در جهت تکمیل و تسریع طرحهای جوار معدنی شرکت سنگ آهن مرکزی، تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
چهارشنبه - 4 شهریور 1394

به گزارش مرکزاطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، با هماهنگی حجه الاسلام سلیمانی، امام جمعه بافق نشست تبادل نظر پیرامون طرحهای توسعه ای شرکت سنگ آهن مرکزی با حضور امام جمعه، مهندس میرمحمدی استاندار یزد، سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق و محمدجواد عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در دفتر معاون اول رئیس جمهور، دکتر جهانگیری برگزار شد.
دکتر جهانگیری، که ده سال پیش، جهت افتتاح طرح توسعه چغارت، در دوران تصدی پست وزارت صنعت، معدن وتجارت (صنایع ومعادن سابق) به بافق سفر کرده بود و از نزدیک با مسایل و مشکلات شهر آشنا بود، در این جلسه، در جریان مشکلات و مسایل موجود فعلی و هم چنین میزان پیشرفت طرحهای توسعه ای شرکت قرارگرفت.

محمد جواد عسکری، مدیر عامل شرکت در این جلسه ضمن بیان گزارشی از میزان پیشرفت طرحهای توسعه ای شرکت، به بیان مشکلات موجود پرداخت و برنامه های آینده شرکت و تاثیرات طرحها بر اقتصاد و زندگی مردم منطقه را برای معاون اول رئیس دولت تدبیر و امید، تبیین نمود.

دکتر جهانگیری، در این جلسه، ضمن تقدیر وتشکر از مسئولین شهرستان و استان در پیشبرد اهداف عالی توسعه و ارتقاء سطح رفاه مردم، ضمن بر شمردن این نکته که حق مردم بافق، باید بیشتر از اینها ادا شود اظهار داشت: در تکمیل وتسریع طرحهای جوار معدنی شرکت سنگ آهن مرکزی، از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
مدیر عامل شرکت، طی تماس تلفنی با خبرنگار ما، ضمن مفید ارزیابی کردن این جلسه، اظهار داشت: در جهت تکمیل و تسریع طرحهای توسعه شرکت، مشکلات و موانعی وجود داشت که در این جلسه بیان شد و جناب دکتر جهانگیری، در جهت رفع آنها، قول مساعد دادند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 5 شهریور 1394 - 12:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فکر کنم اقای جهانگیری از ترس مردم بافق دچار عارضه قلبی شده ، چون که بلافاصله بعد از دیدار با مسئولین بافق به بیمارستان قلب منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است .
معاون اول رییس جمهوری بعد از ظهر امروز -چهارشنبه- در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران بستری و آنژیوگرافی شد.

به گزارش ایرنا، اسحاق جهانگیری امروز (چهارشنبه) بنا به تشخیص پزشکان معالج به علت ناراحتی قلبی در بیمارستان قلب شهید رجایی مورد معاینه برای بررسی وضعیت قلبی و عروقی و تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفت.

سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز با حضور در بیمارستان شهید رجایی، از جهانگیری عیادت کرد.

وی وضع عمومی معاون اول رییس جمهوری را مناسب توصیف و اعلام کرده، جای نگرانی وجود ندارد.
در همین حال، پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، نیز اعلام کرد: بنا به تشخیص پزشکان معالج دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مبنی بر لزوم انجام معاینات پزشکی، عصر امروز(چهارشنبه) در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران بستری و مورد معاینات پزشکی و آنژیو گرافی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاون اول رییس جمهوری سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان کرمان با توصیه پزشکان به تعویق افتاد.

این گزارش می افزاید: بحمدالله مساله حادی تشخیص داده نشده و توصیه پزشکان معالج بر ضرورت کاستن از حجم مشغله کاری وی در یکی دو روز آینده بوده است، بنابراین سفر روز پنجشنبه مورخ 5/6/94 معاون اول رئیس جمهور به استان کرمان به مناسبت حضور در برنامه­ های هفته دولت به تعویق افتاد.

داود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 5 شهریور 1394 - 1:28 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با توجه به اینکه سنگ آهن در پرداخت حقوق کارگران با مشکل مواجه است ، می توان حدس زد که در این جلسه بیشتر بر روی این موضوع تاکید شده است که اگر حقوق کارگران سنگ آهن پرداخت نگردد ، دوباره دست به اعتراض می زنند . با توجه به این که اعتراض کارگران سنگ آهن بافق جهانی شده است ، به سرعت خبرش پخش می شود و یک وحشت در ساختار سیاسی ایران ایجاد می کند . از سوی دیگر بافق یک شهر استراتژیک از نظر راه آهن است و اگر در خطوط مواصلاتی راه آهن اختلال ایجاد گردد به سرعت بر روی اقتصاد ایران تاثیر می گذارد و بر این وحشت می افزاید.
البته اگر دیداری صورت گرفته باشد !!!!!!!!

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 6 شهریور 1394 - 12:00 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جهت اطلاع گزینه 1 اقای جهانگیری در مراسم دیدار رهبری کنار اقای روحانی نشته بودند

You cannot copy content of this page