در معادن یزد خام فروشی می‌شود اما شفاف نیست/ اعضای هیات مدیره معادن از خارج استان انتخاب می‌شود

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - 6 اسفند 1393

محمد صالح جوکار نماینده مردم بزد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «نسیم» در خصوص مشکلات ناشی از خام فروشی برای تولیدکنندگان فولاد و معادن بافق اظهار کرد: متاسفانه وزارت صنعت با بخش خصوصی همکاری لازم را برای سرمایه گذاری انجام نمی دهد.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه مشاهده می شود که در برخی موارد وزارت صنعت در مسیر تولید کنندگان سنگ اندازی می کند و کار به جایی کشیده طرح فولادی واگذار شده به بخش خصوصی در شهرستان بافق در مسیر تعطیلی قرار دارد.

نماینده مردم یزد به پتانسیل های این منطقه در این زمینه اشاره و بیان کرد: در حال حاضر مواد اولیه مورد نیاز برای تولید کنندگان فولاد از همین منطقه تامین می شود و نباید این ظرفیت را نادیده گرفت.

جوکار با بیان اینکه ” عملکرد معادن استان در حوزه خام فروشی شفاف نیست ” بیان کرد: معادن استان باید شفاف عمل کنند و نباید هیچ گونه ابهامی در عملکرد مالیاتی و یا خام فروشی آن ها وجود داشته باشد.

وی با انتقاد از انتصاب اعضای هیات مدیره معادن از خارج استان یزد تصریح کرد: اعضای هیات مدیره شرکت های معدنی استان غالبا خارج از استان هستند، در حالی که درون استان افراد توانمند و با تجربه ای برای حضور در هیات مدیره ها وجود دارد.

نماینده مردم یزد افزود: مردم استان باید در جریان بخش مالیات عوارض و خام فروشی معادن استان قرار بگیرند و نباید چیزی در این زمینه مخفی بماند که فرصت سو استفاده فراهم شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
ميرسليماني این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 6 اسفند 1393 - 11:17 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقاي جوكار
از دوستان يزدي چيزي جز غفلت و ناكارامدي نديديم .اگر قرار است از مركز استان باشند بهتر كه غريبه ها باشند .لطفا تصحيح بفرماييد كه بايد از افرادكارامد بافقي باشند.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 6 اسفند 1393 - 11:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بزد دیگه کجاست؟ نکنه منظورتان یزد است؟ دریغ از کمی دقت.

You cannot copy content of this page