مقدمات احداث کارخانه گندله‌سازی بافق فراهم شده است

دسته: عمومی
یک دیدگاه
پنج‌شنبه - 19 جولای 2012
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد:
مقدمات احداث کارخانه گندله‌سازی بافق فراهم شده است
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از بهره‌برداری طرح آگلومراسیون بافق تا اوایل سال آینده خبر داد و گفت: مقدمات احداث کارخانه گندله‌سازی بافق نیز فراهم شده است
محمدمهدی زارع با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: با تامین اعتبار و پیگیری‌هایی که صورت گرفته است، کارخانجات جوار معدنی در شهرستان بافق به منظور ایجاد اشتغال و جذب سرمایه‌گذار احداث می‌شود.
وی با اشاره به پتانسیل عظیم معدنی شهرستان بافق عنوان کرد: با توجه به موقعیت خاص معدنی این شهرستان، توجه به صنایع جوار معدنی در بافق ضروری به نظر می‌رسد.
 * کارخانه آگلومره در بافق بهره‌برداری می‌شود
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان یزد با بیان اقدامات انجام شده در زمینه ایجاد این صنایع در بافق یادآور شد: بهره‌برداری از کارخانه آگلومره در این شهرستان تا سال آینده قابل پیش‌بینی است.
زارع همچنین به احداث کارخانه گندله‌سازی در بافق اشاره کرد و بیان داشت: با تامین اعتباری که صورت گرفته، مقدمات احداث این کارخانه انجام شده که با برنامه‌ریزی‌های لازم به زودی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
 * طرح توسعه سنگ آهن بافق در دست اقدام است
وی همچنین طرح توسعه سنگ آهن بافق را از جمله طرح‌های در دست اقدام این مجموعه عنوان کرد و افزود: اجرای این طرح در کنار سایر پروژه‌های صنعتی در شهرستان معدنی بافق، نویدبخش یک حرکت خوب و مفید در مسیر رفع معضل بیکاری در این شهرستان به حساب می‌آید.
زارع تصریح کرد: با اجرای طرح‌های بزرگ صنعتی در بافق بالغ بر 600 نفر به طور مستقیم و بیش از 2هزار نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به کار می‌شوند.
 * افزایش نقدینگی در دستور کار صنعت، معدن و تجارت استان یزد است
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه‌های این سازمان در سال تولید ملی افزود: حمایت از واحدهای در حال کار از طریق پرداخت تسهیلات و افزایش نقدینگی برای توسعه آن مهم‌ترین برنامه این سازمان است.
زارع با بیان اینکه بیش از 950 واحد صنعتی نیمه تمام در استان یزد وجود دارد، خاطرنشان کرد: این طرح‌ها بین 20 تا 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که برای تکمیل آن به اعتباری افزون بر 5هزار میلیارد تومان نیاز است.
وی گفت: با حمایت‌های تسهیلاتی که از این طرح‌ها صورت گرفته است، انتظار می‌رود بخشی از آنها در سال جاری مورد بهره‌برداری قرار گیرد.محمد علی عبداللهی

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
بیکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 19 جولای 2012 - 3:38 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خداخیرتون بده یعنی من تاآخرسال میرم سرکارآخ جون!!!!