فاز دوم گازرساني به منازل شهرستان بافق به بهره برداري رسيد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج‌شنبه - 5 شهریور 1394

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق؛ صبح امروز همزمان با چهارمين روز از هفته دولت و با حضور معاون سياسي امنيتي استاندار يزد ، فرماندار بافق ، مدير عامل شركت گاز استان و جمعي از مسئولان استان و شهرستان پروژه فاز دوم گاز رساني به منازل شهرستان بافق در منزل پدر شهيد ابراهيم توكلي به بهره برداري رسيد.

معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد ضمن تقدير از ميزباني خانواده شهيد توكلي گفت: به بركت خون شهدا و دعاي خير خانواده معظم شهدا شاهد پيشرفت و موفقيت مسئولان و جامعه در كشور هستيم.

محمد علي طالبي با اشاره به شعار هفته دولت مبني بر “دولت تدبير و اميد ، دولت همدل مردم” خاطر نشان كرد : همدلي و هم افزايي مسئولان استان و شهرستان بافق باعث شد آرزوي ديرينه مردم بافق در خصوص برخورداري از نعمت گاز در دولت تدبير و اميد تحقق يابد.

مدير عامل شركت گاز استان يزد در خصوص اين پروژه گفت : این فاز شامل 89کیلومتر شبکه توزیع و 6کیلومتر شبکه تغذیه است كه با راه اندازی این فاز در مجموع بیش از 2هزار و 300علمک گاز شهری در بافق نصب شده است .

منوچهر فلاح افزود : برای اجرای فاز دوم گاز شهری بافق بیش از 10میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است .

فرماندار بافق نيز در ادامه با تشكر از خدمات شركت گاز استان و شهرستان گفت : اميدواريم با فعاليتها و پيشرفت خوب پيمانكاران گاز رساني امسال بيش از 70 درصد خانوارهاي شهرستان از نعمت گاز شهري بهره مند شوند.

IMG_5430 IMG_5434 IMG_5446 IMG_5456 IMG_5470 IMG_5490


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 شهریور 1394 - 8:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ضمن عرض خسته نباشید
چرا گازکشی خیابان امام رضا که ازخیابان چارده معصوم زودتر انجام گرفته بود و محل نصب علمک های ان هم صورت گرفته بود بکباره رها شد وخیابان چهارده معصوم را علمک گذاری کردند . باتشکر

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 7 شهریور 1394 - 10:30 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چه چیزایی افتتاح می شود…………

You cannot copy content of this page