اقدام خلاف قانون وزارت صنعت برای تعطیلی پروژه فولادسازی بافق

دسته: اخبار ویژه
۲ دیدگاه
چهارشنبه - 29 بهمن 1393

دخیل‌عباس زارع زاده در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه کارخانه فولاد بافق یکی از 8 طرح فولادی است که از سوی دولت گذشته به بخش خصوصی واگذار شد، اظهار داشت: در دولت قبل مجوز تولید 5 میلیون تن گندله به این کارخانه داده شد، اما هم اکنون در دولت یازدهم این مجوز به 1.7 میلیون تن کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه وزیر صنعت دولت یازدهم طی نامه‌ای به صندوق توسعه ملی از مسئولان این صندوق خواسته تا هیچ وامی بابت پروژه فولاد بافق پرداخت نکنند، افزود: با این تصمیمات وزارت صنعت دولت یازدهم، عملا شرکت فولاد بافق در آستانه تعطیلی قرار گرفته و چند صد میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شده در آن، در حال از دست رفتن است.

این نماینده مجلس همچنین اعلام کرد که مردم بافق منتظر اقدام ریاست محترم جمهور و دیگر نهادهای مسؤل برای رسیدگی به این موضوع هستند.

وی خاطرنشان کرد: بنابراین جای بسی تاسف و تعجب است، در حالی که مردم بافق به دنبال حل مشکلات ایجادشده بر سر راه توسعه شرکت فولاد بافق هستند، افرادی درباره یک کارخانه دیگر مصاحبه کرده و ضمن تکذیب مشکلات فوق، نمایندگان مجلس  را به شایعه سازی و ایجاد تشنج در سطح شهر متهم می کنند.

زارع‌زاده گفت : این اقدام مثل این می ماند که فرضا کارگران شرکت پژو اعتصاب کنند، آنگاه خبرگزاری فرانسه با مدیر روابط عمومی شرکت رنو مصاحبه کند و هرگونه اعتصاب کارگران این شرکت را تکذیب و افراد پیگیر حل اعتصاب کارگران پژو را به شایعه سازی، دروغ پردازی و ایجاد تشنج متهم نماید.

وی گفت: دست های پشت پرده ای که در صدد ضربه زدن به منافع مردم در این منطقه هستند بالاخره باید روزی مشخص شوند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 7:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مابه چه دل وامیدی به اقای روحانی رای دادیم این هم مثل رئیس جمهوری قبلی برای مردم بافق شد

آریا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 29 بهمن 1393 - 10:48 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

نگران نباش. اینها فقط مال این دنیاست. اصل اون دنیا . من نمیدونم چطور میخوان این حقی که از مردم میخورند فردا جواب بدهند. خداوند می‌فرماید من از حق خودم میگذرم ولی از حق الناس نمیگذرم. اگر این حق الناس نیست پس چیه

You cannot copy content of this page