رده های برتر بسیج بافق در جشنواره مالک اشتر تجلیل شدند

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
جمعه - 16 مرداد 1394

جشنواره مالک اشتر ناحیه مقاومت بسیج بافق با حضور سرهنگ اکبر زاده مسئول اشراف فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد، سرهنگ جمالی فرمانده ناحیه مقاومت بافق ، مسئول نمایندگی ناحیه بافق و جمعی از بسیجیان و پاسداران شهرستان در کانون جوانان بسیج برگزار شد.

به گزارش خبرنگارناحیه مقاومت بسیج بافق؛ در این جشنواره فرماندهی ناحیه ضمن خیرمقدم به حضار درجلسه مطالبی در خصوص نحوة انتخاب پایگاه و حوزه نمونه ناحیه عنوان نمودند و از بسیجیان شهرستان به دلیل همکاری های مستمر در مسیر سربلندی انقلاب تقدیر و تشکر نمود.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد و گفت : ان شاءالله با کمک همه دوستان از این به بعد نیز بتوانیم با جدیت و تلاش بیشتر در راستای تحقق آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب گام برداریم.

مسئول اشراف فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد ضمن تشکر از زحمات مربیان صاحین و سرگروهین گفت: جشنواره های مالک اشتر برای شناسایی و تربیت مالک ها و عمارها برای انقلاب است تا ان شاء الله انقلاب با نیروهای تربیت شده نخبه و بابصیرت و توانمند و شایسته، حالت پیش برندگی و پیش روندگی خود حتی بیشتر از گذشته به پیش رود.

سرهنگ اکبرزاده خاطرنشان کرد: حضور نیروهای بسیجی در گردانهای عاشورا، الزهراء و گردانهای بیت المقدس تضمین کننده نظم و امنیت جامعه است و باید قدردان آن باشیم.

در پایان از رده های برتر سال93 شامل فرماندهان پایگاه، فرماندهان حوزه و فرمانده گردان بیت المقدس با لوح تقدیر و هدایا تجلیل به عمل آمد.
IMG_9651

IMG_9613

IMG_9645


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۶
برچسب ها:

You cannot copy content of this page