از رئیس جمهور برای حضور در بافق دعوت کرده ایم/حل مشکل طرح طبقه بندی کارگران معدن کوشک تا پایان سال

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
جمعه - 3 بهمن 1393

سید مهدی طلایی مقدم در مصاحبه با خبرنگار بافق خبر پیرامون برنامه های مجموعه مسئولین شهرستان در زمان سفر روحانی به استان یزد چیست گفت:برنامه ها وپروژه هایی که ردیف ملی داشته اند به استانداری اعلام گردیده ورسما طی نامه ای از ریس جمهور و هیئت دولت جهت افتتاح این پروژه ها در بافق دعوت شده است.

وی ادامه داد:طرح و برنامه های فراوانی وجود دارد اما فقط 4 الی 5 طرح مهم از جمله جوارمعدنی بافق،عمرانی و بیمارستان را مطرح کرده ایم.

فرماندار بافق ضمن اعلام اینکه اولویت با طرح های نیمه تمام است بیان داشت: طرحهای جوار معدنی که ردیف دولتی دارد، پروژه تبدیل بیمارستان 64 تختی به 96 تختی  و تکمیل بزرگراه بافق به یزد  همگی نیاز به مساعدت جدی دولت دارد و امیدواریم  اعتبارات لازم تخصیص داده شود.

طلایی مقدم در پاسخ به این سوال که آیا مشکل کارگران معدن کوشک حل شدنی است گفت:عمده مشکل این کارگران عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل میباشد و آقای علیمحمدی قول داده اند تا آخر سال اجرا شود و همچنین حقوق کارگران نیز پرداخت گردد.

وی افزود:مشکل دیگر که مطرح شده این بود که نسخه قرارداد به دست کارگر داده نمی شود و قرارشد آقای دشت آبادی بروند و همزمان با امضا قرداد توسط کارفرما یک نسخه به کارگران داده شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 3 بهمن 1393 - 7:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار آیا قرار است روحانی به یزد بیاید و دوباره مردم به دنبال ماشینش بدوند . مگر همین طرفداران روحانی نبودند که به احمدی نژاد ایراد می گرفتند چرا عزت مردم را نگه نمی دارد و انها در خیابان دنبال خود می کشاند .
راستی میرحسین موسوی هم ، در مناظره تلویزیونی خود از دواندن مردم به دنبال ماشین مسئولین شکایت می کرد .
بنده نه از احمدی نژاد دلخوشی دارم و نه از روحانی و موسوی.
احمدی نژاد 800 میلیارد دلار درآمد نفتی داشت که برابر بود با درآمد نفتی ایران از زمان مظفرالدین شاه قاجار تا سال 1384 ، اما دیدیم که در نهایت اقتصادی تحویل داد که در آن مردم فقیرتر شده و طبقه ی متوسط از بین رفت .
روحانی با شعار و وعده آمد و گفت کلید حل مشکلات در دستش است اما دیدیم که در این 1.5 سال وضعمان نه تنها بهتر نشد که بدتر هم شد .
ما دولت تدبیر امید با شیب ملایم را در افزایش یک شبه و 30 درصدی قیمت نان شناختیم و شب ملایمش را هم تجربه کردیم.
ما توقع نداشتیم در مدت یک سال مشکلات اقتصادی کاملا حل شود اما باز کردن بعضی از قفلها چندان انتظار غیرمعقولی نبود . مثلا در زمینه ی مطبوعات دولت روحانی هیچ کاری نکرد . اگر کاری کرده بود همشهری ما آقای تشکری دو مطلب پیاپی نمی نوشت که قلم شکستنی است و یا فضای حاکم بر مطبوعات نامساعد است .
آقای روحانی ، شما در تبلیغات انتخاباتی خود بارها از حقوق شهروندی دم زدید ؟آیا یادتان هست ؟1.5 سال فرصت کافی بود تا حداقل این وعده ی شما عملی شود .
آقای روحانی در قضیه ی خصوصی سازی سنگ آهن بافق،اوج تدبیر شما را دیدیم.چقدر به مردم بافق دروغ گفته شد .عده ای زندانی کشیدند و هزینه دادند.اما در نهایت خبرآمد که خصوصی سازی قطعی شده است . مسئولین وابسته به شما هم دائم تکذیب می کنند .
آقای روحانی گاهی اوقات حرفهایی می زنی که عده ای غش می کنند و امیدوار می شوند اما دو روز بعد می گویی که منظور من این نبوده است .
من به دنبال ماشین شما نخواهم دوید

میثم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 3 بهمن 1393 - 9:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما زیر خط فقریم
سعید زمانیان٬ نماینده مجلس:
خط فقر در ایران بالای دو میلیون تومان است
۲ بهمن ۱۳۹۳
سعید زمانیان٬ نماینده مجلس در واکنش به اعلام خط فقر در ایران گفته یک خانواده پنج نفره با درآمد ماهیانه دو میلیون تومان هم نمی‌تواند زندگی کند.
آقای زمانیان اعلام خط فقر یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومانی برای یک خانواده پنج نفره را «واقعی» ندانسته و افزوده مشخص نیست این آمار بر چه اساسی منتشر می‌شود.
وی افزوده بر اساس واقعیت‌های جامعه، زندگی برای یک خانواده پنج نفره با دو میلیون تومان درآمد ماهانه هم ممکن نیست، پس بر چه اساسی اعلام می‌شود خط فقر یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است؟
این نماینده مجلس اضافه کرده کنترل نکردن بازار و رکود تورمی حاکم بر اقتصاد باعث شده که خط فقر، رقمی بیش از یک یا دو میلیون تومان باشد.
احمد میدری، معاون رفاهی وزارت کار سه روز پیش در یک برنامه رادیویی گفته بود خط فقر در ایران به ازای هر نفر ۲۵۰ هزار تومان است.
آخرین آمار رسمی خط فقر سال ۸۶ اعلام شده که نشان می‌دهد در این سال خط فقر ۶۵۰ هزار تومان بوده است.
آمارهای جدید بانک مرکزی نشان می‌دهد میانگین هزینه خانوار شهری در طول سال به ۲۸ میلیون تومان (دو میلیون و ۳۲۰ هزار تومان) رسیده است.

اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 بهمن 1393 - 2:08 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینکه روحانی با نفت 40دلاری چه می کند و چگونه چرخ اقتصاد را می چرخاند برام مهم نیست
اینکه احمدی نژاد با نفت بشکه ای 140دلار در کشور چه کرد اصلا مهم نیست
ولی اینکه خاتمی با نفت بشکه ای کمتر از 10دلار مملکت را چگونه اداره کرد و تورم را حدود13درصد نگه داشت و 20میلیارد ذخیره ارزی تحویل دولت بعد خود داد و رشد اقتصاد دو رقمی شد برام خیلی مهمه

اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 بهمن 1393 - 2:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان خیلی در رابطه با فقر و خط فقر نوشتند ولی یه سوال برام خیلی مهمه وقتی کفگیر ته دیگ میخوره و حقوق ماهیانتون در روز پنجم برج تموم میشه و بچه هاتون ازتون توقع لباس و پوشاک و تفریح و مهمانداری و ….. چیر را دارند چه کار میکنید
وضعیت دولت با حیف و میلهای سالهای گذشته به این روز نشسته حالا چه روحانی ، چه خاتمی ،چه نعوذبالله ….. کاری نمیشه کرد رهبر فرزانه انقلاب هم که از موضوع با اطلاع بودند گفتند اقتصاد مقاومتی این آخرشه

دوستداروطن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 17 بهمن 1393 - 4:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولین بابت جاده بافق نوق هم صحبت کنند.شایداستان کرمان حالا حالاهانخواست پیگیری کنه.بیشتربدردمابافقیهامیخوره این جاده.

You cannot copy content of this page