تشريح برنامه هاي سفر معاون اول رييس جمهور به استان توسط استاندار يزد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
شنبه - 19 اردیبهشت 1394

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد ” سیدمحمد میرمحمدی” صبح امروز شنبه 19 ارديبهشت ماه ، برنامه‌های سفر روز سه شنبه دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور را به یزد تشریح کرد.
وی در گفتگو با خبرنگار اداره كل روابط عمومي استانداري يزد گفت: سفر معاون اول رييس جمهور به يزد سه شنبه 22 ارديبهشت ماه انجام خواهد شد و در اين سفر با حضور ايشان، شوراي آب استان و نشست مشترك شوراي اداري و فعالين اقتصادي استان برگزار خواهد شد.
“سيد محمد ميرمحمدي” خاطر نشان نمود: اميدواريم در اين سفر وزراي نيرو و صنعت، معدن و تجارت نيز به همراه ايشان به يزد بيايند تا با حضور ايشان، مباحث مربوط به اين حوزه ها، در سطح عالي كارشناسي مورد بررسي قرار گيرد.
استاندار یزد اضافه کرد: در حال بررسي طرح هاي مختلفي هستيم تا در اين سفر و در صورت امكان مورد بازديد يا بهره برداري معاون اول محترم رييس جمهور قرار گيرد.
عالي ترين مقام اجرايي استان گفت: شوراي آب به رياست جناب آقاي جهانگيري تشكيل خواهد شد و با توجه به بحران آب در استان يزد، راهكارها و برنامه هاي عبور از اين بحران و همچنين طرح هايي كه موجب تسريع در انتقال آب به استان يزد مي شود را بررسي خواهيم كرد.
استاندار يزد خاطر نشان نمود: همچنين در راستاي تاكيد دولت تدبير و اميد بر رونق اقتصادي و همكاري بخشهاي خصوصی و دولتي، برگزاري جلسه مشترک اعضای شورای اداری و فعالان اقتصادی استان نيز در این سفر پيش بيني شده تا آخرين رويكردهاي دولت در اين خصوص تبيين و تشريح شود.
بازديد از برخي پروژه هاي مرتبط با ميراث فرهنگي استان نيز از جمله برنامه هاي سفر يك روزه معاون اول رييس جمهور به استان يزد است كه از سوي استاندار بدان اشاره شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 19 اردیبهشت 1394 - 8:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کشک مالها به گوش باشند

You cannot copy content of this page