برای حضور مسؤلین در مجمع هم اندیشی توسعه ،جلسات مجمع در دفتر امام جمعه بافق برگزار شود

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
جمعه - 2 مرداد 1394

IMG_6646_wm.JPG

حجی محمد تشکری معاون بیمه ای اداره کل تامین اجتماعی یزد درباره دوازدهمین مجمع هم اندیشی توسعه بافق جلسه گفت: جلسه مجمع هم اندیشی توسعه بافق هر دفعه بهتر از مرحله قبل برگزار شده و بحمدا.. دوازدهمین جلسه هم به حول و قوه الهی با حضور گرایش های سیاسی مختلف به خوبی برگزار شد. البته فراموش نشود تمامی دوازده جلسه با همراهی و محوریت امام جمعه برگزار گردید که امیدواریم در ادامه با رهنمودهای ایشان پایدار بماند.
این فرهیخته بافقی در پاسخ به این سوال که چه کسی در این جلسه بهتر صحبت کرد اظهار داشت: همه خوب صحبت کردند اما خیلی صحبت ها شنیده نمی شود.
رییس سابق سازمان تأمین اجتماعی بافق سخنان محمدرضا صباغیان و سید علی محمد شریعتی را در راستای توسعه شهرستان دانست و افزود: صحبت سایر عزیزان بعضاً با اهداف خاص و البته به دلیل عدم آگاهی از پیگیری های 4 کارگروه تخصصی این مجمع می باشد.
تشکری ادامه داد: پیشنهاد می کنم با توجه به خواسته مردم و رسالت خطیر مجمع، اعضای کارگروه ها جلسات مستمری با امام جمعه محترم شهرستان داشته باشند و از این پس جلسات مجمع در محل دفتر ایشان برگزار شود. چنانچه دبیرخانه مجمع در جوار دفتر امام جمعه باشد مسئولین زودتر از همه مدعوین در جلسه حاضر شده و اهداف مسئولین و مردم محقق خواهد شد.
وی برای غائبین جلسه مجمع آرزوی سلامتی و بهروزی کرد و افزود: امیدوارم در جلسه بعدی که ان شاالله در محل دفتر امام جمعه برگزار میشود آنها نیز حضور یابند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
تقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 2 مرداد 1394 - 4:14 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای تشکری برخی از اعضای مجمع در حد شما و مسئولین نیستند بهتر است اعضا افراد خبره باشند

علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 2 مرداد 1394 - 4:46 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام وخداقوت به جناب آقای تشکری این مرد لایق ،شایسته ،فعال وانقلابی وهمه ی کسانی که به هر نحوی باعث پیشرفت وآبادانی این شهرستان هستند.امیدواریم که خداوند طول عمر بابرکت به این دلسوزان شهرعنایت فرماید و این همبستگی واتحاد مردم ومسوولین برای همیشه حفظ شود ودرآینده شاهد ثمرات ونتیجه های مفید وموثر این وحدت ویکپارچگی مردم ومسوولین باشیم .انشاالله خداوند توفیق بیشتر به همه ی دلسوزان به مردم ونظام مقدس جمهوری اسلامی عنایت فرماید. موفق وپیروز باشید

بنده خدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 3 مرداد 1394 - 10:00 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

زنده باد حاجی اقای تشکری

ف.صادقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 3 مرداد 1394 - 12:58 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و عرض خداقوت به همه دلسوزان و تلاشگران عرصه خدمت به خلق بویژه مردان دلسوز ، فهیم و بی ادعایی همچون جناب آقای حجی محمدتشکری و سایر دوستانشان درمجمع هم اندیشی توسعه شهرستان بافق . اجرکم عندالله .

You cannot copy content of this page