مراسم پاکسازی زیست محیطی منطقه حفاظت شده کوه بافق برگزار شد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
سه‌شنبه - 8 اردیبهشت 1394

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ اهن مرکزی بافق، به نقل از دفتر محیط زیست شرکت: همزمان با هفته سلامت و روز جهانی زمین پاک مراسم پاکسازی زیست محیطی منطقه حفاظت شده کوه بافق با مشاركت جمعي از پرسنل شركت برگزار گرديد.
اين مراسم با همكاري شركت سنگ آهن مركزي و اداره حفاظت محيط زيست شهرستان در روز جمعه چهارم اردیبهشت 94 ، سومین روز از هفته جهانی زمین پاک و با شعار زمین پاك با حفاظت از آب و خاک با حضور جمعي از پرسنل شركت در منطقه حفاظت شده كوه بافق برگزار گرديد.

در اين همايش شركت كنندگان با هدف فرهنگ سازي و ارتقاي سلامت جسمي، روحي و گسترش فرهنگ حفاظت از محيط زيست و ورزش در بين افراد جامعه اقدام به كوه پيمايي، پياده روي و پاکسازی محیط در منطقه حفاظت شده نمودند.
لازم به ذکر است در طول مسیر رئیس اداره محیط زیست شهرستان علاوه بر معرفی گونه های گیاهی و جانوری منطقه در مورد اهميت اين روز و حفاظت از محيط زيست برای شرکت کنندگان نکاتی بیان کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 9 اردیبهشت 1394 - 6:27 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای سید جلال موسوی ریاست محترم محیط زیست شهرستان بافق
با اهدای سلام و دعای خیر:
بدینوسیله کمال تشکر و تقدیر خود را به پاس حضور و همکاریتان در اردوی یک روزه دانش آموزان آموزشگاه شاهد غدیر از کوه بافق که با هدف فرهنگ سازی و ارتقای سلامت جسمی، روحی و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست و ورزش برگزار گردید را ابراز می داریم . امید است، همواره سوار بر مرکب موفقیت، ناظر بر گلشن سعادت باشید. با تشکر بیانی مقدم

You cannot copy content of this page