سرپرست جدید دانشگاه علمی کاربردی بافق معرفی شد

دسته: عمومی
۱۴ دیدگاه
یکشنبه - 25 مرداد 1394

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ؛ مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید دانشگاه علمی کاربردی بافق با حضور امام جمعه و فرماندار بافق و رییس دانشگاه علمی کاربردی استان و جمعی از مسئولان شهرستان بافق در سالن قدس آهنشهر برگزار شد .

فرماندار بافق در این مراسم ضمن تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و گرامیداشت آغاز دهه کرامت با اشاره به توسعه شهرستان بافق و ظرفیتهای بالای نیروی انسانی با تجربه در این شهرستان گفت: تمرکز دانشگاه بر دانش و فن آوری به عنوان رکن توسعه پایدار می تواند در توسعه شهرستان نقش کلیدی ایفا کند.

سید مهدی طلایی مقدم جایگاه دانشگاه را در توسعه و آبادانی شهرستان مهم تلقی کرد و اظهار داشت : دانشگاه علمی کاربردی بافق باید با توجه به محورهای سند توسعه شهرستان رشته های تحصیلی متناسب با پتانسیل ها و ظرفیتهای معرفی شده در سند توسعه شهرستان و نیاز آینده گام بردارد.

وی نیاز نیروی انسانی متخصص با توجه به پتانسیلها و معادن بافق را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید از خروج نیروی انسانی باتجربه و کارآمد شهرستان جلوگیری کرد و از آنان برای تولید پایدار و سرمایه گذاری آینده در محورهای صنعت و معدن ، فولاد سازی ، صنعت ریلی ، صنعت گردشگری و کشاورزی استفاده کرد.

طلایی مقدم در پایان از دانشگاه ها به عنوان مراکز اصلی تولید علم یاد کرد و افزود : دانشگاهها باید بتوانند تحقیقات خود را براساس حل مشکلات جامعه انجام بدهند و همپای جامعه و همدل با مسئولان حرکت کند تا بتواند با تولید علم و پرورش نیروی انسانی بالقوه زمینه توسعه کشور و شهرستان عمل کند.

رییس دانشگاه علمی کاربردی استان در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات رئیس سابق دانشگاه بافق ، از مرکز آموزش علمی کاربردی بافق بعنوان یکی از مراکز خوب و فعال در همه زمینه ها یاد کرد و گفت: این مرکز با توجه به پیشرفت چشمگیری که زمینه ارتقاء فضای آموزشی وکارگاهی و همچنین جذب دانشجو داشته است توانسته در شهرستان بافق حرف زیادی برای گفتن داشته باشد .

صدرا ابرقویی افزود : بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط سایت مرکزی دانشگاه در کشور ، مرکز علمی کاربردی بافق در کل مراکز وابسته دانشگاهی کشور حائز رتبه اول است.

وی آموزش مراکز آموزش عالی کشور را بر مبنای نهضت ترجمه خواند و افزود: باید مسئولان آموزش عالی به اصلاح آموزش جامع دانشجویی بپردازند تا شاهد تولید علم بالاتری در کشور باشیم.

ابرقویی با اشاره به فعالیت بیش از هزار و 100 مرکز علمی کاربردی فعال در کشور تصریح کرد : دانشگاه علمی کاربردی برای پاسخ به فضای خالی و نیاز به جامعه به کار فنی و کاربردی روی کار آمد.

وی درادامه خاطر نشان کرد: فارغ التحصیلی یک جوان دانشجو در کشور نباید به بیکاری او ختم شود و برای جلوگیری از این کار و بمنظور بکار گیری فارغ التحصیلان  دانشگاه ها ،باید مراکز آموزش های مهارتی با بکار گیری توان بخش خصوصی با هدف توانمند سازی فارغ التحصیلان جهت کار در شرکت های دانش بنیان و بازار کار برنامه ریزی نمایند.

در پایان از خدمات و تلاشهای چندین ساله “حمید رضا قنبری زاده” تقدیر و “مریم السادات میراللهی بافقی” به عنوان سرپرست مرکز علمی کاربردی بافق معرفی شد.

 IMG_4285 IMG_4292 IMG_4296 IMG_4297 IMG_4303 IMG_4311 IMG_4319 IMG_4326 IMG_4331 IMG_4342 IMG_4284


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۹۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
.... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 26 مرداد 1394 - 12:10 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

صمیمانه ترین تبریکات ما را پذیرا باشید موفق و مويد باشید

....... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 26 مرداد 1394 - 12:11 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سر کارخانم میراللهی موفق و مويد باشید

جوان بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 26 مرداد 1394 - 8:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

نگفتید قنبری زاده استعفا داده یا رفته جای دیگه یا دلیل دیگه ای داره؟

علیرضا پورامینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 26 مرداد 1394 - 9:32 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بسمه تعالی
سر کار خانم میراللهی حال که مسئولیت هدایت این نهاد علمی شهرستان بر دوش شما نهاده شده است موفقیت شما وتعالی این دانشگاه ارزوی ماست

علیرضا پورامینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 26 مرداد 1394 - 9:35 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بسمه تعالی
همکار گرامی جناب اقای مهندس قنبری زاده
بدینوسیله از زحمات چندین ساله شما قدردانی نموده وبه شما خداقوت میگویم توفیق رفیق راهتان باد

مجتبی فتاحی بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 26 مرداد 1394 - 12:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات ارزشمند جناب آقای مهندس قنبری زاده انتصاب بجا و شایسته سرکار خانم میراللهی را تبریک و تهنیت عرض می نمایم

یکی میگفت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 26 مرداد 1394 - 2:35 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

تصاویر که نشان می دهد مراسم تودیع و معارفه خیلی خیلی باشکوه و با ازدحام زیاد برگزار ………………..

فلاح این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 26 مرداد 1394 - 5:51 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سرکار خانم میراللهی تبریک عرض مینمایم
موفق باشین.

ک.تفکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 27 مرداد 1394 - 2:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام”چگونه ا ست که زمان سازندگی ریاست به عهده افراد بومیست ولی به محض اتمام پروژه ها به راحتی افراد توانمند راکنار میزنند.این توانمندی را حداقل در ساخت دو دانشگاه اصلی شهر(دانشگاه ازاد وعلمی کاربردی) به وضوح همه دیدند.ساخت وراه اندازی دانشگاه علمی کاربردی کمتر از یکسال. ان هم برای شروع ,شاید در توان هیچ غیربومی نباشد ولی این نیرو در وجود استاد گرانقدر اقای قنبری زاده دیده وانجام شد.قبول سرپرستی توسط سرکار خانم میراللهی ستودنیست وجای تشکر دارد. ای کاش باتوجه به تجربیات بالای این بانوی فرهیخته,درمراسم تودیع ومعارفه ,ایشان به عنوان ریاست دانشگاه معرفی میشدند نه سرپرست.
جادارد به عنوان یک شهروند بافقی اززحمات دکتر قنبریزاده و استادگرانقدرسرکار خانم میراللهی تشکر نموده وبرای هردوبزرگوار موفقیت وسربلندی را ارزومندم.

س این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 27 مرداد 1394 - 9:23 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سرکار خانم میراللهی تبریک عرض می‌نمایم

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 27 مرداد 1394 - 5:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

استاد قنبری زاده خسته نباشید زحمات شما ستودنی است وجای تاسف برای مسئولین شهر که زمینه ارتقائ این مدیر فعال را در پست های بالاتر فراهم ننموده اند.
برای سرکار خانم میراللهی هم آرزوی موفقیت دار

علی باقری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 27 مرداد 1394 - 5:30 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
ضمن تشکر ازخدمات ارزشمند مهندس قنبری زاده انتصاب بجا وشایسته سرکار خانم میر الهی راتبریک می گویم انشا ا…در انجام این امر خطیر با استعانت ازخداوند متعال موفق وموید باشند.

طیبه غلامزاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 28 مرداد 1394 - 6:31 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
همکار محترم سرکار خانم میراللهی با قبول این مسئولیت نشان دادید که بانوان ما می توانند سنگین ترین مسئولیت ها را به عهده بگیرند برخلاف نظر برخی ها که معتقدند زنان نمی توانند حرفشان را پیش ببرند یا بهتر است بگویم کاری از پیش ببرند . تبریک به شما و همه ی زنان خودباور این سرزمین

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 2 شهریور 1394 - 3:25 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
چندان هم مسئولیت سنگین نیست توانایی بیشترازاینهاست.

You cannot copy content of this page