بازدید مدیر کل کتابخانه های استان از کتابخانه های بافق+تصاویر

دسته: عمومی
۷ دیدگاه
دوشنبه - 25 خرداد 1394

مدیرکل و کارشناسان کتابخانه‌های عمومی استان یزد روز چهارشنبه 20 خرداد 94 با سفر به شهرستان بافق از کتابخانه عمومی این شهرستان دیدن کردند.
“رقیه دوست فاطمی‌ها” مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان و جمعی از کارشناسان این اداره کل با حضور در کتابخانه‌های عمومی مفیدی، مجتمع فرهنگی هنری، شهید بهشتی آهنشهر و کتابخانه روستایی منتظران مهدیه مبارکه به بررسی مسائل و مشکلات این کتابخانه‌ها پرداختند.
دوست فاطمی‌ها همچنین در این بازدیدها با کتابداران شهرستان بافق گفتگویی صمیمی داشت.

IMG_0573

IMG_0532

IMG_0549

IMG_0559

IMG_0563

IMG_0577

IMG_0587

IMG_0636

IMG_0639

IMG_0642

IMG_0640


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 25 خرداد 1394 - 10:12 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

همین خانم مانتویی مدیر هستند.???!!!?!!

یک همشهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 26 خرداد 1394 - 9:57 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام. چقدر خوب بود این خانم به احترام نامش (رقیه)که هم نام حضرت رقیه فدائی ارزشهای دینی وفامیلش دوست فاطمیها (حضرت فاطمه س)که مدافع حجاب بوده اند.وبه احترام شهر ایت الله شیخ محمد تقی بافقی که برای حجاب زجرها کشیده وکتک خورده اندوبه احترام بانوان محجبه این شهرستان شهید پرور.باحجاب برتر(چادر.همان چادری که روی دستشان انداخته بودند)تشریف می اوردند ومردم را به غیبت وادار نمی کردند.والعاقبه للمتقین

یک همشهری دیگر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 26 خرداد 1394 - 2:47 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوست عزیز درست است حجاب برتر چادر است ولی ایشون چه بدحجابی کرده اند.چرا همه چیز رو قاتی میکنی برادر.آیت الله بافقی برای بدحجابی متحمل زجر شد اما این خانم که خواهر شهید هم هستند چه بدحجابی از ایشون سرزده؟؟؟؟حالا چادر نداره حجابش که درسته شما نمیتونی اندیشه های متحجر خودت رو ملاک قرار بدی و اون رو به بقیه دیکته کنی.شما بهتره وظایفی که بر دوشتون نهادند رو به بهترین نحو انجام بدید و اول یه سوزن به خودتون بزنید همه چیز میاد دستتون.هرچیزی که مثل بتون آرمه در ذهن شما حک شده که دلیل بر دانایی نیست.
فکر کنم اول باید خودمون رو اصلاح کنیم بعد به دیگران نقد بزنیم

همشهری عزیز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 27 خرداد 1394 - 1:24 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.تایید فرمایش شما که باید اول خودمون را اصلاح کنیم.شما اول جمله چادر که حجاب برتر است را بکار بردید وبعد توصیه کننده به حجاب برتررا بالحنی بی ادبانه دارای اندیشه های متحجر خطاب کرده اید.اگر چادر حجاب برتراست پس چرا متحجراست؟ .خوب است این خانم به وصیت نامه برادر شهیدشان نگاهی بیاندازند وبان عمل بفرمایند .وجنابعالی به فکراصلاح تضاد فکری خود باشید.

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 28 خرداد 1394 - 8:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اين خانم حجابش خيلي هم عالي هيچ مشکلي هم نداره . بعضي ها که کاسه داغ تر از آش هستند و هميشه از همه عالم و آدم شاکي و طلبکار هستند بروند خودشان را اصلاح کنند .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 5 تیر 1394 - 4:18 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باتشکر از رییس کتا بخانه ها که تا بحال تلا ش های زیادی نمودند و واقعا جای تشکر دارد وامادرمورد حجاب خانم دوست فاطمیها ایشان حجابشون مشکلی نداشت بیایید همه مثبت بین باشیم بجا ی ایراد گرفتن وبه هدف بیشتر توجه کنیم

h این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 14 تیر 1394 - 12:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام.باتشکر از خانم دوست فاطمیهاوخانم اقائی وتشکر از شما که توصیه به هدف بیشتر دارید.ممکن است بفرمائید هدف بیشتر از نظر شما چیست؟مخصوصا که این خانم مسئول فرهنگ کتاب ومطالعه وفرهنگ سازی هستند؟ واگر دفعه بعد با شلوار تنگ ومانتو کوتاه تری ظاهر شدند باز هم شما به دید مثبت نگاه کرده و حجابشان را بدون مشکل میدانید؟ ودنبال هدف بیشتر میگردید؟واقعا که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

You cannot copy content of this page