رئیس جدید تامین اجتماعی بافق معرفی شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 12 خرداد 1394

با حکم مدیرکل تامین اجتماعی استان؛
رئیس جدید تامین اجتماعی بافق معرفی شد
طی حکمی از سوی مدیرکل تأمین اجتماعی استان یزد، سرپرست جدید سازمان تأمین اجتماعی شعبه بافق منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی تأمین اجتماعی بافق، در جلسه ای که صبح امروز با حضور معاون اداری و مالی اداره کل تامین اجتماعی استان و تنی چند از مسئولان ستادی و تعدادی از همکاران شعبه تشکیل شد، معاون اداری و مالی اداره کل استان، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های محمدجواد بوئی آبادی سرپرست سابق شعبه و آرزوی موفقیت برای وی، محمد سلامتی را بعنوان سرپرست جدید این شعبه معرفی نمود.
حسین طالبی زاده تصریح کرد : در این مدتی که آقای بوئی آبادی مسئولیت سرپرستی شعبه بافق را عهده دار بوده، علیرغم نوع و حجم کاری وسیع خود با همکاری مجموعه شعبه در جلب رضایت ارباب رجوع گام های مؤثری برداشته و عملکرد خوب و درخور تحسینی را ارائه کرده اند.
شایان ذکر است پیش از این نیز قریب به 10 سال حجی محمد تشکری بافقی ریاست شعبه تأمین اجتماعی بافق را عهده دار بود و در این مدت خدمات شایسته ای در زمینه های خدمت رسانی به جامعه هدف، تعامل سازنده و تنگاتنگ با شرکای اجتماعی، تجهیز و ارتقاء تیپ شعبه و همچنین کسب رتبه های ارزنده در زمینه تکریم ارباب رجوع و جلب رضایتمندی بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان شهرستان نقش مهمی ایفاء نمود.
تشکری در دیماه سال گذشته تاکنون به سمت معاونت بیمه ای ستاد اداره کل تأمین اجتماعی استان یزد منصوب شده و در فاصله تعیین سرپرست جدید شعبه ؛ مسئولیت سرپرستی شعبه به عهده بوئی آبادی بوده است.
لازم بذکر است محمد سلامتی هرمزی نیز قبلاً در سمت معاونت اداری و مالی تأمین اجتماعی شعبه 2 یزد همکاری داشته است.
صادقی-روابط عمومی تامین اجتماعی بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶۶
برچسب ها:

You cannot copy content of this page