پیام تبریک رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان بافق به مناسبت ایام الله دهه فجر

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
سه‌شنبه - 14 بهمن 1393
محمد قائمی رئیس هیات ورزشهای همگانی  شهرستان بافق  با صدور پيامي  ايام الله دهه فجر را به جامعه ورزشی و ورزشکاران و قهرمانان این سرزمین تبريك گفت. به گزارش روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی شهرستان بافق ؛ در متن اين پيام امده  است:
«والفجر» سوگند هميشه برپا و بر جاي ازلي خداوند است كه نويد بخش پگاه روشن پيروزي در افق جهاد امت هاست.
«بهمن» ماه شوريدگان دلداده اي است كه سرمست از كلام و پيام آن پير مي فروش، خود را به خط خون و آتش زدند و «گل تكبير» را در همه جاي اين ميهن شكوفاندند دهـه فجــر كليد گشاينده ي درهاي پيروزي به روي اين ملت عظيم بود كـه« استقلال» و « آزادي » و « جمهوري اسلامي» را به ارمغان آورد. پيروزي انقلاب اسلامي، فجري بود كه دامن افقها را روشن ساخت و پرده هاي ظلمت شرق و غرب را از هم دريد و ايران را نور باران كرد. دهه فجر، مطلع غزل زيباي پيروزي و قصيده بليغ و رساي اسلام بود.و چه زيبا مقام معظم رهبري فرمودند كه:« دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران و بخشي از تاريخ ماست كه گذشته را از آينده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدي دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه اي تعيين كننده و بي مانند بشمارميرود.»
22 بهمن نه تنها نبايد به عنوان روز پاياني يك رژيم سياسي و آغازي بر حيات رژيم ديگر تلقي گردد. بلكه بايد از آن به عنوان سرفصلي برجسته در تاريخ سياسي ايران و نقطه‌اي عطف در روند مبارزات ملت ايران ياد كرد. اينجانب به نوبه خودم ايام فرخنده دهه فجر، ايام پيروزي خون برشمشير و حق بر باطل را به تمامي ملت شريف ايران و خصوصا جامعه ورزشی شهرستان شهید پرور بافق ، این پهلوانان و قهرمانان عزيز تبريك و تهنيت عرض نموده و اميد آن دارم كه هميشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهداي گرانقدر و گوش به فرمان ولی امر مسلین حضرت ایت الله امام خامنه ای بوده و همچنان پرتلاش در عرصه علم و سازندگي و ورزش رو به سوي افقهاي روشن حركت كنيم

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
همکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 14 بهمن 1393 - 2:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برادرقاءءئمی خسته نباشیدخداقوت!

همکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 بهمن 1393 - 1:47 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای قائمی خسته نباشی دلاور ، ممنون از الطاف شما بخصوص در بحث همایش پیاده روی

دانش آموز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 بهمن 1393 - 1:48 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر آقای قائمی معلم خوب و زحمتکش دستتون درد نکنه با برنامه های خوبتان در دهه فجر

You cannot copy content of this page