باشگاه آهن بافق خواستار لیست اسامی بازیکنان شد

دسته: ورزشی
2 دیدگاه
دوشنبه - 9 جولای 2012

تیم فوتبال آهن بافق برای حضور پرقدرت در رقابت های لیک دسته یک کشور،با قطعی نمودن سرمربی گری فیروز کریمی ،طی جلسه ای که با وی در روز 17 تیرماه 91برگزار کرد ،از وی لیست بازیکنان مورد نظرش را خواستار شد.

مهدی جاور سرویس ورزشی یزد فردا:به گفته تفکری مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی آهن بافق ،در لیست کریمی ،نام بازیکنانی چون ابراهیم میرزاپور،فرزاد آشوبی ،محسن بیاتی نیا ،شیث رضایی ،سعید بیات ،داوود حقی ،صابر میر قربانی ،حجت زاد محمود ، محمد فعال ،محمد منصوری و جهانگیر عسکری به چشم می خورد.

در بین بازیکنانی که کریمی اعلام کرده ،در خبرهای امروز 18تیر آمده که آشوبی و عسکری با تیم راه آهن به توافق رسیده اند اما فوتبال است  و هزاران اتفاق و باید منتظر ماند و دید که از بازیکنان فوق ،کدامشان در تیم  آهن بافق خواهند آمد و زمانی می شود اعلام نمود که همه چیز ثبت شده باشد و قرارداد هایشان نیز منعقد گردد فعلا این اسامی در حد پیشنهاد است و احتمال هر گونه تغییر وجود دارد.

تفکری بابت دستیاران کریمی افزود:بنا به اعلام کریمی یکی از دستیاران وی از بافق خواهد بود ضمن این که سرپرست  تیم نیز از اهالی خونگرم و باصفای بافق می باشد.و امید وارم تیمی را راهی رقابت ها کنیم که حرفی برای گفتن داشته باشد و زبانزد خاص و عام شود.و در این راستا باید از عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق تشکر و قدردانی کنم که در همه امور بسیار صبور، و همراه و همدل بوده است و نگاه ویژه ای به تیم و موفقیت تیم در رقابت های لیگ یک دارد.
ما هم امید واریم هر چه زودتر باشگاه آهن بافق نسبت به بستن تیم و شروع تمرینات باتوجه به زمان مناسبی که دارد اقدام نماید و نماینده شایسته ای برای استان در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
در پناه حق [email protected] این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 9 جولای 2012 - 1:48 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همش خرج الکیه

سیدح م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 9 جولای 2012 - 10:35 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این حقی بسیار کوچکی است که زودترازالان بایدبرای بافق گرفته میشد والان هم زیاددیرنشده وآرزوی موفقیت داریم برای این تیم وانشاالله تاسال آینده آرم تیم سنگ آهن بافق رادر لیگ برترببینیم