها اگر توسط فرد مسلمانی صورت گیرد موجب ارتداد است و اگر توسط غیر مسلمانی باشد داخل در عنوان سابّ النبی(صلی الله علیه وآله) می باشد.
همیشه موفق باشید
ناصر مکارم شیرازی

گفتنی است، بر اساس ماده 513 قانون مجازات اسلامي “هركس به مقدسات اسلام و يا هريك از انبياءعظام يا ائمه طاهرين (ع) يا حضرت صديقه طاهره (س) اهانت نمايد، اگر مشمول حكم سب النبي باشد اعدام مي شود و درغير اين صورت به حبس از يك تا پنج سال محكوم خواهد شد.”
………………………
من توضیح بیشتری نمی دهم و از مدیر سایت می خواهم مطلب بنده را منتشر کند تا خوانندگان متن من و متن آقای خالقدادی را مقایسه کرده و کمی تامل کنند.

میلاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 29 دی 1393 - 4:21 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کشورهای غربی قوانینی دارند که بر مبنای آزادی بیان،دموکراسی،حقوق بشر و سکولاریسم است . اگر افرادی علاقه ای به این قوانین ندارند می توانند چمدانهای خود را ببندند و به کشورهای خود بازگردند . این تنها راه است .
آزادی بیان مقدس ترین واژه برای غربیهاست و همانطور که دیدیم نزدیک به 2 میلیون نفر در تظاهراتی در فرانسه این موضوع را بیان کردند.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 29 دی 1393 - 6:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آزادی بیان برای غربیها یک خط قرمز است و بدین دلیل است که مفاسد اقتصادی در آن کشورها پایین است.
وقتی آزادی بیان باشد ، مطبوعات آزاد وجود خواهند داشت و در سایه ی آنها جامعه پالایش می شود.
من اگر روزی در فرانسه زندگی کنم به عنوان یک مسلمان در برابر قوانین آن کشور تمکین می کنم و به آن احترام می گذارم .

استاد دانشگاه آزاد بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 1 بهمن 1393 - 3:52 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظرم این اختلاسها و فساد ها که واحدش در زمان فعلی 1000 میلیارد تومان شده است توهین واقعی به مقدسات دینی و ساحت پیغمبر است .
اگر یک شبکه ی بیگانه یا یک نشریه ، کاریکاتور می کشد شما می توانی آن را نبینی یا آن را نخری .

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 2 بهمن 1393 - 5:16 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای خالقدادی بیایید یک بار حوادثی که پیرامون هفته نامه ی شارلی اتفاق افتاد را مرور کنیم :
چند تروریست که وابسته به داعش یا القاعده یمن بودند ریختند و 12 نفر از کاریکاتوریستهای این هفته نامه را کشتند .
بلافاصله رئیس جمهور فرانسه یعنی فرانسوا اولاند گفت این حادثه ربطی به مسلمانان ندارد .اکثریت مردم فرانسه هم سعی کردند نگذارند این اقدام تروریستی را به اسلام و مسلمانان ساکن فرانسه ربط دهند.دیدیم که در راهپیمایی وحدت که در واقع وحدتی برای حفظ آزادی مدنی و بیان در فرانسه بود نزدیک 3 میلیون نفر مسلمان و غیرمسلمان شرکت کردند.
حال شما این اقدام فرانسوی ها را با اقدامات ما ایرانی ها مقایسه کنید.چند سال پیش یک افعانی به یک دختر ایرانی تجاوز کرده بود .شما دیدید که چه موجی علیه افغانیهای بدبخت ایجاد کردند و بسیاری از آنها را بی دلیل کتک زدند.
در ادمه ی حادثه ی فرانسه دیدیم که نشریه شارلی در پاسخ به ترور 12 نفر از پرسنلش ، تیراز نشریه اش را صد برابر کرد و نزدیک به 5 میلیون نسخه از آن را منتشر نمود.جالب است بدانید این نسخه ها ظرف چند ساعت به فروش رفت و این نشریه در بازار نایاب شد .این خود نشان می دهد آزادی بیان برای مردم فرانسه مهم است.
در این نسخه از نشریه تصویری کشیده شد بود که عده ای گفتند توهین به اسلام بوده است .مطمئنم آقای خالقدادی شما این تصویر را ندیده اید .در این تصویر تاکید شده بود که حادثه ی ترور ربطی به اسلام و حضرت محمد (ص)ندارد .
در داخل ایران هم به جای آنکه افکار عمومی را با ماهیت این اقدام تروریستی که ربطی به اسلام ندارد آشنا کنند به مواردی پرداختند که دروغ بود.مثلا گفتند یکی از کارکنان این نشریه به نام کلودی آسکولوویچ به خاطر توهین به یهودیت در سال 2009 از مجله اخراج شده است . در صورتی که معلوم شد اخراج او دلایل دیگر داشته است .
باید بپذیریم که توطئه ای در کار نبوده است .

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 2 بهمن 1393 - 9:15 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با تشکر از استاد عزیز : خیلی خوب بود

دوستدار اهل بیت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 2 بهمن 1393 - 9:20 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در جواب دوست عزیزمان : استعمار غرب بویژه امریکا روزی که تروریستها را راهی عراق و سوریه می کردند آنها را منادیان آزادی می خواندند حال که دست خودشان در این آتش گرفتار آمد آن را ناپسند می دانند. بی شک تروریست در هر شکل از آن مذموم و نکوهیده است. چه ترور در عراق و افغانستان و سوریه و فلسطین و چه در فرانسه و هرکجای دنیا. اگر امروزه داعش یا القاعده یمن به دفتر نشریه در فرانسه حمله ور میشود؛ این آتشی است که خود غرب آن را روشن کرده است و حمایتهای آن از تروریست با دلارهای عربی و سلاحهای غربی همچنان ادامه دارد.
توهین به پیامبر ومقدسات تازگی ندارد 4سال پیش هم همین نشریه فرانسوی در قالب طنز، پیامبر مسلمانان مورد اهانت قرار گرفت . سر دبیر نشریه شارلی ابدو به اسم آزادی بیان دست به چنین عملی میزنند در صورتیکه دولت فرانسه از ورود خانم های محجبه به محیط درس و دانشگاه جلوگیری میکند . جواد جان یادمان باشد امروز ه استعمار غرب به نام آزادی عقیده به اعتقادات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان توهین میشود دفاع از ارزشها وحقانیت اسلام از وظیفه تک تک ایرانی مسلمان هم نیز هست . ایادی غرب بویژه آمریکا و اسراییل بجهت جلوگیری از موج اسلام خواهی ، دست به هر کاری میزنند از متهم کردن مسلمانان( به ویژه ایران) به تروریست ، تا پرورش گروهکهای : القائده ، سلفی و داعش وحمایت از آنان .

  جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 3 بهمن 1393 - 1:46 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  1-اولا باید تاکید کنم ویروسهای تروریسیمی اسلامگرا(…داعش،القاعده و شقهای دیگر آن) ربطی به دین اسلام ندارد.ما نیز مسلمانیم ولی حاضر نیستیم خار در پای انسانی دیگر برود ، چه برسد به اینکه اسلحه برداریم و انسان دیگری را بکشیم.
  2-همه می دانند تروریسم بنیادگرایی اسلامی توسط استعمار پرورش داده شده است اما این ویروس برای اولین به افغانستان، عراق، سوریه ،یمن،پاکستان تزریق نشد بلکه در یکی دیگر از کشورهای خاورمیانه کاشته شد و به مرور کشورهای دیگر را در بر گرفت به گونه ای که دامنه ی آن به غرب نیز کشیده شد .به عبارت دیگر غرب برای منافع نفتی کوتاه مدت خود از این ویروسها استفاده کرد و الان خود به آن مبتلا شده است و چاره ای ندارد پادزهر این زهر کشنده را در جایی که برای اولین بار تزریق شد ، تزریق نماید.
  3-بنده فرانسه را از هر نظر تایید نکردم.اینکه زنان مسلمان با داشتن حجاب نمی توانند در کلاس حضور یابند با حقوق بشر تضاد دارد . این جاست که ما می بینیم در چهار دهه پیش ما از فرانسوی ها بیشتر حقوق بشر را رعایت می کردیم .حتی زمانی که زنان ما از حق رای برخوردار شدند ، زنان بسیاری از کشورهای اروپایی نظیر سوئیس از این حق برخوردار نبودند .
  اما در قوانین فرانسه داریم :
  ممنوعیت اسفاده از نشانه‌های مذهبی در مدارس فرانسه که طی قانون شماره ۲۲۸ـ۲۰۰۴، ۱۵ مارس ۲۰۰۴ مجلس فرانسه از جانب دولت این کشور است که با تصویب آن، استفاده از حجاب اسلامی در مدارس فرانسه رسماً غیرقانونی شد. پیش از آن نیز اغلب مدارس فرانسه بسختی به دانش آموزان خود اجازه می‌دادند با پوشش اسلامی در کلاس‌های خود حاضر شوند.
  مسلمانانی که به فرانسه مهاجرت می کنند ، مطمئنا از این قانون اطلاع دارند . این قانونی است که در فرانسه وجود دارد و مورد تایید اکثریت مردم آن کشور است . پس تمام کسانی که به فرانسه مهاجرت می کنند باید آن را رعایت کنند.
  در این قانون یک موضوع کلی مطرح است و آن ممنوعیت استفاده از نشانه های مذهبی در مدارس است .این به دین اسلام محدود نمی شود .بلکه یهودیها، مسیحیها،بهایی ها و حتی شیطان پرستان هم باید آن را رعایت کنند و از نشانه های مذهبی استفاده نکنند.
  4-بالاترین توهین به دین اسلام بدنشان دادن چهره ی آن است . تنها داعش نیست که چهره ی اسلام را بد نشان می دهد بلکه در برخی از کشورها افراد و گروههایی هستند که روی داعش را در سیاه نشان دادن چهره ی اسلام سفید کردند.
  باز تاکید می کنم داعش ،القاعده و طالبان اولین گروهی نبودند که مورد استفاده ی استعمار قرار گرفتند.هدف استعمار سیاه کردند چهره ی اسلام نیست بلکه هدفشان ، بهره برداری اقتصادی است .یعنی اگر مردم خاورمیانه سنگ می پرستیدند مطمئن باشید استعمار برای رسیدن به هدفش از دل این آیین سنگ پرستی چیزی را علم می کرد.

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 2 بهمن 1393 - 9:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتشکر از دوست عزیز

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 4 بهمن 1393 - 1:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

داعــــــــــــــــــــــــــــش چگـــــــــــــــــــــــــونه بــــــــــــــه وجـــــــــــــــــــود آمــــــــــــــــــــــــــــــد ؟؟؟
این سوال در نظر زیر که لینکش در ادامه می آید بررسی شده است ، از آقای دوست دار اهل بیت خواهش می کنم این لینک را ببینند :
http://www.bafghfarda.com/?p=45467#comment-38138

You cannot copy content of this page