اجرای برنامه فرهنگی بصیرتی در مدارس بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
پنج‌شنبه - 16 بهمن 1393

 

مقام معظم رهبری: آنچه که نقطه مهم تر عرض من است خطاب به جوانانی است که در سراسر کشور فعالیت های فرهنگی را به صورت خودجوش شروع کردند که بحمدالله خیلی هم وسیع شده است. آن جوانان که در تهران و استانهای مختلف و بسیاری شهرها، کار فرهنگی می کنند با اراده خودشان و با انگیزه خودشان. کارهای بسیار خوبی هم از آنها ناشی شده؛ این ها کار را هر چه می توانند به صورت جدی ادامه دهند. بدانند که همین گسترش کار فرهنگی در بین جوانان مومن و انقلابی نقش بسیار زیادی را در پیشرفت کشور ایجاد کرده.(1/1/1393)

DSC00046

برنامه فرهنگی بصیرتی راه نا تمام با هدف ترویج معارف و مفاهیم ارزشی بصورت خودجوش توسط جمعی از جوانان بافقی و با همکاری و هماهنگی آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی در چهار دبیرستان پسرانه و سه دبیرستان دخترانه بافق برگزار شد.

DSC00057

در این برنامه کلیپ های متنوع و مفید فرهنگی بصیرتی، با حجم 3 گیگابایت، از طریق فلش و رم بین دانش آموزان علاقه مند پخش گردید. همچنین در بعضی از مدارس، هنگام زنگ تفریح، کلیپ هایی از طریق ویدئو پروژکتور به نمایش گذاشته شد.

در پایان از استقبال و همکاری مدیریت محترم آموزش و پرورش، مجموعه بسیج دانش آموزی و مدیران محترم مدارس تقدیر و تشکر می کنیم.

همچنین از روحیه ی مردمی و متواضع آقای رنجبر، مدیریت محترم آموزش و پرورش بابت اینکه وقتی برای هماهنگی ها و مسائل مختلف، وقت و بی وقت، صبح زود و آخر شب، با ایشان تماس گرفته می شد؛ جواب می دادند و اصلا ساعت کاری برای ایشان مفهومی نداشت؛ برادرانه سپاسگزاریم.

ان شاءالله تمام مسئولین از چنین روحیه ای برخوردار شوند و جوانانی که بصورت خودجوش و با جدیت وارد عرصه فرهنگی شده اند را حمایت و از آنها استقبال کنند.

و من الله التوفیق

جوانان خودجوش فرهنگی کار


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۳۷
برچسب ها:

You cannot copy content of this page