آیا گذشت زمان این مشکل را حل میکند؟؟؟

دسته: عمومی , مقالات , ورزشی
۵ دیدگاه
سه‌شنبه - 21 بهمن 1393

9بهمن ماه 93 خبری به «بافق فردا »رسید که پس از منتشر شدن آن شهری را تحت تاثر قرار داد و همگان را به بهت و ناراحتی فرو برد و آن خبر ضرب و شتم بازیکنان تیم جوانان سنگ آهن بود.

تا چند روزی در هر محفل و مجلسی که وارد میشدی حرف از این اتفاق بود و از باید ها ونباید هایی که میبایست با خاطیان شود .

موضوع آن قدر اهمیت داشت که بعضی ها را وادار کرد در نکوهش این عمل متوسل به قلم شوند وشکواییه خود را بر پهنای کاغذ بگسترانند و در فضاهای مجازی نشر دهند.

آنقدر مهم بود که ورزشکاران را راهی فرمانداری کرد و خبرنگاران را به سراغ مسئولین فرستاد.

از فرماندار وحراست شرکت سنگ آهن گرفته تا معاون سیاسی امنیتی و مدیرکل ورزش و جوانان استان وهمه قول پیگیری دادند و از اقدام عاجل در برخورد با خاطیان سخن گفتند واز همه عزیزان که پیگیر این موضوع هستند خواهش شد تا نتیجه را در اختیار رسانه ها قرار دهند تامردم بافق نیز به این باور قلبی برسند که هستند کسانی که نسبت به اتفاقاتی که برای بافق می افتد بی تفاوت نیستند .

به این باور برسند که مسئولین مرکز نشین فارغ از این که در کدام شهر زندگی میکنی برای آنها تصمیم میگیرند و فریاد مظلومیت این ورزشکاران جوان را میشنوند .

ولی متاسفانه با گذشت بیش از ده روز هیچ گزارشی از نتیجه پیگیری ها به رسانهای داده نشده است و نکته جالب تر اینکه هئیت فوتبال استان هم هنوز نتوانسته در این خصوص تصمیمی بگیرد.

در حالی که وقتی به سراغ اتفاقات مشابه در دیگر مناطق کشور میروی متوجه میشوی در چنین مواردی کمیته انضباطی به سرعت واکنش نشان داده و تصمیماتی سختگیرانه در این خصوص اتخاذ مینماید و نتیجه را  در اختیار عموم قرار میدهد تا اجازه داده نشود روحیه پهلوانی در ورزش قهرمانی به راحتی مورد هجمه قرار گیرد.

خدا نکند که بهترین راه حل برخورد با این چنین مشکلات گذشت زمان باشد و فراموش کاری انسانها در دغدغه های پیچ و خم زندگی ماشینی این موضوع را حل کند.

احسان مراددشتی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد رضا فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 21 بهمن 1393 - 10:04 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به به آقا احسان تشکر از مطلب خوبتان. هنوز مطلب آش تکی یادم نرفته. جالب بود.

ماشاالله شمس الدینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 21 بهمن 1393 - 11:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
صبر داشته باشید برادر حل میشه. دنیارو با صبر ساختن.

كيارش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 21 بهمن 1393 - 12:15 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه چند سال قبل كه تيم بزرگسالان سنگ آهن در زارچ مورد ضرب و شتم قرار گرفتند و چاقو خوردند اتفاقي افتاد كه الان منتظر اتفاق جديدي باشيم ؟؟؟ مزيت اين دفعه به اينه كه حداقل يكيشون رو گرفتند و بقيه هم لو رفتند ديگه بهونه اي براي هيچ كس نيست فقط همت بلندي ميخواد كه اين روزا كم پيدا ميشه !!!!

سجاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 21 بهمن 1393 - 6:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دستت درد نکنه مسعود جون

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 21 بهمن 1393 - 11:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کرم سیب از خود سیبه
وقتی تیمهایی که میان بافق عده ایی تماشاگر نما به بازیکنان میهمان توهین میکنن و آخر بازی هم میگن بریم از بازیکنان میهمان پذیرایی کنیم!!!!!!! همین میشه
خودم بازی قبلی سنگ آهن و بهاباد اینها رو با چشم خودم دیدم

You cannot copy content of this page