یک ماه فرصت تا سومین جلسه گزارش کارگروه مطالبات بافق به مردم و چند سوال

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
یکشنبه - 19 بهمن 1393

امروز 19 بهمن است و تا سومین جلسه گزارش کارگروه مطالبات بافق به مردم یک ماه دیگر فرصت باقی است.

آیا در جلسه یک ماه آینده تمام امضا کنندگان صورتجلسه 93/6/09  به قول خود وفا کرده و در جلسه پاسخگویی حاضر خواهند شد؟

آیا از سوی دولتمردان تدبیر و امید  به مردم امیدی به اختصاص 15 درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی به بافق داده خواهد شد؟

آیا صندوق بازنشستگان فولاد پاسخی برای عدم تحقق قولهایش مبنی بر برداشت نشدن هرگونه سود از سهام ،قبل از انجام سرمایه گذاری های جوار معدنی در بافق عمل خواهد داد؟

آیا سازمان خصوصی سازی از ایجاد جو روانی عیله مردم بافق درباره وضعیت 28/5 درصد فروخته شده و واقعیت ماجرای توقف آن فروش به فولاد خوزستان ،دست بر خواهد داشت؟

آیا…؟؟؟


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 19 بهمن 1393 - 7:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه صندوق بازنشستگی به تعهدات خودش عمل نکرد با مردم طرف خواهد بود.

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 19 بهمن 1393 - 8:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی عجیب است که شما هنوز منتظر 15 درصد و 28/5 درصد هستید.در مورد 28/5 درصد همه می توانند به سایت خصوصی سازی ایمیل بزنند و واقعیت را بفهمند خود من دوبار یکبار در اعتصاب دوم و یکبار هم حدود دوهفته پیش این کار را کردم و هر دوبار جواب یکی بود واگذاری 28/5 درصد به فولاد خوزستان تمام شده و هیچ برگشتی در کار نیست اگر قبول ندارید خودتان این کار را بکنید و در سایت جواب انها را منتشر کنید.در مورد 15 درصد همان زمانی که هنوز معدن واگذار قطعی نشده بود بارها گفتند که دادن 15 درصد به بافق غیر قانونی است و نیاز به مصوبه مجلس دارد حالا که دیگر معدن دولتی نیست این 15 درصد را چه کسی می خواهد به بافق بدهد فولاد خوزستان یا صندوق بازنشستگی فولاد. براساس قیمت 28/5 درصد که نزدیک به 1900 میلیارد بود 15 درصد حدود 1000 میلیارد تومان قیمت دارد یعنی فولاد خوزستان که برای 28/5 درصد 1900میلیار د پول داده قبول می کند که 1000 میلیارد انرا به بافق بدهد؟اگر می خواست اینکار را بکند اصلا سهام شرکت را نمی خرید.صندوق بازنشستگی هم که از بازنشستگان که بپرسی اوضاع مالیش را برایتان روشن می کنند و درثانی انقدر بدهی دارد که دنبال فروش 71/5 درصد سهام شرکت در فرابورس است شاهد ان هم نامه شهبازی که در همین سایت منتشر شد.همه چیز مثل روز روشن است اگر کاری برای شهر نمی کنید لااقل مردم را بازی ندهید.

حسین رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 19 بهمن 1393 - 8:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ایندفه مسلم دریه و شهبازی و نجفی صندوق بازنشستگی فولاد را هم بیاورید جلو جایگاه بشینند تا ببینیم روی مبارکشان را.

طوفان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 19 بهمن 1393 - 11:29 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام وصلوت بر محمد آل محمد.
بیاییم بعضی شعارهایمان راحذف کنیم که واقعا به معنای واقعی شعار است.ما اهل کوفه نیستیم……..یا بافقی میمیرد………مردم سال 1357اهل کوفه نبودند و بس.امام حسین( ع)ذلت نپذیرفت و بس.با این حضور مردم دستمان به هیج جا بند نیست حتی در شهرستان چه برسد به استان و……بلاتر

روح الله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 20 بهمن 1393 - 11:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام خدمت همشهریان عزیزم
تا زمانی که مسول های شهرمون خواب باشند و مردم را در جریان کارهایی که در پشت صحنه دارند انجام میدهند نمیگذارند و از همه مهمتر اینکه تا خودمون نخوایم اینکه 15 درصد ه و اگر تمام بافق را از بین ببرند اینکار را میکنند مردم بافق بخدا بیدار شید این مسولین قرار نیست برای ما کاری بکنند!!!!!!
وقتی اول کس هایی که پای صورت جلسه را امضاء کردن و تو هیچ کدام از جلسه ها شرکت نکردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اون موقع توقع دارید مسولین استان یا کشوری به این جلسات بیایند؟؟؟؟؟؟؟
خدا انشالله به داد این مردم علی الخصوص نسل آینده برسه (آمین )

You cannot copy content of this page