چهار طرح كشاورزي در شهرستان بافق به بهره برداري رسيد

دسته: عمومی
۸ دیدگاه
پنج‌شنبه - 5 شهریور 1394

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ صبح امروز همزمان با چهارمين روز از هفته دولت ،چهار طرح كشاورزي از جمله واحد مرغداري 30 هزار قطعه اي مرغ تخم گذار ، دو واحد ترمينال پسته و طرح لوله گذاري زمين هاي كشاورزي جمعا با اعتباري بالغ بر 24 هزار 900 ميليون ريال با حضور معاون سياسي امنيتي استاندار يزد ، فرماندار بافق، معاونين سازمان جهاد كشاورزي استان و جمعي از مسئولان شهرستان در بافق افتتاح و به بهره برداري رسيد.

فرماندار بافق درحاشيه مراسم افتتاح واحد مرغ تخم گذار با اشاره به اينكه سرانه مصرف تخم مرغ در بافق 10.5 كيلوگرم براي هر نفر مي باشد اظهارداشت: واحد مرغداري مرغ تخم گذار بافق با سرمايه ثابت 9840 ميليون ريال و تسهيلات بانكي 4300 ميليون ريال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملي احداث شده است كه با اجراي اين طرح ظرفيت توليد تخم مرغ در شهرستان 500 درصد افزايش مي يابد و ميزان توليد از 72 تن در سال به بيش از 435 تن خواهد رسيد و براي 10نفر به صورت مستقيم ايجاد اشتغال مي شود.

سيد مهدي طلايي مقدم همچنين پيرامون افتتاح ترمينال پسته شهرستان بافق گفت: ترمينال پسته بافق با ظرفيت 700 تن با سرمايه ثابت 8440 ميليون ريال و تسهيلات بانكي 6750 ميليون ريال از محل صندوق توسعه ملي احداث كه براي 10 نفر به صورت فصلي ايجاد اشتغال شده است.

IMG_5295 IMG_5307 IMG_5341 IMG_5352 IMG_5357


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
یکی می گفت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 5 شهریور 1394 - 12:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

یعنی شرکت سنگ آهن کمک نکرده است؟ جای تعجب است.

یکی می گفت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 5 شهریور 1394 - 12:14 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

این پروژه ها که با پول خود کشاورز و گرفتن وام ساخته شده است. نقش دولت چی بود؟ بابا هفته دولت پروژه های بزرگ باید افتتاح شود نه لوله کشی زمین های کشاورزی. راستی پسته های نارس را چرا چیدید؟چرا اینقدر فیلم بازی می کنید؟ببینیم شهر های دیگه چی افتتاح میکنند/؟

علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 6 شهریور 1394 - 11:53 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام گزینه 2 چرا اینقدر منفی مگر جاهای دیگر که افتتاحیه دارند دولتی

یکی می گفت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 6 شهریور 1394 - 11:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ببین وقتی یه چیزی میگم الکی نیست : پروژه های بزرگ را وزیر میاد افتتاح میکنه . مثل پروژه میبد و اردکان که وزیر نیرو اومد افتتاح کرد. شهر مامعاون استاندار میاد لوله کشی آب زمین کشاورزی را افتتاح میکنه. واقعاًکه مردم را چی فرض کردند دولت تدبیر و امیدیها؟؟

احسان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 6 شهریور 1394 - 11:56 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
دوستانی که فکر می کنند این طرح ها کوچک و به چشم نمیاد یه سر برن و از نزدیک ببینند که کشاورزا و مرغداری ها با چه زحمتی این واحدها رو به اینجا رسوندن که درمرکز استان هم کمتر نمونه ای است که به این کیفیت باشه

جواد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 شهریور 1394 - 9:01 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آخه تو بافق طرح کشاورزی بدرد کی می خوره؟؟؟طرحهای بزرگ معدنی و جوار معدنی اون کجاست؟؟؟چرا هیچ طرح صنعتی و معدنی در بافق افتتاح نمیشه که کشاورزی که اصلا بابافق سازگاری نداره رو آقا افتتاح می کنن اونم با پول وام کشاورزی عزیزی که باید خودش پرداخت کنه؟؟؟تو سیرجان بزرگترین کارخانه فولاد و تو میبد نیروگاه افتتاح می کنن که همش رو دولت ساخته تو بافق اینارو؟؟؟تا کی فیلم و دغل بازی؟؟؟

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 شهریور 1394 - 10:36 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقا احسان زحمت کشیده شده
ولی نقش دولت این وسط چی بوده؟!

سالار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 شهریور 1394 - 10:59 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
اخر این طرحهای شخصی چه ربطی به دولت داره طرح را خود شخص تهیه کرده پولشو خودش داده اگر هم وامی گرفته هزار جور سند و وثیقه به بانک داده و.. لا اقل میو مند دست انداز هایی که گذاشتند افتتاح می کر دند…

You cannot copy content of this page