کلنگ احداث گندله در بافق به زمین زده شده اما مجتمع عظیم آن در اردکان ساخته شد

دسته: عمومی
۱۲ دیدگاه
چهارشنبه - 31 تیر 1394

IMG_6640_wm

سید علی محمد شریعتی در دوازدهمین مجمع نشست هم اندیشی توسعه شهرستان بافق با اشاره به موضوعات گذشته و روی داده در شهرستان گفت: به یاد دارم کلنگ گندله در سپاه به منظور احداث گندله با حضور دکتر حبیبی در کنار هلیکوپتر محکم به زمین خورد و بر روی زمین ماند . چندی پیش که سفری به ارکان داشتم از جلوی مجتمع گندله سازی عبور کرده از یکی دوستان اردکانی پرسیدم چرا این مجموعه به هیچ وجه تمامی ندارد اخر وسعت بسیار زیادی داشت. وی گفت کلنگی که شما در سپاه بافق به زمین زدید مجتمع آن در اردکان احداث شد.
چادرملو ملک طلق بافق به اردکان داده شد.
وی خطاب به امام جمعه اظهار داشت: حاج آقا سلیمانی همه شما را به عنوان یک بزرگتر قبول داریم و واقف هستیم که قلبتان نیز مخزن اسرار نظام و مردم است آیا به جدتان یادتان هست دفتر حضور و غیاب کارکنان چادرملو با حضور “تبرک و اخیگان” مورد بررسی قرار می گرفت یا نه؟ آیا چادرملو ملک طلق بافق بوده است یا نه؟ (امام جمعه در تأیید صحبت شریعتی گفت بله، بله)
شریعتی ادامه داد:در سال 66 تا 72 به مدت شش سال شهردار بافق بودم . زمانی که متوجه شدیم در خطوط مرزهای جغرافیایی تغییر رخ داده همراه با “عباس بزاز” فرماندار اسبق خدمت “نجفی” داماد بزرگ حجت الاسلام و المسلمین صدوقی مدیر کل تقسیمات کشوری وقت رسیدیم. “بزاز” به “نجفی” در خصوص جدا شدن چادرملو و مشکلات معدن کوشک این که ازلحاظ حتی آب آشامیدنی دچار مشکل است توضیحاتی داد. اما نجفی در همان جلسه عنوان داشت صورتجلسه از سوی حوزه سیاسی استانداری ارسال گردیده است.
این صاحب نظر بافقی اضافه کرد: بعدها متوجه شدیم سیخ بادام ریشه بادام را در می آورد و فرماندار اردکانی زمینه را برای واگذاری و تغییر خطوط مرزی فراهم کرده است. معاون سیاسی استانداری آن زمان هم از شهرستان اردکان بود و با ثبت نیز در این مورد هماهنگی های لازم بعمل آمده بود . بالاخره پیگیری هایی نیز آن زمان انجام شد اما به نتیجه نرسید. وقتی با جداشدن چادرملو از بافق آب ازآب تکان نخورد باز دی نوزده مد نظرو طرح مصوب شد.
شریعتی افزود: دی نوزده، بچه 14 ساله بافق الان پدر گم شده خود را پیدا کرده است. “عباس بزاز” حتی در جلسه کمیته برنامه ریزی که با حضور مدیر کل برنامه و بودجه وقت برگزارشد و شاهد این بیانات من نیز حاج آقا فهیمی هستند باز از شهر بافق در سه مقوله دفاع کرد. خیلی راحت و ساده جک برایش تعریف کردند و او را مورد تمسخر قرار دادند. فرماندار اسبق برای خطه کویری و خاک شور در آن جلسه گریه کرد. بعد از مدتی به بهانه های مختلف عذر او را خواستند.
وی تأکید کرد: در کشور متأسفانه خط و جناح وجود دارد اما در شهرستانی مانند اردکان با حضور نماینده خود چنان زمینه مساعد می شود که اگر خدای نکرده حوزه انتخابیه میبد و اردکان یکی در نظر گرفته شود می گویند زلزله وانفجار در کشور می شود. گرچه تمام آن دعوای زرگری می باشد.
شهردار اسبق بافق از خطاب به امام جمعه بیان کرد: آیا مردم بافق در حق نظام خود کوتاه کرده است؟ در پشتیبانی از کشور و حمایت از جبهه و جنگ قصوری داشته است؟ ما همیشه همراه و همگام با نظام بوده و هستیم. دو دستگی و این که همه در بافق می خواهیم بزرگتر باشیم کنار گذاشته شود. دوست داریم به فرماندار شهرمان که سید بزرگواری هستند و در این مجمع هم شاید برای وی کار ضروری پیش آمده که حضور ندارند کمک کنیم . خواسته ما باز شدن گره ای از مشکلات با همیاری هم است.از طریق استاندار، فرماندار به عنوان نماینده سیاسی باید مشکلات مهم بافق برای پیگیری در سفر ریاست جمهوری تیتر شود.زیر یک بیرق سینه بزنیم. مردم بافق نیز حول یک محور گام بردارند.
شریعتی تصریح کرد: چند سالی در شورای شهر خدمت کردم دردها را از نزدیک لمس کرده و برای احقاق حق شهر بافق داد هم زدم. ما مار گزیده ایم از ریسمان سیاه وسفید واهمه داریم. به عنوان مسلمان،شیعه و معتقد به نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهان توجه بیشتر مسئولین به شهرمان می باشیم.
وی اضافه کرد: ازامام جمعه که پدر بزرگ همه هستند تقاضا داریم یک وقتی از استاندار برای حضور برخی ازافراد مجمع گرفته و دردهای چندین ساله در این جلسه باز بیان گردد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
مطلع با انصاف این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 31 تیر 1394 - 9:33 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر سید شریعتی. بعضی از اقایون مدعی دفاع از منافع شهر به خاطر اینجور حقایق وحشت دارند که زخم کوچکی بر اردکان غاصب وارد شود. چراکه اردکان به اصطلاح بزرگ و مترقی شهری است که کانون اصلاحات از ان برخواسته است که ریشه تجاوز به سرزمین همسایه ها و استفاده و غضب از منافع شهرستانهای دیگر به هر نحو ممکن در ان نهادینه شده است.

میربافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 31 تیر 1394 - 10:29 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا لعنت کند کسانی را که باعث و بانی کتک خوردن مردم بافق و بهاباد در سال 1390 شدند و عمده عوامل آن غصب معدن چادرملو و غصب پروژه های صنعتی ان بوده است.

کارگران بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 31 تیر 1394 - 10:32 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

همینجور که الان برای مسوولان گذشته خائن و نفرت انگیز قضاوت می کنند آیندگان نیز برای ماها قضاوت خواهند کرد.

آقایی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 31 تیر 1394 - 12:02 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

درود بر شجاعت و شرفت سید بزرگوار . حرف دل ما را زدید . پس همه با هم با محوریت امام جمعه محبوب شهرمان که هر چه بفرمایند حجت است کینه و کدورت ها را کنار گذاشته و با اتحاد و همدلی بر مشکلات غلبه کنیم .در یک کلام “فقط وحدت”

رضایی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 31 تیر 1394 - 2:02 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دوستان الان دقیقا افرادی خودفریفته و خائن و مزدور بومی دقیقا تاریخ را تکرار می کنند. انشاالله خداوند هدایتشان کند و اگر هدایت نمی شوند نابودشان کند.

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 31 تیر 1394 - 3:26 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باب ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشماها چه دل خوشی دارد

رض این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 31 تیر 1394 - 11:21 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای شریعتی بزرگترها می گویند علت اینکه کلنگ گندله دربافق به زمین خورده شد ودر اردکان ساخته شد این بود که …. )باگروهی فریب خورده جلو دریاچه اهن شهر به وزیر وقت صنایع (محلوجی وزیر اقای هاشمی رفسنجانی)بجای مهمان نوازی توهین کردند,وکار ندارم که الان هم دردولت منسوب ونزدیک به اقای هاشمی پست گرفته والان ازطرفداران پروپاقرص ایشان شده اند.بنابراین دنبال مقصر در خارج از بافق نباشید وهمه ی این مصائب از ماست که برماست.

بافقیزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 1 مرداد 1394 - 2:36 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دلسوزیهای اقای شریعتی ستودنیست.درزمان تصدی پست شهرداری ایشان فعالیتهای زیادی داشتند امامدت زمانی که در سنگ اهن فعال بودند (زمان فرماندار ی. اقای مسعود شریعتی)طوری رفتار کردند که خیلی ها از ایشان بریدند وبی اعتمادشدند.انشاالله که نیتشان خیر باشد.

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 1 مرداد 1394 - 5:21 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رضایی راست می گه ,امان ازتعدادی بافقی انگشت شمار که برای پست ومقام شهرشان را می فروشند .همین چند ماه پیش دوسه نفر از همشهریامون رفته بودن اردکان دست بوس اقای تابش وباغی انقلاب برای گرفتن پست واصلا برشون مهم نیس که چادرملووd19 را همین اقایون ازبافق جدا کردن.

ورزش دوست این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 2 مرداد 1394 - 11:24 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای فرماندار با توجه به اینکه بلاترین مقام سیاسی شهر هستید در ضمن اخیرا یکی اعضاء هیت مدیره باشگاه سنگ آهن لطف کنید به این وضع آشفته باشگاه سنگ آهن سر و سامانی بدهید .چون تنها امید و تفریح جوانان بافقی ورزش است که چند ماهی است که باشگاه به حال خود رها شده و کارکنان باشگاه بجای رسیدگی به امور ورزشکاران در پی انتقام از یکدیگر هستند و هر کسی برای خودش ریاست می کند مثل مسئول …. باشگاه و مسئول … که در پی اغراض و کینه توزی شخصی خود می باشند .خلاصه مطلب هر کسی برای خودش می تازونه ،خواهشن باتدبیر به این اوضاع پایان دهید.

m.s این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 3 مرداد 1394 - 11:40 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا ریشه اون کسانی را براندازه که به استاندار وقت گفته بودن : ” دهستانی را بردارید ،ما آب شیرین نمیخوایم”

m.s این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 3 مرداد 1394 - 11:50 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اگه میخواین بدونین چگونه معدن چادر ملو معدن شد وچه سختی ومشقتی را کارگرهای بافقی متحمل شدن تا به بهره برداری برسه برید از ” اوسامهدی بنازاده “بپرسید.او تاریخچه نسبی اون معدن را براتون تعریف میکنه.

You cannot copy content of this page