بهره برداری از312واحد مسکن مهر تا اواخر مهرماه امسال در بافق

دسته: عمومی
3 دیدگاه
یکشنبه - 22 جولای 2012
مدیرکل راه و شهرسازی یزد خبر داد
بهره برداری از312واحد مسکن مهر تا اواخر مهرماه امسال در بافق

مدیرکل راه و شهرسازی یزد با بیان رفع مشکل مسکن مهر بافق گفت: در صورتی که اعضا به تعهدات مالی خود عمل کنند پروژه مسکن مهر بافق تا اواخر مهرماه سال جاری آماده بهره‌برداری می‌شود.

غلامرضا رضایی  با اشاره به پیشرفت 80 درصدی پروژه مسکن مهر در بافق اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری و مداخله راه و شهرسازی، مشکلات بین پیمانکار و کارفرما در این پروژه حل شده و کارگاه احداث مسکن مهر بافق طی یک ماه اخیر فعال شده است.

وی تصریح کرد: با انجام تعهدات مالی اعضا و پرداخت به موقع صورت حساب مالی توسط بانک این پروژه تا اواخر مهرماه امسال به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی یزد به بازدیدهای اخیر خود از روند اجرای این پروژه اشاره کرد و افزود: در حال حاضر مشکل جدی در زمینه ادامه روند تکمیل مسکن مهر وجود ندارد و با پرداخت قسط بعدی وام به پیمانکاران این پروژه، سرعت بیشتری به کار ساخت و ساز داده می‌شود.

رضایی همچنین در مورد روند ساخت واحدهای مسکن سه‌جانبه بافق نیز اظهار داشت: 100 واحد مسکونی سه‌جانبه با پیشرفت 40 درصدی در شهرستان بافق در حال اجراست.

وی خاطرنشان کرد: به زودی قبل از تکمیل واحدهای سه‌جانبه، کار ثبت‌نام و تعیین میزان آورده اعضا برای واگذاری این واحدها انجام می‌شود و پس از انجام مراحل قانونی به اعضا واگذار خواهد شد.

به گزارش فارس، بیش از 6200واحد مسکن مهر در استان یزد تاکنون به بهره‌برداری رسیده است که این تعداد به 12هزار واحد در حال افزایش است.

* مناقصه قطعه آخر محور یزد – بافق برگزار شده است

رضایی در ادامه سخنان خود به انجام مناقصه بزرگراه یزد بافق اشاره کرد و گفت: 45کیلومتر این بزرگراه در اوایل امسال توسط مقام وزارت راه و شهرسازی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی افزود: مناقصه قطعه بعدی این محور برگزار شد که به دلیل بالا بودن قیمت‌ها پیمانکار واجد شرایط انتخاب نشد و مناقصه جدید با ایجاد تغییرات جدید برگزار شده است که در این مناقصه عملیات زیرسازی و روسازی از هم تفکیک شده است.

مدیرکل راه و شهر سازی یزد عنوان کرد: زیرسازی حدود 43کیلومتر باقیمانده قطعه سه و چهار محور یزد بافق یکجا انجام خواهد شد و به زودی برای اجرا به پیمان می‌رود.

* پیچ‌های خطرناک مسیر کوشک – سبزدشت در محور بافق – کوهبنان اصلاح می‌شود

مدیرکل راه وشهرسازی یزد همچنین برای رفع نقاط حادثه خیز مسیر کوشک سبزدشت بیان داشت: به علت اینکه این محور روستایی است از محدویت سرعت برخوردار بوده و ضرورت دارد بهره‌برداری کنندگان در این مسیر رعایت سرعت را مد نظر داشته باشند.

رضایی افزود: مسیر کوشک – سبزدشت به علت موقعیت توپوگرافی آن دارای پیچ‌های تندی است وجود علائم راهنمایی و رانندگی موجود در این مسیر نشانگر این است که محدویت‌های راهنمایی و رانندگی باید ملاحظه شود.

وی گفت: برای رفع نقاط حادثه خیز مسیر کوشک سبزدشت به دلیل تعلل پیمانکار قبلی با پیمانکار جدید عقد قرارداد شده است و به زودی کارهای اجرایی این نقاط نیز انجام می‌شود.

به گزارش فارس، مسیر کوشک – سبزدشت در محور بافق کوهبنان به علت کوهستانی بودن دارای پیچ‌های تند و خطرناکی است که در این مسیر پیچ گزستان از معروفیت بیشتری برخوردار است و بارها موجب بروز تصادفات و واژگونی خودروهای زیادی شده و تلفات جانی نیز داشته است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
آسيب هاي اينترنت و ماهواره بر دختران این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 22 جولای 2012 - 4:13 ب.ظ پاسخ به دیدگاه
امیر حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 22 جولای 2012 - 9:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و احترام
از مسئولین محترم سایت بافق فردا تقاضا دارم اطلاعیه ای که به پیوست خدمتتان ارسال گردیده در سایت بافق فردا به اطلاع عموم مردم برسانید
با تشکرات فراوان
http://up.vatandownload.com/images/gknyjyndp5k9af0p1goh.jpg

مامان امیرعلی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 23 جولای 2012 - 11:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا از دهنتون بشنوه.ما همچنان منتظره تحویله مسکن مهریم