حاشیه های اولین نشست طیفهای سیاسی بافق

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
دوشنبه - 1 تیر 1394

مجری اولین نشست فعالین طیف های مختلف سیاسی بافق محمدعلی پورفلاح بود.
تعدادی از اصلاح طلبان ساعت 17/30 در سالن کنفرانس دور هم جمع بودند و با یکدیگر مشورت می کردند .
دکتر طالبی و فرماندار ساعت 18/15 در جلسه حضور پیدا کردند.
جلسه در ساعت 18/30 با تلاوت قرآن کریم آغاز شد.
آغازین سخنان مجری اینگونه بود: بشارت باد بر آنان که تمام صحبت ها را می شنوند و بهترین گزینه را انتخاب می کنند. سلام بر کسانی که همه وجه مشترک آن ها تپیدن قلب و دل برای شهری که علاقه و عشق و وطن آنان است بافق . همه هم و غم و تلاش آبادانی اینجاست .
تاکید فرماندار بر همدلی وهم صدایی بود .
رییس شورای شهرستان و ریسس سابق شورای شهر غایب بودند .
محمد رضا صباغیان نماینده کارگران شرکت سنگ آهن در این نشست دعوت نشده بود اما بیشترین وقت جلسه به او اختصاص داده شد!!!.
فرماندار از آغاز 100 کیلومتری فاز 3 گاز در بافق خبر داد .
مدیر عامل شرکت سنگ آهن صحبتی نکرد و گاهی با دیدن صحنه ای در این جلسه لبخند میزد
فرماندار باز در پایان سخنانش گفت: روزی خواهد رسید که کلمه افهم افهم را می گویند و دست انسان از زمین و زمان کوتاه است .
مجری گفت : دریکی از سایت های کشوری نوشته شده است استحصال خاویار در دل کویر و شرکت سنگ آهن اما نامی از بافق نبود . که خودم در نظرات توضیح دادم متعلق به بافق است .

در بین جلسه گاهی گاهی از خبرنگاران گلایه شد که پورفلاح گفت: دیواری کوتاه تر از خبرنگاران در اینجا نیست .
حضور خبرنگاران باز هم پر رنگ و پرسشگرانه بود .
تفکری فرماندار اسبق به مسائل و حرفهایی اشاره کرد که در سینه مسئولین باقی می ماند و هرگز بیان نمی شود .
یکی از جوانان اصلاح طلب گفت: تمام هم و غم اصلاح طلبان صورتجلسه 6/9 است. کارگروه غیر قانونی هست چرا که یکی از اعضای آن کسی است که جز قشر کارگر نیست .
رییس شورا در پاسخ یکی از اصلاح طلبان که خیلی هم جوان بود و تقریبا حرفهای دیکته شده می زد گفت: اطلاع نداری اظهار نظر نکن . مرا دعوت کرده ای تا بازی در آوری .
اصلاح طلب جوان گفت: در جهت منافع خود کسی را به خود نچسبانید .
رییس شورای صبور بافق دو بار طاقتش تمام شد به گونه ای که قصد ترک جلسه را داشت اما با وساطت چند نفر بازگشت .
یکی ازحضار بیان کرد: صباغیان می گوید می روم چرا نمی رود؟ عباسی سخنگوی شورا در پاسخ اظهار داشت: رای 3000 کارگر پشت سر او است
سخنگوی شورا عده ای فکر می کنند ما با فرماندار کارد و خیار هستیم . نه
مجری عنوان کرد: وقت هست دعوا کنید من هم لذت می برم از این برنامه هااما کم کم مدیریت جلسه از دستش خارج شد
مهدی رنجبر عضو در پایان جلسه خواهش کرد تا همگان بنشینند و مستندات دی نوزده ارائه شود اما کسی توجه نکرد و او گفت آقای طالبی یادتان باشد حاضر نشدید مستندات را بشنوید و در رفتید .
سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق: اینگونه سخنان خود را آغاز کرد من قربون چشمان طالبی برم دوستشان داریم . خیلی هم دوستشان داریم .
برخی اصلاح طلبان با گفتن واژه دلواپسان به اصول گرایان حاضر متلک می انداختند .
پورفلاح قبل از شروع صحبت های معاون سیاسی گفت: طالبی که خیلی ها قربون چشمانشون میروند بگذارید صحبت کنند .
هنگام صحبت های آخر محمد رنجبر بلندگو توسط دکتر طالبی قطع می شد . رنجبر مدام کلید را فشار می داد دکتر با خنده گفت من هستم .
رییس آموزش و پرورش از کمبودها و وضعیت نابسامان مدارس بافق صحبت کرد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 تیر 1394 - 10:12 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی عالی بود
از این همه دقت نظر و اعلام حقیقت متشکریم
باشد گوشی شنوا که بداند دولتها می روند و این ما وشما هستیم که می مانیم به همراه قولها و صورتجلسات بر جای مانده مثل 79 و 93 و…

سلام بهترینها این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 تیر 1394 - 10:13 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از همه علی الخصوص دکتر طالبی و شورای شهر تشکر میکنم چرا که با صداقت حرف زدندو خود را مدیون مردم نکردند.

داود خ.ش.م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 تیر 1394 - 12:03 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دو سوال از طیفهای سیاسی :
سوال از اصولگرایان : مجلس فعلی در اختیار شماست و 8 سال دولتی با بیشترین درآمد نفتی تاریخ ایران در اختیار شما بود ، آیا توانستید عدالت اجتماعی را برقرار کنید ؟یا اینکه تبعیض بیشتر شد ؟
سوال از اصلاح طلبان : در سال 76 به قدرت رسیدید و مجلس و دولت در دستان شما بود ، ایا توانستید توسعه ی سیاسی ایجاد کنید ؟آیا وضع آزادی سیاسی و … در شرایط فعلی بهتر از زمان پیش از جنبش اصلاحات است ؟
در ایران ما فعالیت سیاسی نداریم که بخواهیم فعال اقتصاد داشته باشیم . همه ی این گروهها برای سر کیسه کردن مردم امدند .
یادمان نرفته است که اصلاح طلبان در سال 92 می گفتند اگر جلیلی رئیس جمهور شود جنگ می شود و از این حرفها . در صورتی که مذاکرات پنهانی با آمریکا از اواخر دولت احمدی نژاد شروع شده بود و حتی اگر جلیلی هم می آمد مسیر فعلی مذاکرات طی می شد .
این بازیها برای بخش وسیعی از مردم خریدار ندارد ، زیرا هر گروهی مجلس را در دست بگیرد برای مردم تفاوتی ندارد و همان مسیر گذشته با اندکی تغییر ادامه می یابد .
پس افرادی مثل صباغیان که تصور می کنند اگر بافق نماینده در مجلس داشته باشد مشکلاتش حل می شود اشتباه می کنند .
………………………………
جزئیات جدید از دیدارهای پنهانی بین مقامات آمریکایی و ایرانی در تابستان ۲۰۱۲

آسوشیتدپرس در گزارشی جیک سالیوان، مشاور قابل اعتماد هیلاری کلینتون وزیر خارجه پیشین آمریکا را به عنوان “مرد پشت پرده گفت‌وگوهای ایران و آمریکا” معرفی کرده است. او ۳۷ سال دارد و هم اینک در کاخ سفید کار می‌کند.
به نوشته آسوشیتدپرس، تابستان سال گذشته زمانی که هیلاری کلینتون در سفر بود، جیک سالیوان مشاور وی که او را همراهی می‌کرد، در جریان توقفی کوتاه در پاریس بی سر و صدا ناپدید شد. او چند روز بعد بار دیگر به تیم همراه هیلاری کلینتون که در آن زمان در مغولستان به سر می‌برد، پیوست.
به گزارش دیوچه‌وله٬ این خبرگزاری به نقل از منابع آگاه می‌نویسد، جیک سالیوان در روزهای غیبت به طور مخفیانه به عمان سفر کرده تا در آنجا با چند تن از مقامات رسمی ایرانی دیدار کند.
این دیدار که در ژوئیه سال ۲۰۱۲ رخ داد، یکی از نخستین دیدارهای رو در روی دولت باراک اوباما با ایران بوده و جیک سالیوان شخصا در برقراری تماس میان دو کشور نقش داشته است.بخوانید: دردسر دیدارهای محرمانه ایران و آمریکا برای دولت اوباما
جیک سالیوان که ۳۷ سال دارد‌، ابتدای سال جاری میلادی (۲۰۱۳) از وزارت امور خارجه به کاخ سفید منتقل شد و هم‌اکنون به عنوان مشاور امنیت ملی جو بایدن، معاون رئیس‌جمهور آمریکا، مشغول به فعالیت است.
شماری از مقامات ارشد دولت آمریکا پیش‌تر در گفت‌وگو با آسوشیتدپرس تأیید کرده بودند که سالیوان و چند نماینده دیگر دولت آمریکا به طور مخفیانه دست‌کم پنج بار با مقامات ایرانی در سال جاری میلادی دیدار داشته‌اند که این دیدارها راه را برای امضای توافق‌نامه هسته‌ای که در ماه نوامبر میان ایران و قدرت‌های غربی در ژنو به امضا رسید، هموار کرده است.
این خبرگزاری می‌نویسد، جیک سالیوان که جوان‌تر از سن حقیقی‌اش به نظر می‌رسد، به گفته اطرافیان‌اش، خلق و خویی شبیه باراک اوباما، رئیس‌جمهور آمریکا، دارد. همین ویژگی نیز به وی کمک کرده تا خود را در تیم سیاست خارجی کاخ سفید جای دهد.
http://www.dolatebahar.com/view/3834/%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%87%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%C2%AB%D8%AF%D9%88%D8%B1%C2%BB-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D9%88%D8%AF
…………………………
در مورد ژنرال السیسی ، ناجی مصر بیشتر بدانید :
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B9%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D9%84%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%AD_%D8%B3%DB%8C%D8%B3%DB%8C

    داود خ.ش.م این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 2 تیر 1394 - 11:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

    این جمله را اصلاح می کنم :
    در ایران ما فعالیت سیاسی نداریم که بخواهیم فعال سیاسی داشته باشیم .

شهروند بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 تیر 1394 - 12:43 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
آقای قاسم زاده عزیز من تا به حال از جنابعالی به عنوان یک فرد دلسوز و شایدم یک الگو یاد می کردم. ولی متاسفانه تو این یکی دو هفته که اخبار پیگیرم میبینم به شدت جناح طلب شدی و با بیان اخبار که حدس می زنم دیکته شده باشه دوست داری بین مسئولین تفرقه ایجاد کنی. واقعا از شما بعید بود. شمایی که اذعان میداری چپ و راست مهم نیست پس چرا هوا داری می کنید. واقعا آقای قاسم زاده بین سیاست گم شد ارزش شما بیش از اینها بود.حتی اگه مشکلی بین مسئولین شهرمون پیش میاد درستته پوشش خبری می دی ولی میتونی با یک تیتر این رابطه رو دورستش کنی ولی چرا تشدیدش میکنی ؟

سجاد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 تیر 1394 - 12:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ای بابا شما هم انگار مطلب کم آودی یه اخبار صد دفعه میذاری بسه دیگه دهنمون سرویس شد

یک چیز بگم و برم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 1 تیر 1394 - 4:41 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

داستان شهر ما مثل کدخدا و دیوانه شده .تو روستا گوسفند گم می شدند یا به عبارتی دزدیده میشدند دیوانه میگفت این جای چکمه کدخداست کدخدا گوسفند ها را می دزد مردم میگفتند این دیوانه نمی فهمد و می رفتند و کدخدا می خندید و پیش خود میگفت این دیوانه نیست مردم روستا عاقل نیستند و از روز بعد کسی دیوانه را ندید(خلاصه داستان هست).حالا هر چقدر دلیل و سند و مدرک بیادی که آقا d19 توسط صحرایی و اخیری جدا شده است .بندر خشک توسط دخیل عباس زارع زاده از بافق جدا شده .کارخانه هایی که کلنگش بافق خورده است در یزد و اردکان راه اندازی شده .کارخانه های جوار ریلی توسط مافیا از بافق جدا شده .منطقه آزاد تجاری سیرجان توسط مافیا قدرت از بافق جدا شده است .این آقایان مرغشون یک پا دارد که مردم و اختلاف بین آنها باعث شده این اتفاقات بیافتد وقتی برای یک شهری امکانات بدون خواستن فراهم میشود دیگر نیازی به دغه دغه دارند که چرا گاز و جاده و کارخانه و امکانات نداریم 20سال است اسایش نداریم ارامش نداریم راحتی نداریم
هر رور میگویند معدن رو به اتمام است .بودجه برای گاز و جاده نداریم فولاد ابویی تعطیل شد معادن شهر توسط شهر ها مجاور غصب شد نمی دانم بافق چه موقع میخواهد روی ارامش و آسایش و راحتی را ببیند .و در این افرادی از این اب و خاک حرفهایی میزنن که پاشیدن نمک به روی زخم است و همیشه خود را با این دلایل بی منطق گول میزنند که واقعا جای تاسف دارد
آقای صباغیان کارهایی که این افراد الان میکنند نتیجه اعتمادی که شما پارسال همین موقع به آنها کردی و باید روز قیامت جوابگو باشی .که یک جوان بافقی…..که تشنه پست و مقام و پیدا کردن نردبان است به مردمان بیش از اندازه خوب بافق توهین کند و برای ما صغری و کبری بچیند
خدایا خسته شدیم دیگه بسه
خودت حق ما را بگیر
و هر کس در هر لباسی از هر شهری در هر مقامی به این شهر خیانت کرده است با میزان عدالت خود با برخورد کن
که دیگر طاقت اینهمه بی عدالتی را نداریم

تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 2 تیر 1394 - 11:01 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دمت گرم مهدی جون دوبار ه مستندات دی نوزده را که از زمان تبلیغات داشتی می خواستی رو کنی اما کسی توجهی نکردنگهش دار برای انتخابات دور بعدنیز به درد می خورد . سوژه خوبی است…..

دلداده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 4 تیر 1394 - 8:20 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خودتون رو مسخره کنید نه مردم رو

You cannot copy content of this page