نباید برای اجرای یک طرح یا پروژه با فشار سیاسی و یا رسانه ای خواستار انجام آن شد

دسته: اخبار ویژه
۶ دیدگاه
شنبه - 18 بهمن 1393

معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر توسعه متوازن همه استانهای کشور افزود: دراجرای طرح های صنعتی و معدنی باید دیدگاه ملی داشته باشیم.

به گزارش شاتا ؛ « حسین ابوئی مهریزی » با اشاره به برخی انتقادات در خصوص اجرا وتکمیل طرح های صنعتی ومعدنی گفت: تمامی اقدامات از سوی وزارت صنعت، به صورت شفاف ، قاطع و منطبق با ضوابط و دستور العملها انجام می گیرد و در شرایط یکسان بین تمامی استانها اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه رویکرد و نگاه وزارت صنعت، معدن و تجارت منافع ملی و بهره‌برداری بهینه از مزیت‌های منطقه‌ای است تصریح کرد: در راستای توسعه متوازن استانهای کشور برخی سیاستها اتخاذ می شود که مطابق با اصول و قوانین مربوطه است و هیچ گونه اغماضی در این بین وجود ندارد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:اجرای طرح های مهم در کشور به صورت منظم رصد می شود و مهندس نعمت زاده شخصا از موانع ومشکلات، راه‌کارها دریافت گزارش و پیگیری می کند.
ابویی مهریزی گفت: جلسات شورای سیاست گذاری صنعت خودرو هر دوهفته یک بار با حضور وزیر صنعت،معدن وتجارت برای پیشبرد توسعه این صنعت برگزار می شود.
وی گفت: سلسله جلساتی با موضوع تکمیل زنجیره فولاد از سنگ آهن ،گندله،کنسانتره وآهن اسفنجی برگزار می شود و آقای نعمت زاده شخصا به بررسی تک تک این طرح ها و مشکلات آن می پردازد.
معاون وزیر صنعت،معدن وتجارت گفت: در تمام بخش های وزارتخانه با جدیت توسعه صنعتی وتجاری کشور دنبال می شود و نباید برای اجرای یک طرح یا پروژه با فشار سیاسی و یا رسانه ای خواستار انجام آن شد.
وی در ادامه با اشاره به موضوع راه اندازی گندله سازی در بافق یادآور شد: دراین راستا طبق دستورالعملها و ضوابط قانونی عمل شده است .
وی با انتقاد از کسانی که دراین بین به فکر شانتاژ و گل آلود کردن فضا هستند خاطرنشان کرد: با قاطعیت تلاش می کنیم تا طبق قوانین و ضوابط و صرفاً در جهت رضای خدا و منافع ملی و پشتیبانی از توسعه موجه اقتصادی منطقه‌ای اقدامات لازم صورت بگیرد و ملاک ارزیابی، به‌هیچ‌وجه الزام به تأمین منافع بنگاه و گروه خاصی نخواهد بود.

http://www.dolat.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=8&Id=258520


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 18 بهمن 1393 - 11:45 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ادم مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید هم میلرزه ،هر وقت کارشون گیر میافته منافع ملی و مردم میگن وقتی که کاری نداشته نباشن شکر و برنج و خودرو بی رویه وارد میکنه در این مواقع منافع ملی و مردم مطرح نیست
عمریست ما را به رخت شبانی فریفته اند
این گرگ با گله آشناست

تاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 19 بهمن 1393 - 10:29 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ظاهرا این مهریزی هم دم خور مافیای فولاده. مطمئن باشید مردم بافق دیگر نخواهند گذاشت این مافیا در بافق نفس راحتی بکشد.

حسین رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 19 بهمن 1393 - 10:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای ابویی اگه بخوای طبق ضوابط و قوانین عمل کنی بهترین و اقتصادی ترین زنجیره فولا د رادر بافق می توان احداث کرد. ایا سهم بافق از پنجاه میلیون فولادی که قراره در کشور احداث بشه> پنج میلیون تن نیست.

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 19 بهمن 1393 - 7:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای ابویی منطقی باشید ودرتصمیم گیری به گذشته بافق وبعضی از شهرهای استان نگاه کنید کجای دنیاسراغ داریدکه شهری خوراک داشته باشدوصرفا تامین کننده دیگرشهرها باشدوواحدهای فولادی خودمحروم ازسهمیه آیافکرنمی کنیداین نتیچه همین تصمیمات غلط وبه ظاهراصولی وقانونیست؟مردم
بافق ازسالیان بیش این تقاضاراداشته اندوحق خودمی دانندوتحت هیچ شرایطی سکوت نمی کنند پس به فکرباشید وتصمیم عادلانه بگیرید.

مهدی رضایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 19 بهمن 1393 - 8:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ابویی معاون وزیر و برنامه ریزی صنعت و معدن و تجارت مهریزی. بابایی معاون برنامه ریزی استانداری مهریزی. نماینده مجلس مهریزی. زارع مدیر کل صنعت و معدن وتجارت استان مهریزی.دوستان کلاهتون دودستی بگیرید باد نبره.

ولی الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 22 بهمن 1393 - 1:47 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عجب نوبت به ما که رسید آسمون تپید.گوش مردم بافق به دهان شما نیست .

You cannot copy content of this page