وضعیت قبولی دانش آموزان در دانشگاه نسبت به سال های گذشته پیشرفت داشته است

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - 1 مهر 1394

رییس آموزش و پرورش بافق:
وضعیت قبولی دانش آموزان نسبت به سال های گذشته پیشرفت داشته است
رییس آموزش و پرورش گفت: در رابطه با فضای آموزشی مشکلاتی وجود دارد. با همت و همکاری خیرین مدرسه ساز قادر خواهیم بود تا گامی بلند در راستای رفع و حل کمبود فضای آموزشی برداریم.
علی اصغر رنجبر در گفتگو با خبرنگار” بافق فردا”
پیرامون کمبود فضای آموزشی مدارس بافق اظهار داشت: ساختمان مدرسه دخترانه “طلوع” که امروز مراسم جشن شکوفه درآن برگزارشد استیجاری است. با ایثار و از خودگذشتگی جمعیت هلال احمر چند سالی در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت. اما با توجه به ضروریتی که وجود دارد سال آینده این ساختمان باید تخلیه شود. به همین منظور لازم است تا ساخت مدرسه جدید که جنب مسکن مهر است با جدیت پیگیری شود.. وی افزود: در 4 ماه اخیر سرعت ساخت این مدرسه جدیت بیشتری گرفته و امیدواریم با کمک های خیر مدرسه ساز ” مهندس ابراهیمی” تا پایان سالجاری شاهد اتمام ساخت آن باشیم.
رنجبر ادامه داد: مدرسه خلدبرین زهره- بنت الهدی و بهار از جمله مدارسی است که هنوز دو شیفت می باشند. در سال های قبل مدارس خلدبرین و زهره با کم شدن یکی از کلاس های متوسطه از دو شیفت بیرون آمد. اما مجددا مقطع متوسط ه اول یک پایه اضافه گردید. و باز به اجبار این مدراس دو شیفت شد. مدرسه مدرس با انجام بلوک گذاری به دومدرسه ابتدایی مدرس و راهنمایی اباذر تبدیل شد. مدرسه راهنمایی حجاب نیز به جای اول خود بازگشت 22 و مدرسه بهمن به اباذر انتقال یافت. و از این طریق از دو شیفت شدن مدارس جلوگیری بعمل آمد.
وی بیان کرد: امیدواریم با کمک خیرین مدرسه ساز مشکلات کمبود فضا رفع گردد. لازم است متذکر شوم اگر 30 درصد از هزینه ساخت و ساز مدارس توسط خیرین فراهم شود سازمان نوسازی مابقی کار و هزینه ساخت را تامین می کند. طی جلسه ای مشکل دو شیفت بودن مدارس بنت الهدی و بهار با حضور مسئولین نوسازی مطرح شد که تصمیمات خوبی اتخاذ گردید و با مساعدت فرمانداری کار ساخت مدرسه در کوی مناجات بزودی آغاز می شود.
رییس اموزش و پرورش در رابطه با ترکیدگی دیوار مدرسه 15 خرداد گفت: در اولین جلسه آموزش و پرورش این موضوع نیز بیان می شود و امیدواریم در اسرع وقت به نگرانی و دغدغه اولیا و معلمان خاتمه داده شود.
علی اصغر رنجبر در پاسخ به این سوال که درصد قبولی پذیرفته شدگان کنکور در سالجاری چگونه است گفت: خدا را شکر پیشرفت خوبی صورت گرفته است. 7 نفر در رشته پزشکی و دندانپزشکی پذیرفته شدند. در رشته های ریاضی و انسانی نیز رتبه های دو رقمی کسب شد. وضعیت قبولی دانش آموزان نسبت به سال های گذشته پیشرفت داشته است.
رییس آموزش و پرورش بافق بیان کرد: ازهمت و تلاش مسئولین و همکارانی که دربرگزاری کلاس های تست زنی دخیل بودند و باعث پیشرفت درسی دانش آموزان شدند تقدیر بعمل می آید.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 1 مهر 1394 - 4:03 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

متاسفانه وضعیت آموزشگاهها خیلی خراب است بعد از این همه وقت هنوزمعلمین تعدیل نشده اند وهمچنین معلمین خوب کلاس ششم که سابقه خدمتی 3ساله در این دوره وصاحب تجربه هستند کنار گذاشته ومعلمینی که هنوز دوره ای ندیده اند باید کلاس ششم را رهبری کنند وهمچنین انتخاب وجا بجایی مدیران فرمایشی بوده ومدیران چند منطقه خاص جابجا نشده اند وهرکه را خواسته اند جابجا کرده اند واگر قرار بود عدالتی باشد همه مدیران می بایست عوض شوند ممنون معلمین دلسوز

پیر دانای همدان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 3 مهر 1394 - 11:00 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و درود بر شما
اگر چه برای بنده مطرح کردن این سوالات در فضای مجازی بسی سنگین هست ولی این ها سوالاتی هست که در ذهن قریب دبیران و آموزگاران هست و شاید جرات مطرح کردن ان را نداشته و شاید صلاح درطرح ان را نمی بینند الا ایحال از جناب حاج اقای رنجبر مدیر مدبر خواهش پاسحگویی در این فضا و شاید پیگیری آن را دارم و اما سوالات
1- جناب آقای رنجبر چنانچه می دانید چند سالی هست که بخشنامه عدم بکارگیری دبیر زن در پایه ششم مدارس پسرانه مطرح هست ولی هنوز متاسفانه در مدرسه شاهد غدیر و بعضی مدارس دیگر شاهد بکارگیری دبیر زن هستیم چرا؟
2- با توجه به کمبود دبیر متخصص و کارامد ابتدایی دلیل خروج نیروی متخصص و بکارگیری ان در پست های مدیریتی و ورزشی چیست .بنده از طرح اسم افراد در اینجا پرهیز میکنم .
3-طرح جابجایی مدیران چرا سلیقه ای بوده ای کاش مدیر معاونین نسبی نیز جابجا می شدند .توجیه منطقی ایا در عدم جابجایی آنها هست یا نه؟
4-تاوان سرقت مینی بوس بنز اداره را چه کسی میدهد .عدم مراقبت از مینی بوس باعت سرقت در مشهد مقدس گردید .چرا؟
5-خدا عمر ستاد نوسازی را چون باز سازی مدرسه اکبریان دراز کند بیش از5 سال انتظار جهت باز سازی مدرسه شهید اکبریان چه حواب قانع کننده ای به دانش آموزان و والدین میتواند داده شود؟ چرا؟
6-چرا مسیولین ارزیابی عملکرد به بخشنامه محدوده بندی ثبت نام دقت لازم را ندارند مدرسه انقلاب کلاس 36 نفره و مدرسه 15 خرداد و خلد برین وغیره 15 نفره .مدرسه جمران با ثبت نام میان پایه و خارج محدوده جمعیت آموزشگاه را به بالای 310 نفر رسانده است .و وووو.به خدا شایسته نیست ؟آموزگاری با کلاس 15 نفره و اموزگاری با کلاس 35 نفره ؟چرا؟
7- امروز جمعه سوم مهر است ودبیران بلا تکلیف در تعیین کلاس و تعدیل و خانواده ها سر درگم در انتخاب اموزشگاه جهت دلبندانشان .لغو ناگهانی تعدیل نیروی ابتدایی؟چرا
8-ثبت نام دانش اموزان در میان پایه های شاهد غدیر برچه اساسی هست متاسفانه شاهد پذیرش بعضی از افراد بدون امتیاز هستیم بهتر نیست اگر قرار هست میان پایه ای ثبت نام گردد اطلاع رسانی شود شاید افرادی باشند که از لحاظ امتیاز دارای امتیاز های خاص باشند .چرا؟
با تشکر از شما مدیر گرامی

You cannot copy content of this page