اجرای اولین مرحله از سازه اصلی ساختمان کارخانه ۵ میلیون تنی گندله سه چاهون

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۱۱ دیدگاه
جمعه - 15 اسفند 1393

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، به مناسبت اجرای اولین مرحله از سازه اصلی ساختمان کارخانه ۵ میلیون تنی گندله سه چاهون، جمعی از مسئولین رده بالای شهر بافق، همراه با حجه الاسلام زارع زاده نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی، معاون فرماندار، بخشدار ، معاونان و مدیران و کارکنان شرکت سنگ آهن مرکزی با حضور در سایت طرح مذکور، از مراحل اجرایی این مجموعه و میزان پیشرفت های آن بازدید کردند.

درابتدای این مراسم، به مناسبت ایام الله شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه الزهرا(س) مراسم سوگواری و مداحی برگزار شد.

در ادامه مراسم، مهندس بهروز شفیع، مدیر کارخانه گندله سه چاهون، برای حاضرین در مراسم، پروسه تولید این کارخانه را تشریح نموده و مشخصات ، خوراک موردنیاز و ظرفیت آن را همراه با برنامه های تدوین شده برای پیشرفت طرح را توضیح داده و اظهار امیدواری کرد: امیدوارم کمتر از ۳۶ ماه آینده، بتوانیم در همین مکان، مراسم بهره برداری از کارخانه را به حول و قوه الهی، شاهد باشیم.

وی ادامه داد: این کارخانه، می تواند وضعیت اقتصادی و صنعتی بافق را متحول کرده و به میزان قابل توجهی ارزش افزوده و اشتغال برای شهر ایجاد و به ارمغان بیاورد.

در ادامه مراسم نیز، حجه الاسلام زارع زاده، نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی، ضمن بیان سخنان کوتاهی اظهار داشت: واقعا از دست اندرکاران این طرح تشکر و قدردانی می کنم که فعل خواستن، توانستن است را صرف کرده اند و بنده مطمئن هستم، با توجه به قدرت و توانایی و همتی که در شرکتهای پیمانکار  و تیم قوی مدیریت این طرح می بینم ،در کمتر از مدت زمان تعیین شده، شاهد به ثمر رسیدن این زحمات خواهیم بود.

گفتنی است در این مراسم، مدیران عامل شرکتهای کارون دز دشت و انرژی گستر نصیر و برخی از مدیران و مشاوران اجرایی طرح گندله سه چاهون، حضور داشتند.

در پایان مراسم نیز، از میهمانان، با “آش نذری” که به مناسبت ایام الله شهادت حضرت فاطمه (س) و اجرای اولین مرحله ساخت سازه اصلی کارخانه در محل سایت، طبخ شده بود، پذیرایی شد.

مراسم بازدید از گندله (1)

مراسم بازدید از گندله (2)

مراسم بازدید از گندله (3)

مراسم بازدید از گندله (4)

مراسم بازدید از گندله (5)

مراسم بازدید از گندله (6)

مراسم بازدید از گندله (7)

مراسم بازدید از گندله (8)

مراسم بازدید از گندله (9)

مراسم بازدید از گندله (10)

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۹۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 اسفند 1393 - 7:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر این کارخانه را نزنند نمی توانند سنگ آهنش را بفروشند لذا بسرعت دارد ساخته می شود چرا فولاد بافق را به این سرعت نمی سازید آقایان غلط انداز؟؟؟آقای نماینده کارخانه مهریزتان به این سنگ نیاز دارد ولی قسم خدا می خوریم اگر فولاد بافق راه اندازی نشود یک دانه سنگ به فولاد مهریز واردکان نخواهیم داد

سجاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 اسفند 1393 - 7:45 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در این بافق همه چیز خنده دار است
به قول حافظ :
فی الجمله اعتماد مکن بر ثبات دهر

کاین کارخانه‌ایست که تغییر می‌کنند

می خور که شیخ و حافظ و مفتی و محتسب

چون نیک بنگری همه تزویر می‌کنند

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 15 اسفند 1393 - 9:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بازهم نفوس بد زدن شروع شد.هرچی بسازنندمیمونه/.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 اسفند 1393 - 7:52 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نگفتن اسم این ساختمان اصلی چیه ؟ ونگفتن از کی تا حالا دود کش طرح میشه ساختمان اصلی ؟ ونگفتن پروژه بعد از پنج سال چقدر پیشرفت داشته ؟خداییش چقدر مردم را خر حساب کردند!!! بردار دلسوز ، این نفوس بد نیست این عین حماقت است که به این کارا اعتماد کنیم !!! زیرا این طرح از سال 88 شروع شده تا کنون کلی روی آن مانور دادندو سوبسید مانگاری بر میزهای چرمی پشت بلند گرفتن ولی واقعیت این است که بعد از پنج سال هنوز نیم درصد پیشرفت فیزیکی نداشته

آریا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 اسفند 1393 - 9:58 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای محمد. اگر الان هم آقای احمدیه مدیر عامل بود هنوز زیر سازی هم انجام نداده بود و آگلومراسیون نیمه تمام بودو هتل هم نیمه تمام بود،،به شهرستان یک ریال کمک نشده بود. سیتی اسکن هم هنوز نداشتیم. شما مطمئنا از اهالی کوفه ای. و غریبه پرست صد در صد

آریا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 اسفند 1393 - 10:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در ضمن آقای محمد خیلی بی سواد تشریف دارید. اگر در متن گزارش بخوانید نوشته شده اولین مرحله از سازه اصلی کارخانه.،،اگر گفته بودن سازه اصلی حرف شما درست بود ولی گفتن اولین مرحله از سازه اصلی و دود کش هم میشه اولین،. شما چند وقت پیش قسم به خدا و پیغمبر خوردی که هیچ کارخانه ای در کار نیست. شما اگر مسلمان هستی باید بدونی الکی نمیشه قسم خورد

  محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 اسفند 1393 - 1:58 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

  حرفهای شما خنده دار است .
  افرادی که الان در سنگ آهن قدرت را در دست دارند با کسانی که در گذشته بر سر قدرت بودند هیچ تفاوتی ندارند .
  همه می دانند که کارخانه ای در کار نیست و این اقدامات نمایشی برای فریب افکار عمومی است . همه به فکر پر کردن جیب مافیای خود هستند و به مرور زمان خیانتهای دوستان آشکار می شود .
  شما دلت را خوش کردی به این که هتل ساخته شده است . این هتل دست چه کسانی است ؟آیا عموم مردم بافق از این هتل بهره می برند ؟چه کسانی از قبل این هتل پولها به جیب زدند ؟
  همیشه یک لولو درست می کنند و در مقابل مردم قرار می دهند . زمان انتخابات ریاست جمهوری لولویی به نام جلیلی درست کردند و گفتند اگر جلیلی بیاید جنگ می شود . حال هم شما یک لولویی به نام احمدیه درست کردی و می گویی چون این مدیر جدید اندکی از ثروت بافق را جلوی مردم انداخته پس خوب است .
  این کلنگها بسیار زده شده است و هیچگاه به ثمری ننشسته است .همه می دانند که آینده ی بافق به شدت تیره است .
  برادر یکی از مدیران سنگ آهن به نام ا-ط ، برشکست شده بود . این فرد اجناس خود را به یکی از انبارهای سنگ اهن منطق کرد و با فاکتور سازی و دریافت دهها برابر قیمت اجناسش،خودش را از برشکستگی نجات داد .
  این رانتها چگونه شکل گرفته است .

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 اسفند 1393 - 7:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای اریا شما که بی سواد نیستید لطف کنید بگویید در این تصاویر بالا شما جه چیزی می بینید؟ البته به غیر از دیگهای اش و درختکاری مدیر و تل خاک و …… بنده خدا چرا فکر نمی کنید که همیشه به تاریخ گزارش دهی که میرسیم این نمایشها شروع می شود؟ اخرین باری که مدیر درباره گندله صحبت کرد قول 29 ماهه برای راه اندازی گندله داد و حالا در گزارش بالا حرف 36 ماه است .این طور که ما شنیده ایم جناب مدیر نهایتا 2 سال دیگر بازنشسته می شود که اگر این طور باشد به راحتی معلوم است که جرا هی قول دو سال و سه سال اینده را می دهند جناب اقای باسواد

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 16 اسفند 1393 - 10:44 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

امیدوارم آقای صباغیان پیشرفت پروژه را برایمان روشن کنند.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 17 اسفند 1393 - 7:34 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقایان بادمجان دور قابچین من بی سواد شما باسواد ، همه میدانند که مصوبه ای در شهریور نوشته شد وقرار شدطرح کندله 36 ماهه راه اندازی شود ( قول 29 ماهه پیش کشتون ) وبر اساس ان کارگران اعتماد کردنند ورفتند سر کار ، به فرض اینکهاز سال 88 تا شهریور ماه امسال هیچ کاری نشده باشه وپیشرفت طرح صفر باشه، ماهی 2.7 درصد یعنی باید تا حالا بیش از 16 درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشه ، ولی تاکنون پیشرفت طرح خونه پریش هم به یک درصد نمی رسه چطور میتونت مردم را خر حساب کند ؟ مطمئن باشید اگه مردم هیچی نمی گن از خوبی خودیشونه بابا پرویی هم حدی داره ولا !!!

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 18 اسفند 1393 - 10:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر بنده اید که هیچ !!! اگر آزاده اید تو را به خدا برید سری به فولاد ابویی بزنید و ببینید پیشرفت کار را ؟؟ وکمتر به همدیگر تهمت بزنید !!! یا لااقل فیلم گفتگوی برادران ابویی در برنامه پایش یکشنبه شب را ببینید.

You cannot copy content of this page