اسناد و مدارک مکاتبه انجام شده توسط استان در خصوص آنومالی های چاه گز ارائه شود

دسته: اخبار ویژه
۱۳ دیدگاه
سه‌شنبه - 8 اردیبهشت 1394

با نزدیک شدن به روز شوراها،سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق طی مصاحبه ای به سؤالات خبرنگار ما پاسخ داد.

وی در پاسخ به این سؤال که به مناسبت هفته شوراها چه پیامی برای همشهریان دارید؟
گفت: این روز را به همه عزیزان تبریک می گوییم؛ از آن جا که شورا و مشورت در اسلام اهمیت زیادی دارد و نیز با توجه به نام گذاری 5 الی 11 اردیبهشت ماه به نام هفته شورا فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تشکر و قدردانی از همه همشهریانی که با پیشنهادها و انتقادات سازنده در اجرای برنامه ها ما را یاری دادند، دعوت می کنیم که در اجرای بهینه برنامه های عمرانی، فرهنگی و … همه دلسوزان و صاحب نظران ما را یاری رسانند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برنامه خاصی نیز بدین مناسبت از جانب شورا تدارک دیده شده یا خیر نیز گفت: بله برنامه هایی به این مناسبت از قبل پاسخگویی به سوالات مردمی، برگزاری مجمع خیرین سرمایه گذار و اصناف و چند مورد کار فرهنگی تدارک دیده شده است که به اطلاع همشهریان عزیز خواهد رسید.

نائب رییس شورای اسلامی شهر در جواب به این سوال که نظرتان در مورد اتفاقات اخیر در مورد برخی از آنومالی های منطقه چیست گفت: بارها در حضور مسوولین و مردم متذکر شده ایم که در سایه احترام و رعایت قانون است که می توان به آسایش و توسعه و پیشرفت و اعتلای حقوق شهروندی دست یافت.

وی در مورد ابراز نظر مسوولین سیاسی و نامه نگاری آنها گفت: قطعا سیاسیون باید در این گونه موارد خیلی حساب شده عمل نمایند اگر هم نامه ای می نویسند باید اسناد و مدارکی ارائه دهند که بر چه اساسی ابراز نظر نموده اند؟!

وی گفت: در همین راستا قرار است این هفته خدمت آقایان استانداری برسیم و دلایل و استنادات آنها را نیز مشاهده نماییم. در حالی که طی چند نوبت از مسوولین درخواست نموده ایم که با توجه به مدارک و مستنداتی که ما داریم، نشستی در اسرع وقت با حضور مدعیان برگزار شود تا تصمیم منطقی و قانع کننده اتخاذ شود که متاسفانه هنوز عملی نشده است، البته ناگفته نماند که طرف ادعا نیز بارها ابراز نموده که ما نیز به قانون پایبندیم؛ لذا انتظار می رفت که قبل از هرگونه مکاتبه اول موضوع برای طرفین ادعا، روشن می شد.
.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 9:18 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چاه گز ، D19 ، . . . فقط و فقط از آن بافق است و بس . والسلام

محمد رضا برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 9:46 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سخنگو محترم برید ببینید حرف حساب این آقایون چیه. ایا زیاده خواه هستند یا واقعا حقشونه

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 9:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط می خواهند مردم شهرهای مختلف را به جان هم بیندارند و اختلاف ایجاد کنند . اگر قانونی وجود داشته باشد به سادگی سهم هر شهر از معادن اطرافش معلوم می گردد .
مردم بافق در قضایای خصوصی سازی باید دریافته باشند به تنها نمی توانند حق خود را بگیرند و نیاز به کمک مردم سایر شهر ها دارند .
کارگران سنگ آهن هم باید دریافته باشند به تنهایی نمی توانند حق خویش را بگیرند و نیاز به کمک سایر کارگران دارند .

محمد رضا فتاحی قلعه ای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 9:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چشم و امید مردم به در دفاع از حق و حقوق شهرستان به شوراها می باشد. خواهشا محافظه کاری را کنار بگذارید و با مردم شفاف باشید. تا شماها جلو مردمتان سرافرازباشید.

اعتمادی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 11:01 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از مسوولان خواهش میکنم نگذارید داستان زمان حسین اخیری تکرار گردد.

بی بی فاطمه رضوی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 11:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عباسی در دفاع از حقوق مردم ذره ای به خود شک راه ندهید چون خداوند ناظر و بینا می باشد. ضمنا d19 را فراموش نکنید و پوزه زیادیخواهان را برخاک مذلت بمالید. انشاالله خداوند پشت و پناهتان باشد.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 11:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من یادمه زمان انتخابات شورا همین آقای عباسی و سایر دوستانشون روی حق بافق در مورد دی 19 مانور میدادند.الان که هیچ خبری از آن نیست ضمنا سنگ آهن و چاه گز و … بقیه هم که یا رفته یا داره میره . خواهش میکنم شعار ها و حرفهای انتخاباتی رو پاسخگو باشند و ضمنا در مورد چاه گز و علی الخصوص دی 19 جواب کاملا شفاف بدهند که ظاهرا فراموش شده یا میخواهند که مردم فراموش کنند.

یادگار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 12:12 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولین معزز شهر باید تعدادی حقوقدان خبره در خدمت داشته باشند تا جملگی در شرایط بافق امروز ، مصالح و منافع شهر را تشخیص و با استفاده از توان علم حقوق و با به کارگرفتن دیگر دانسته‌ها و با حمایت مردمی در پی حفظ مصالح و منافع آن باشند و با داد و عدل از حقوق بافقی ها دفاع کنند .

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 3:59 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اعضای محترم شورادرروزهای تبلیغات انتخابات از برگرداندن دی19به بافق سخن می گفتند هنوز دوسال نگذشته که اجزای دیگری ازپیکربافق جدامی شود آقایان برای حفظ ریاست وفریب مردم فقط حرف می زنند خداوند ایشانراحفظ….کند

زمان انتخاب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 8:34 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دیوان‌عالی کشور حکم دادگاه نظامی در خصوص پرداخت دیه به مصدومان پرونده اعتراضات سه سال پیش کشاورزان شرق اصفهان را تأیید کرد.

به گزارش فارس، ابراهیم مهرانفر، رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان اصفهان گفته‌ است که بر اساس حکم شعبه دوم دادگاه نظامی یک اصفهان که به تأیید دیوان‌عالی کشور رسیده است، دیه ١٢٨ شاکی پرونده توسط نیروی انتظامی پرداخت می‌شود.
http://www.alef.ir/vdcefv8wnjh8poi.b9bj.html?268975
………………………………………
آقای محمد عباسی عزیر
چرا مسئولین بافقی به خاطر حوادث اردبیهشت 90 ، برای گرفتن دیه از نیروی انتظامی اقدام نکردند ؟
در این مورد هم اقدام کنید تا دیگر تکرار نشود .
مطمئن باشید مجبور می شوند دیه بپردازند چون در شرایط فعلی دیگر نمی توان با چماق مردم را سرکوب کرد . مردم بیدار شدند .
مردم هم به جای اینکه با مردم شهرهای دیگر درگیر شوند پیکان انتقادات خود را متوجه مسئولین کنند و با هم متحد باشند.

قانعی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 8:37 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کامنت شماره 7 از اونجایی که بنده به عنوان شهروند مرتبا این موضوع را پیگیری می کنم مطمئن باش مسوولان به خصوص کسانی که قول داده بودند بیکار ننشستند و موضوعات تغییرات مرزی را به شدت پیگیری می کنند.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 8:58 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

من هم با یادگار (کامنت شماره 8) واقعا موافقم . با داشتن حقوقدانان خبره و کمک گرفتن از آنها مخصوصا اگر بافقی باشند ( که در شهرستان هم وکلا و حقوقدانان خوبی داریم ) و باغیرت وتعصب آنهااز طریق قانونی میتوان مسایل را پیگیری کرد .همانطور که شاهد هستید مساله هسته ای کشور هم از طریق مذاکره و حضور حقوقدانان خبره در حال پیگیری است چه رسد به مسایل داخلی .به امید پیشرفت روزافزون بافق در تمامی زمینه ها .معادن .صنعت.کشاورزی.گردشگری و…

00 این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 8 اردیبهشت 1394 - 9:02 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

داشای من همگی گوش بدین
کل آنومالی های چاه گز و d19واس ماس
یعنی کلش ماس ماس

You cannot copy content of this page