دیدار مدیر روابط عمومی شرکت با مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه‌شنبه - 19 اسفند 1393

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، مدیر روابط عمومی شرکت صبح یک شنبه، هفدهم اسفند ماه به همراه ریاحی، مدیر کل اداره رفاه، کار و امور اجتماعی و نیکنام، ریاست بسیج کارگری یزد با حضور در مرکز صدا و سیمای مرکز یزد، طی دیداری با پهلوانیان، مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد، با ایشان تبادل نظر و گفتگو نمودند.
مدیر روابط عمومی شرکت، پس از ابلاغ تبریک مدیر عامل شرکت برای انتصاب پهلوانیان، از عدم حضور ایشان بعلت مشغله کاری و ماموریت، عذر خواست وضمن بیان تاریخچه کوتاهی از شرکت و معرفی طرحهای جوار معدنی این شرکت اظهار داشت: در شهرستان بافق پتانسیل های زیادی برای کار و فعالیت، بخصوص اشتغال زایی وجود دارد که امیدواریم این همکاری فیمابین همچنان ادامه یابد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز یزد نیز ضمن تشکر و اظهار امیدواری برای ادامه روند همکاری گفت: برای دیدار از این شهرستان بسیار مشتاقم و امیدوارم این دیدار در اسرع وقت اتفاق خواهد افتاد.
پهلوانیان در ادامه بیان داشت: ما باید روش و مهارت های زندگی را آموزش بدهیم و آنچه که وظیفه رسانه را میرساند، رفاه و امنیت روانی است که ما باید ایجاد کنیم.
وی در ادامه بیان داشت: شهر یزد، شهرقنات است که مظهر اقتصاد مقاومتی است، یعنی اقتصاد متکی بر ظرفیتهای بومی و برماست با داشتن چنین دیرینه ای، در همین راستا حرکت کرده و فرهنگ سازی نماییم. در هر حال صدا و سیما همیشه درخدمت جامعه اسلامی بوده و خواهد بود.

دیدار با مدیر صدا و سیما یزد (1)

دیدار با مدیر صدا و سیما یزد (2)


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 19 اسفند 1393 - 9:55 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما می توانیم از ظرفیت صدا وسیمای مرکز یزد وشرکت سنگ اهن و نخبگان شهرمان برای توسعه شهرستان بافق استفاده کنیم و داشته های با ارزش خود را به مردم استان و کشور معرفی نماییم
از همه بزرگواران متشکرم

You cannot copy content of this page