برای رفع هرگونه مشکل به شرکت گاز مراجعه کنید

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
دوشنبه - 23 شهریور 1394

رییس شرکت گاز بافق:

برای رفع هرگونه مشکل به شرکت گاز مراجعه کنید

رییس شرکت گاز بافق گفت: هیچ گونه مشکلی در رابطه با کار گازرسانی وجود ندارد. مردم مشکلات و شکایات خود را به شرکت گاز ارجاع دهند.

مجید دهقانشاهی در گفتگویی تلفنی با خبرنگار” بافق فردا” اظهار داشت: مشکل خاصی در رابطه با روند کار و فعالیت گازرسانی وجود ندارد. پیمانکاران لوله گذار شرکت گاز و مرمت به صورت جدی به کار خود ادامه خواهند داد.

وی افزود: آسفالت  و جمع آوری خاک از کوچه جنب اداره پست و مسجد حجت آغازشده و هچنان کار ادامه دارد. وقفه ی کوتاه در این امربه علت تعمیر وسایل کار بوده است.

رییس شرکت گازبافق گفت: مردم برای رفع هرگونه مشکل یا شکایتی به شرکت گاز مراجعه کنند. . ممکن است پیمانکار در برخی موارد با قصد و غرض ورزی نظر و جوابگویی داشته باشد. بهتر است ازهرگونه تماس با پیمانکاران خودداری شود تا بهتر بتوان عملکرد آنان را کنترل نمود .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 24 شهریور 1394 - 1:06 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دهقانشاهی تشکر از تلاش شما بعنوان بک مدیر تلاشگر و پرتوان ۰

روای این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 24 شهریور 1394 - 7:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ضمن تشکر
به اطلاع میرساند حدود یک ماه و نیم است که کوچه حجت را حهت گازکشی کندن و متاسفانه هیچ کس جوابگو نیست متاسفم برای این مدیریت ضعیف مگه مردم چه گناهی کردن که اینقدر باید اذیت شن هر ماشینی گذر میگنه کل فضا را خاک میگیره

    یک دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 24 شهریور 1394 - 3:16 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    لطفا جوک نگید هنوز 20 روز هم نیست

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 24 شهریور 1394 - 7:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام آقای دهقانشاهی به علت عملکرد ضعیف ناظرین شما وشهرداری متاسفانه نخاله ساختمانی در کوچه های فرعی ماندگارشده ویا پیمانکار شما نخاله ها را در زمینهای متروکه تخلیه میکنند واز ضعف ناظریین شرکت گاز وشهرداری بهره کافی را می برد

You cannot copy content of this page