فقط یک مرکز فعال در زمینه فروش محصولات فرهنگی در بافق وجود دارد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه‌شنبه - 10 شهریور 1394

کارشناس هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق:     فقط یک مرکز فعال در زمینه فروش محصولات فرهنگی در بافق وجود دارد

با همکاری پلیس اماکن و اتاق اصناف شهرستان بافق یک دوره بازرسی از مراکز بازی های رایانه ای و ویدیو کلوپ های بافق انجام شد.

به گفته محمدرضا زبرجدی کارشناس هنری و مسئول تیم بازرسی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق بازرسی از سه مرکز بازیهای رایانه ای و یک ویدیو کلوپ و دو مغازه با اسامی غیر فارسی در دستور کار قرار گرفت و توضیحات وتذکرات لازم به صاحبان و فروشندگان محصولات فرهنگی و بازیهای رایانه ای داده شد.

زبرجدی وجود نظارت جهت بهبود فضای ارائه سی دی ها و دی وی دی ها و بازی های مجاز را ضروری دانست.

وی به نقل از عذرا کریمی رییس اداره از برگزاری جلسه ای با حضور نمایندگان قوه قضاییه،اماکن،پلیس امنیت اخلاقی و اتاق اصناف در اداره فرهنگ و ارشاد با موضوع برنامه ریزی جهت جلوگیری از ورود بازی ها و فیلم های غیر مجاز به بافق و همچنین سامان دهی فروش محصولات فرهنگی در مغازه های شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

زبرجدی همچنین فروش بازی های رایانه ای را در اکثر مغازه هایی که مجوز صنفشان مرتبط با نوع فعالیتشان نیست از جمله مشکلات موجود در بافق دانست که باعث رکود و حتی تعطیلی واحدهای صنفی مجاز در زمینه محصولات فرهنگی شده است.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۰
برچسب ها:

You cannot copy content of this page