نجات جان 4 بیمار با اهدای عضو جوان بافقي

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
یکشنبه - 20 اردیبهشت 1394

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ فرماندار بافق شب گذشته با خانواده مرحوم “عباسعلي طالعي” که در اثر سانحه تصادف دچار مرگ مغزی شده و دريچه هاي قلب ، کبد و کلیه ها خود را با موافقت خانواده اش به بیماران نیازمند عضو اهدا کرده و جان 4 نفر را نجات داد، دیدار کرد.

“سيد مهدي طلايي مقدم” در این دیدار ضمن عرض تسليت و قدردانی از این خانواده نمونه، اهدای زندگی به یک فرد را معادل نجات يك جامعه دانست و گفت: فقط انسان‌های بزرگ می توانند در لحظات خطیر تصمیم‌های بزرگ بگیرند.

وي افزود : اين اقدام خيرخواهانه شما مایه مباهات شهروندان و شهرستان است ،شما خانواده مرحوم با اهدای اعضای بدن فرزندتان به نیازمندان موجب نجات جان 4 بيمار شدید و کار بسیار بزرگی انجام دادید.

گفتني است این جوان که در اثر سانحه‌ تصادف دچار مرگ مغزی شده بود پس از انتقال به بیمارستان و تحت مراقبت هاي درماني چند روزه پس از تایید مرگ مغزی و رضایت خانواده، اعضای وی به بیماران نیازمند اهدا شد.

IMG_6931 IMG_6935 IMG_6938 IMG_6940


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۴۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
پرسنل کارخانجات لکوموتیو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 20 اردیبهشت 1394 - 3:03 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما پرسنل و کارشناسان اداره مطالعات و پشتیبانی کارخانجات لکوموتیو بافق مصیبت درگذشت جانگداز جوان ناکام عباسعلی طالعی را به خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای ان مرحوم غفران الهی و برای بازماندگان صبر مسئلت می نماییم.
بی شک این عمل خداپسندانه اقای طالعی مایه مباهات برای بافق و کارخانجات تعمیرات لکوموتیو بافق می باشد و ما کارشناسان اداره مطالعات و پشتیبانی فنی کارخانجات بافق کمال تشکر و سپاسگذاری از اقای حسین طالعی (پدر مرحوم عباسعلی طالعی)همکار بازنشسته این اداره را داریم.

علیرضاپورامینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 21 اردیبهشت 1394 - 12:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دل فدای سر زلف تو که هر تاتارش

خون بهای جگر نافه مشک ختن است

جان نثار لب لعل تو که از غیرت او

داغ غم بر دل خونین عقیق یمن است

در غم شهدلبان شکرین تو مرا

تن بیمار گدازان چو شکر در لبن است
دوست عزیز اقای حسین طالعی قبول باشد انشاالله

You cannot copy content of this page