مشکل سهمیه  بومی بافق در دانشگاه فرهنگیان حل شد

دسته: اخبار ویژه
۸ دیدگاه
پنج‌شنبه - 30 بهمن 1393

100

این مطلب را نائب رئیس و سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق در گفتگو با خبرنگار ما مطرح کرد.

محمد عباسی گفت: از آنجا که به هر دلیلی سهمیه بومی بافق در جذب نیروی دانشگاه فرهنگیان برای سال 93 با مشکل مواجه شده بود و متاسفانه سهمیه اختصاصی شهرستان لحاظ نشده بود و با عنایت به درخواست خانواده ها و داوطلبان و احساس ضرورت پی گیری، شورای اسلامی شهر نیز وارد عمل گردید و طی دو مرحله مسافرت به تهران و مذاکره با مسؤلین وزارت آموزش و پرورش نهایتا امروز از وزارتخانه و اداره کل ما را در جریان قرار دادند که مشکل حل شده و کلیه داوطلبان دارای شرایط طراز بالای 6500 می توانند با مراجعه به آموزش و پرورش شهرستان و انجام مصاحبه و اقدامات لازم از طریق مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و اداره کل استان مراحل بعدی و ثبت نام خود را انجام دهند.

وی افزود: در سفری که دفعه اول به اتفاق نماینده مردم در مجلس و مدیر آموزش و پرورش به تهران داشتیم مسؤلین امر قول دادند که در اعلانات بعدی سهمیه بومی بافق حل خواهد شد ولی پس از اعلان از طریق سایت سنجش متاسفانه این مشکل حل نشده بود و فقط اسامی 3 نفر از داوطلبان پسر بافقی که هر 3 نفر رشته ریاضی فیزیک بوده و کد دانشگاه شهید رجایی تهران را انتخاب کرده بودند در سایت اعلان شده بود ولی در خصوص سایر رشته ها از قبیل علوم تربیتی،دبیری شیمی،تربیت بدنی و علوم ورزشی و زبان خارجه همچنان مسئله لاینحل مانده و بوم بافق حل نگردیده بود.لذا بنده به اتفاق تنی چند از دوستان مجبور به عزیمت مجدد به تهران و پیگیری موضوع شدیم.

در این سفر که روز دوشنبه 27 بهمن 93 محقق گردید ضمن اعلام اعتراض مجدد مسؤلین شهرستان و شورا پی گیر موضوع شدیم و نهایتا مقرر شد از جانب یزد استعلام کتبی به تهران ارسال شود که خوشبختانه به همت آقای مصباحی فرد مسؤلین و مربوطه در اداره کل استان این نامه پس از ساعتی از طریق شبکه دولت به وزارتخانه ارسال شد و امروز به دنبال تماس با مسؤلین وزارتخانه پاسخ استعلام و مجوز مصاحبه با واجدین شرایط به همراه اسامی آنها به اداره کل یزد ارسال شد و مقرر شد مدیریت آموزش و پرورش بافق در اسرع وقت به ایشان اطلاع رسانی نموده و ضمن مصاحبه اسامی را از طریق اداره کل به وزارتخانه اعلان نمایند تا اقدامانت بعدی در خصوص ثبت نام صورت گیرد.

عباسی ادامه داد:امید است آموزش و پرورش نیز در اسرع وقت اطلاع رسانی را انجام دهد و اسامی را به اداره کل اعلان نماید تا مشکلی ایجاد نشود.

وی خاطرنشان ساخت در دیدار با مسؤلین وزراتخانه مقرر شد تا چهارم یا پنجم اسفند ماه مهلت ثبت نام داوطلبان تمدید گردد تا حقی از آنها ضایع نشود.

نائب رئیس شورای شهر بافق در پایان از مساعدت و پی گیری معاون سیاسی امنیتی استاندر ،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،فرماندار بافق ،مدیریت آموزش و پرورش بافق و اعضای شورای اسلامی شهر تقدیر و تشکر نمود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 30 بهمن 1393 - 11:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خداییش معاونت سیاسی امنیتی استانداری تا جایی که از دستش برآمد ه برای بافق کار کرده و جور کم کاری دیگران را کشیده است. من از ایشان تشکر ویژه داشته و خداقوت میگویم

علیرضا فتاحی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 30 بهمن 1393 - 11:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بنده به نمایندگی از قشر فرهنگی جامعه دست تک تک اعضای به خاطر موضوع به این مهمی می بوس. چون تاثیر این سهمیه بندیها در آینده مشخص می شود.

اصغر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 30 بهمن 1393 - 12:48 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اعضای محترم شورای شهر و مدیریت آموزش پرورش خسته نباشین

اکبر خالقدادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 30 بهمن 1393 - 9:02 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اینجانب به دفعات متعدد که با آقای عباسی در تماس بودم شاهد تلاشهایی در جهت رفع نگرانی خانواده های داوطلبین کنکور در دانشکاه فرهنگیان بودم .از همکار گرامی جناب آقای عباسی که از اعضای مردمی ودلسوز شورای اسلامی شهر بافق هستند بینهایت سپاسگذارم همچنین از آقای رنجبر مدیریت آموزش و پرورش بافق به جهت پی گیری اصلاح ظرفیت بافق در دانشگاه فرهنگیان کمال تشکر وقدر دانی را دارم.خداوند یارو نگهدارتان باشد

داوطلب کنکور 93 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 30 بهمن 1393 - 9:09 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از آقای عباسی و آقای رنجبر بخاطر اصلاح کد محل رشته بافق در دانشگاه فرهنگیان تشکر میکنم

soheil8 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 1 اسفند 1393 - 12:17 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

متشکر.خسته نباشید

فرهنگی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 1 اسفند 1393 - 12:51 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام/ شنیدم آقای زارع زاده نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیریت آموزش و پرورش در سازمان سنجش حاضر و پیگیری موضوع نمودند. آقایون دست مریزاد

جمعی از دانشجویان مشتاق دانشگاه فرهنگیان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 2 اسفند 1393 - 6:48 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
فقط می خواستم از جناب اقای رنجبر ریاست محترم اموزش و پرورش واقای دخیل عباس سپاس و تشکرفراوان داشته باشم

You cannot copy content of this page