امیدوارم همه کمک کنند و اطمینان داشته باشند از قطب معدنی به صنعتی تبدیل می شویم

دسته: عمومی
6 دیدگاه
پنج‌شنبه - 26 جولای 2012

 

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در نشست معاونین و مدیران این مجموعه معدنی با اشاره به اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده، بیان کرد: اهداف و برنامه ریزی های شرکت بر سه اصل؛ تولید، اشتغال و توسعه استوار گردیده است.
محمدجوادعسکری با اشاره به فراهم کردن زمینه جذب و اشتغال در مجموعه شرکت ، ادامه داد:  به مسئولان ذیربط تاکید شد در مبحث متقاضیان اشتغال در مجموعه شرکت امتیازبندی ها و اولیت هایی از جمله؛ اشتغال فرزندان نیروهای بازنشسته شرکت و سایر زمینه ها را بطور دقیق لحاظ نمایند تا هیچ حقی از فردی ضایع نگردد.
وی ادامه داد: اگر اجرای طرح ها با همکاری و همراهی مدیرکارکنان مسئولین و مردم دربازه زمانی مناسب انجام شود، اشتغال هزار نفر کلید می خورد.
وی افزود: با برنامه ریزی های قبلی انجام گرفته و تدابیری که صورت دادیم از نظر تولید وضعیت خوبی را شاهد هستیم. عسکری عنوان کرد:بزودی بازگشایی مناقصه اصلاح چغارت را در برنامه داریم و با اصلاح خط فرآوری چغارت محصولی را تولید می کنیم که ارزش افزوده بیشتری دارد
مدیرعامل سنگ آهن مرکزی بافق همچنین در زمینه توسعه، خاطرنشان کرد: در زمینه های مختلف فنی، بهره برداری گام های خوبی برداشته شد و توانستیم با پیگیری ها و رایزنی های انجام شده با مسئولین در نشست شورای اقتصاد مجوز احداث کارخانه گندله بافق را اخذ و اکنون شاهد عملیاتی شدن این پروژه عظیم هستیم. امیدوارم همه کمک کنند و اطمینان داشته باشند از قطب معدنی به صنعتی تبدیل می شویم
عسکری با اشاره به تلاشهای انجام گرفته مجموعه مدیران و کارکنان شرکت، اضافه کرد: باید همگی همت کنیم و این پروژه گندله پنج میلیون تنی را در عرض 3 سال به بهره برداری برسانیم.
وی یادآورشد: احداث این کارخانه کار بسیار بزرگی است و هزینه ای بالغ بر 187 میلیون یورو را در بر خواهد داشت و می تواند زیرساخت مناسبی برای ایجاد فولاد و فولاد اسفنجی باشد.
وی تصریح کرد: اجرای این طرح ارزش افزوده بالایی را عاید مجموعه می کند و بطور حتم با اجرای آن شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر مجموعه شرکت خواهیم بود.
 این مدیر مجموعه معدنی، به بازدید نماینده بافق ار مجموعه کارخانه گندله بافق اشاره کرد و گفت: مردم برای افتتاح طرح ها و پروژه ها روزشماری می کند و تلاش های شما تلاشگران این مجموعه جای قدردانی و تشکر دارد و امید دارم با سعی و تلاش مضاعف با شتابی بیشتر بسوی پیشرفت گام برداریم.
مدیرعامل سنگ آهن بافق بیان داشت: بحث تامین آب را بصورت زیربنایی دنبال می کنیم و پیگیری هایی برای طرح فاضلاب شهری به منظور تامین آب انجام و نیز با مشاوره هایی که از سوی سازمان داشته ایم آّب استحصال شده از این محل برای فضای سبز و آب فعلی فضای سبز برای بهره در بخش صنعت استفاده می شود.
محمدجوادعسکری در بخش دیگری در زمینه شایعه خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، تصریح کرد: شرکت سنگ آهن امسال در ردیف شرکت های واگذاری بر اساس اصل 44 نیست و بطور حتم بنده هم بافقی و بومی منطقه هستم و بطور حتم دلسوز شهرستان و خواهشی که دارم افرادی که اطلاعاتی در این زمینه ندارند بیهوده بر این شایعات دامن نزنند.
وی به حمایت مسئولین سازمان،تهیه و تولید،استاندار یزد، امام جمعه و فرمانداربافق در اجرایی کردن طرح کارخانه گندله بافق اشاره کرد و بیان داشت: اگر بنده و نیروهای بومی برای این مجموعه معدنی دلسوزی و تلاش نکنیم از چه کسی توقع این موضوع را داریم. وی افزود: اگر اجرای طرح ها در بازه زمانی مناسب برنامه ریزی ظرف سه سال آینده انجام شود، اشتغال بیش از هزار نفر کلید می خورد.
 وی ادامه داد: البته باید به این نکته توجه داشته باشیم که چه ما بخواهیم و نخواهیم در هر صورت در سالهای آینده این اتفاق رخ می دهد و لذا باید برای آماده نمودن زیرساخت های این اتفاق از جمله صنایع جوار معدنی را فراهم کنیم.
مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به تامین بیش از 1300 قلم از اجناس مورد نیاز شرکت از شهرستان، گفت: به منظور حمایت از اصناف و بازاریان و رونق اقتصادی شهرستان اولویت خرید از بازارهای شهرستان را در دستورکار قراردادیم.

در ادامه این نشست طی مراسمی مجید خدابخشی مشاور فنی شرکت و حسن حیدری پور به عنوان سرپرست معاونت فنی شرکت سنگ آهن مرکزی معرفی شدند

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 26 جولای 2012 - 3:33 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

دست به دست هم دهیم به مهربافق خود راکنیم آباد…بیایید باهمدلی وهمفکری وارائه پیشنهادات ونظرهای سازنده به مدیرعامل محترم شرکت سنگ آهن درجهت توسعه وآبادانی شهرمان کمک کنیم.پس یاعلی مدد

بیکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 26 جولای 2012 - 6:55 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حالاببینیموتعریف کنیم هروقت رفتم سرکارخبرتون میدم ملت!!!!!

مصطفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 26 جولای 2012 - 10:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انشاالله باکمک مردم ومسئولین همین طورخواهدشد.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 جولای 2012 - 12:37 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا بعداز چندین سال گروههای مختلف به این نتیجه رسیده اند که تنها راه پیشرفت شهرستان همدلی به دور از تخریب است لطفا از تهمت زدن وافترا دست بردارید .

یدالله این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 27 جولای 2012 - 3:33 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه دوباره سر کیسه بیت المال شله شل شده. آقای مدیر عامل نظارت و دقت بیشتری اعمال کنید و قدری مواظب اطرافیان باشید و با مردم روراست آنوقت به همه چیز می رسیم . و در آخر : هو معکم اینما کنتم . از خدا بترسیم که هر کجا برویم یا باشیم خدا ما را می بیند. ضمنا همدلی خوبه ولی نگفتن انتقاد نباشه . انتقاد در سایه همدلی و بدور از تخریب .انشاالله با توکل بر خدا رشد و بالندگی . وگرنه این حرف ها همیشه بوده .

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 29 جولای 2012 - 2:31 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقا مهدی حالا چرا وحدت 1سال پیش هم میشد وحدت داشت