شرکت تعاونی مصرف سنگ آهن بافق با قطع دست واسطه گرها امنیت خاطر اعضاء را بیش ازپیش فراهم نماید

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
چهارشنبه - 3 تیر 1394

رئیس جدید هیأت مدیره تعاونی مصرف سنگ آهن مرکزی بافق : شرکت تعاونی با قطع دست واسطه گرها و ایجاد ویترین خدمات متنوع و مشتری مدار ، امنیت خاطر اعضاء را بیش ازپیش فراهم نماید .
اولین جلسه هیأت مدیره تعاونی مصرف سنگ‌ آهن مرکزی بافق در شامگاه دیروز سه شنبه مورخ 2/4/94 در محل دفتر مدیریت این تعاونی با حضور اعضاء جدید و قدیم تعاونی مصرف سنگ آّهن بافق تشکیل شد .
سید ابراهیم طیبی رپیس هیأت مدیره سابق با خیرمقدم و تشکر و قدردانی از فعالیت اعضاء در طول سه سال گذشته، وضعیت این شرکت تعاونی را خوب توصیف نمود و گفت : بحمد الله الان در وضعیت خوبی قرار داریم و اعضاء جدید هیأت مدیره میتوانند با ادامه برنامه های موجود که بدلیل کمی فرصت نتوانستیم به سرانجام برسانیم نتایج خوبی را بدست آورند و در ادامه کار هیأت مدیره جدید خوشحال خواهیم بود تا تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهیم .
وی سپس از آماده بودن ترازهای مالی و تسویه حساب وضعیت این شرکت تعاونی جهت انتقال به هیأت مدیره جدید سخن گفت و اظهار داشت : تراز مالی و وضعیت نهائی صورت حساب های تعاونی و دفاتر مربوطه آماده است که بزودی تحویل خواهد شد .
تالی تلو این جلسه، جلسه هیأت مدیره جدید تعاونی مصرف کارکنان سنگ آهن مرکزی بافق بود که پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و انجام مراسم رأی گیری آقای حبیب حسن زاده بافقی با اکثریت مطلق آراء بعنوان رئیس هیأت مدیره جدید ، آقای محمد جواد دهستانی بافقی نائب رئیس هیأت مدیره و آقای عباس طالعی بافقی بعنوان منشی انتخاب شدند .
پس از اتمام رأی گیری، حسن زاده با تقدیر و تشکر از حسن اعتماد اعضاء هیأت مدیره ، از این مسؤلیت بعنوان امانتی سنگین بر دوش خود و سایر اعضاء نام برد و اظهار داشت : امانت داری رسالتی سنگین و مهم است که خداوند تبارک و تعالی در قرآن كريم آيات متعددي درباره امانت‌داري دارد كه در آنها افرادي را به دليل داشتن صفت حسنه امانت‌داري، تكريم كرده و افرادي را كه خائن در امانت بوده‌اند و دست تطاول آنان به بیت المال تعدی نموده است را نكوهش كرده است.
وی در ادامه تصریح کرد : اموال، ثروت‌ها، پست‌ها، مسئولیت‌ها، سرمایه‌‏هاى انسانى و … همه امانت‌هاى الهى است که به دست افراد مختلف در اجتماع سپرده مى‌‏شود، و همه موظف‌اند که در حفظ این امانات و تسلیم کردن آن به صاحبان اصلى آن بکوشند، و به هیچ وجه مجاز نیستند در این امانت‌ها خیانت نمایند .
حسن زاده در پایان سخنان خود بروز رسانی دفاتر فروش و بهینه سازی وضعیت باجه ها با بهره گیری از سیستم های نرم افزاری حسابداری پیشرفته، ایجاد ویترین خدمات متنوع بر اساس اصل مشتری مداری و نیز تأمین امنیت خاطر اعضاء و مشتریان تعاونی مصرف را امری مهم قلمداد نمود و اظهار داشت : برآنیم تا با اتکاء به خرد جمعی و عقلانیت تجاری روز پاسخی پسندیده به حسن اعتماد همکاران عزیزی که با رأی خود این مسؤلیت مهم را به دوش ما نهادند بدهیم، ان شاء الله .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 3 تیر 1394 - 10:47 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همه اول که میان یه پستی را تحویل میگیرن خوب شعار میدن ولی بعد یه مدتی همش به فراموشی سپرده میشه .لطفا کلمه های غلمبه سلمبه بکار نبرید

فتوحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 4 تیر 1394 - 12:45 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

برای هیئت مدیره جدید که همگی از فرزندان پاک دست بافق هستند ارزوی موفقیت میکنم و امبدوارم که همه بجای منفی بافی آنها را در جهت رسیدن به هدف کمک کنیم

احسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 4 تیر 1394 - 7:25 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام و ادب فراوان خدمت برادر بزرگوارم جناب آقای حاج حبیب حسن زاده.
ضمن عرض تبریک به ایشان، از خداوند حکیم سلامت، سربلندی، سرافرازی، شادکامی و موفقیت روز افزون برای ایشان طلب میکنم.
امیدوارم همیشه موفق، مؤید، پیروز و سلامت باشند، انشاالله.

قاسم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 4 تیر 1394 - 1:49 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

برادر عزیز ازاده ما از شما در طول سالیان دراز و در پست های مختلف حرف های بسیاری شنیدیم و شما باید خیلی در شناسایی این موارد باتجربه باشید که نیامده و وارد میدان نشده دست قطع میکنید؟!!!
مگر چندسال است وارد سنگ اهن شده اید و چند سال است سهام دارید؟
ازاده گرامی مگر هیات مدیره های سی ساله شرکت تعاونی که در حد توانایی خود زحمات فراوانی را متحمل شده اند خدای نخواسته خطا کار بوده اند؟که شما بخواهید دست قطع کنید؟!!!
به نظر من سهامدار بیایید حالا دیگر صداقت را پیشه کرده و برای ارتقاع خود دیگران را زیر سوال نبرید!!!

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 4 تیر 1394 - 1:54 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

رییس جدید وارد گود بشو و مثل دیگران زحمت را حداقل ببین بعد نظر بده!

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 6 تیر 1394 - 1:52 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای ازاده عزیز چندمین پست را تحویل گرفتی نمی دانیم بحث چند شغله ها تا کی همراه شماست خدا بخیر بگرداند دنیا در گذر است و پستها را به امانت به شما می دهند سعی کنید در انجام امور دقت داشته باشید و برای رضای خلق خدا عمل کنید نه چیز دیگری در گذشته به شما به دید دیگری می نگریستیم ولی … یادمان نمی رود در گذشته ای نه چندان دور برای مدیری که برای شما خیلی احترام قائل بود چه چیزها که نگفتید فکر اخرت را هم کنید و به مادیات دنیوی چشم نداشته باشید

امیر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 6 تیر 1394 - 1:40 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب حسن زاده عزیز /ازاده گرامی مواظب اطرافیان خود باشید . کسانی هستند که با شما ادعای دوستی و همکاری میکنند ولی اول خیانت کار به شرکت تعاونی بوده اند . شما روی پای خود باایستید و فریب فریبکاران را نخورید . با آرزوی موفقیت برای شما…..

armin این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 23 تیر 1394 - 3:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ریاست جدید را به تمامی اعضا تبریک عرض میکنم.به جای قطع دست دلهای شکسته گذشته را ترمیم کنیم شاید بیشتر تاثیر گذار باشد

You cannot copy content of this page