به جزییات موضوع اهانت فرماندار بافق به منتخبان مردم در شورای اسلامی شهرواقف نیستم و نمی توانم اظهار نظر کنم

دسته: اخبار ویژه
۱۵ دیدگاه
جمعه - 22 خرداد 1394

معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد در گفتگو با خبرنگار «بافق فردا» که از وی دلیل رفتار اهانت آمیز فرماندار بافق با منتخبین مردم در شورای اسلامی برای دومین بار در دوران حضورش در شهرستان را پرسید گفت:
به جزییات این موضوع واقف نیستم و نمی توانم اظهار نظر کنم..
محمد علی طالبی ادامه داد:یکی از اعضای شورای اسلامی شهر بافق این موضوع را با من در میان گذاشته است اما باید صبر کنید تا بررسی کامل تری انجام شود.
وی درباره نظر وی درباره تغییرات مرزهای جغرافیایی بافق نیز اینگونه پاسخ گفت: هیچ تغییری در خصوص خطوط مرزی صورت نگرفته است .
معاون سیاسی امنیتی استانداری پیرامون موضوع آنومالی های دی نوزده و چاه گز نیز گفت : هیچ تغییری در خطوط مرزی شهرستان بافق در دولت “تدبیر و امید ” انجام نشده است.
محمد علی طالبی اظهار داشت : با قاطعیت و صراحت تمام بیان می کنم هیچ تغییری در محدوده شهرستانها و بخش های استان صورت نگرفته و متاسفانه در بافق یک مقدار حاشیه ها پررنگ می شود و مردم نسبت به مسائل توجیه نمی شوند.
طالبی افزود:آخرین تقسیمات در محدوده مرزهای جغرافیایی بافق و اردکان مربوط به سال 1372 یعنی 22سال قبل است و جای بسی گله است که برخی از سایت ها تغییرات مرزی را به دولت جدید ارتباط می دهند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری که بافقی نیز هست ادامه داد:آخرین تقسیمات کشوری که به صورت مصوبه درآمده مربوط به همان سال های گذشته یعنی سال 73 استاما اینکه بحث مزایده دی نوزده اینگونه در شهرستان بافق علم شده و حساسیت مردم را برانگیخته واقعا جای سوال و تعجب دارد.
طالبی ضمن تایید مزایده آنومالی دی نوزده گفت : در مزایده شرکت های دیگر از نقاط کشور و استان مانند شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق می توانند شرکت نمایند.
طالبی دید و نگاه استاندار یزد را نسبت به شهرستان بافق مثبت ارزیابی کرد و افزود : به مقدار زیادی برای مسائل بافق اعم از اتفافات سال گذشته سنگ آهن، موضوع جاده، گاز، ماهی تیلاپیا و گندله ابویی به صورت ویژه از سوی شخص استاندار وقت گذاشته شده است.
محمد علی طالبی خاطر نشان کرد به عنوان یک شهروند نه به عنوان معاون سیاسی استانداری از نحوه عملکرد استاندار پبرامون بافق رضایت کامل دارم و همینجا بیان می کنم متاسفانه ذهنیت هایی که بعضی افراد به وجود می آورند هیچ کمکی به شهرستان بافق نمی کند.
طالبی برگزاری جلسات متعدد برای فرماندار بافق را بیشتر از جلساتی عنوان کرد که برای فرمانداران دیگر استان برگزار شده است و حتی آمارحضور استاندار در بافق نیز بیشتر می باشد.
وی در پایان گفت : امیدوارم در کنار روحیه استاندار همدلی و همراهی مردم، مسئولین و نخبگان وجود داشته باشد و اجازه ندهند بعضی مسائل حاشیه ای روی اصل نیازی که بافق برای توسعه دارد تاثیر گذار باشد و نیروها هم جهت در توسعه و رفع برخی عقب ماندگی های که مربوط به دوران گذشته است بکوشند. در حال حاضر فضای خوبی در شهرستان حاکم است. بعضی عفب ماندگی و بی توجه ای های گذشته را منتسب به این دولت و مسئولین می دانند. نباید اسیر این ذهنیت و تسلیم خواسته هایی که برخی دنبال آن هستند شد. بی توجه های قبل حتما قابل جبران خواهد بود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 22 خرداد 1394 - 10:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این هم از بچه محل ما

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 22 خرداد 1394 - 12:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اقای طالبی خسته نباشید بعضی ها ی باید بنحوی خودشان رانشان دهند وبگویند که ما هم هستیم ومردم هم به این نکته رسیدن

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 22 خرداد 1394 - 1:53 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

از آقای طالبی آبی برای ما گرم نمیشه هرچی ازش میپرسید واقف نیسن و در جریان نیست او را اونجا گذاشتند تا ما بافقیها فکر کنیم داره برای بافق کاری انجام میشه ،تا دهانمون بسته باشه نه آقای طالبی بفرمایید اگر حضور استاندار در بافق بیشتر بوده و برای بافق بیشتر وقت گذاشتند چرا عوض اینکه وضع بهتر بشه داره از بافق یک چیزی کنده میشه
شما جلو خدا و بعد جلو شهدایی که خون دادند تا یک وجب از خاکشون دست دشمن نیفته مسئولید مگر بافق گوشت قربونیه که هرچی دلتون خواست بر میدارید و بذل و بخشش میکنید و بعدش میگید در جریان نیستم

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 22 خرداد 1394 - 1:55 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سیاست بچه این محل و اون محله نمیشناسه،خدا کنه آخر و عاقبت همه مون ختم بخیر بشه….

امید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 22 خرداد 1394 - 3:45 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بعععله، آقای طالبی باز هم بی خبرن از همه جا،، یا اصالت بافقی نداری یا نمیخوای داشته باشی،،، من که نظرم ازت گشت،،

محمد رضا برزگری بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 22 خرداد 1394 - 9:15 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای دکتر مرحبا شما کجا و صحرایی کجا. می دونم اگه مرز اردکان و پیگیری کنی استاندار تخ می کنه.

نفس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 خرداد 1394 - 12:40 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نردبان این جهان ماومنیست…..عاقبت این نردبان افتادنیست

لاجرم انکس که بالاترنشست…..استخوانش سخت ترخواهدشکست.

مطلع با انصاف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 خرداد 1394 - 7:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاالله در آینده کارهای مثمر ثمری انجام خواهند داد.

سلام بهترینها این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 خرداد 1394 - 7:31 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نباید این اتفاق میافتد چرا که شهر همجوار مرتب جلسه میگذارند و پیگیریند ولی ما وقتی نمایندگانمان برای مسائل مهم شهرستان پیگیرند یک غیربومی مقاومت میکند لطفا سری به جلسات شهرهای همجوار بزنید لطفا

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 خرداد 1394 - 9:19 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به اين ميگن يك فرد سياستمدار: چون هم … هم از…مثل هميشه

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 خرداد 1394 - 11:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شما چجور معاون استانداری که به موضوع واقف نیستی؟؟؟؟؟؟

شس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 23 خرداد 1394 - 12:57 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خاک بر سر ما که بیشترین هجمه ها رو توی همین نظرات بر علیه همشهری مون می دیم. و دست سایت بافق فردا درد نکنه که گلچین میکنه و میزاره نظرات رو. بافق، هیچ وقت روی توسعه رو نمی بینه و همه هم می دونین چرا… مردمی که هنوز بدبختی های دولت قبلی رو سر این دولت می شکنن، لیاقتشون همون احمدینژادیه که میلیاردها تومان در دولتش خوردند و معادنش رو بردند. چرا یکی از خواجه ای و ندافیان و امیرحسین و خاوری نمی پرسه شبونه معادن رو جدا کردید و دادید رفت، چرا؟ دل ما پره از نفهمی ها و ندانم کاری های همشهریان ساده لوحمون.

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 25 خرداد 1394 - 10:07 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    شما که ساده لوح نبودید کجا بودید ،جناح همین آقایون سنگ بنای عقب افتادگی بافق را بنا نهادند،خیلی ادعا دارید برو بهشون بگو کارخانه فولاد ابویی را بذارن بسازن،نه اینکه دم ساعت سنگ انداری میکنند،زیاد دلخوش این افراد نباشد چون اگر ببیند منافعشون در خطر باشند بهترین دوستشون هم فدا می کنند
    در این 37هیچ دولتی برای بافق و به نفع بافق هیچ کاری نکردی
    با کسی هم تعارف نداریم،

میربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 24 خرداد 1394 - 9:54 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دیگی که برای منافع بافق چیزی توش نمیجوشه سر….

ی دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 9 تیر 1394 - 6:06 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

عزیزان اب پاکی رو دستمون ریختن بیخیال d19شوید

You cannot copy content of this page