نجفی:اعضای کارگروه در حد یقه گیری از مسوولین صندوق مطالبه گری می کنند

دسته: اخبار ویژه , عمومی
۶ دیدگاه
یکشنبه - 20 اردیبهشت 1394

DSC00682 [800x600]

عضو هیات مدیره صندوق بازنشستگان فولاد که برای اولین بار و به عنوان نماینده این صندوق در چهارمین جلسه گزارش کارگروه مطالبات بافق شرکت کرده بود با بیان اینکه از مردم و مسوولین پی گیر و تلاشگر شهرستان بافق به خاطر اهتمامی که برای پیشرفت شهرستان دارند تشکر می کنم گفت:کارگروه مطالبات بافق در حد یقه گیری حقوق مردم شهرستان را پی گیری و مطالبه می کند.
نجفی ضمن سلحشور خطاب کردن مردم دارالشجاعه و ذکر دلاورمردیهای مردمان بافق در تاریخ گفت:مطمنا آنچه به این شهرستان حیات می دهد توسعه تنها شرکت محوری و قطب اقتصادی بافق یعنی شرکت سنگ آهن مرکزی است.
وی با بیان اینکه صندوق وظیفه خود می داند در قبال اشتغال پایدار شهرستان در همین شهر سرمایه گذاری جوار معدنی داشته باشدافزود:هم اکنون حدود 5500 نفر در این بنگاه بزرگ اقتصادی مشغول به کار هستند و عقل ایجاب می کند صندوق در قبال میزان سرمایه و آورده این شرکت سرمایه گذاری داشته باشد لذا از وزیر قول گرفته ایم تا حقوق بازنشستگان این صندوق از محلی دیگر تدبیر شود تا شرکت سنگ آهن مرکزی بتواند به مقصد خود در زمینه این سرمایه گذاریها دست یابد.
عضو هیات مدیره صندوق بازنشستگان فولاد تصمیم گیری در خصوص بازگشت 28/5 درصد از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق که سال گذشته از طریق فرابورس به فولاد خوزستان فروخته شده بود را خارج از حیطه این صندوق و سنگ آهن بافق دانست و ادامه داد:طبق آخرین خبرها با توجه به اختلاف نظری که بین سازمان خصوصی سازی و وزارت صنعت ،معدن و تجارت موجود است مقرر شده است این مهم توسط شخص رئیس جمهور تصمیم گیری شود و سخنگوی دولت در این زمینه مامور شده است.
نجفی 68/5 درصد از سهام واگذار شده از شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به صندوق بازنشستگان را حق الناسی متعلق به بازنشستگان دانست و خطاب به نماینده کارگران گفت مسلما آقای صباغیان در نظر ندارند 15 درصد از سهامی که پی گیر تعلق یافتنش به شهر هستند از این حق الناس باشد و بدست آوردن این 15 درصد باید از همان 28/5 درصدی که با دستور رئیس جمهور دولتی باقی خواهد ماند مطالبه شود.
وی ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به خاطر پی گیری جدی برای صنعتی شدن شهرستان از عدم تحویل اسناد این شرکت توسط وی به سازمان خصوصی سازی و جلوگیری از انتقال این سهام به خاطر مخالفت مردم با این واگذاری نیز تقدیر کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
یاری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 - 9:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نجفی که عضو هیئت مدیره صندوق نیست .. وی رئیس دفتر مهندس دریه و نماینده ایشان در سنگ آهن است.

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 - 9:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای نجفی حالا شد حق الناس؟؟؟لطفا صورتجلسه رو مرور کنید

بهار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 - 10:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای نجفی عزیز ضمن تشکر از حضرتعالی سوالی برایم پیش آمد و آن اینکه شما که نگران ضایع شدن حق و الناس هستی زمانی که اعضای هییت مدیره صندوق حقوق وپاداش یک میلیارد و هشتصد میلیون تومانی دریافت میکردند آیا حق الناس ضایع نمیشود؟؟؟

محمد رضا برزگری بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 - 10:34 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقایون صندوق یک موقع فکر نکنید که میتونید از تعهداتتان شانه خالی کنید. مخصوصاً پانزده درصد.

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 - 12:07 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این را بدانید اقای نجفی پل صراط هست شماها و مردم بافق

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 21 اردیبهشت 1394 - 10:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام اقای نجفی لطفا حق الناس را تعریف کنید .ببینیم .اقای نجفی اگه حق الناسی هست شما مسئولین صندوق بودید که این معدن که حق بافق بود را بالا کشیدید

You cannot copy content of this page