به داد ساکنین شهرک امام علی ع ( جنب سپاه) برسید

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
چهارشنبه - 1 مهر 1394

با توجه به اینکه بیش از ۱۰ سال از ساخت این شهرک می گذرد و اکثر زمینهای ان تبدیل به واحد مسکونی شده . علی رغم پیگیریهای فراوان در این چند سال متاسفانه خیابان های این شهرک فاقد آماده سازیهای لازم و آسفالت می باشد و اخیرا هم با توجه با حفاریها جهت گاز و فاضلاب مشکلات را دوچندان کرده است. سال گذشته شهردار سابق به همراه مدیر عامل شرکت تعاونی شرکت سنگ آهن قول دادند تا دهه فجر مشکل حل می شود اما تا کنون هیچ اقدام مثبتی صورت نگرفته است لازم به ذکر است این شهرک فاقد مسجد و مدرسه می باشد ما ساکنین این شهرک با توجه به نزدیک شدن زمستان تقاضای ساماندهی و آسفالت خیابان ها آن را داریم از مسئولان محترم به ویژه فرماندار محترم و شهردار محترم تقاضای پیگیری و مساعدت لازم را داریم.
تعدادی از ساکنین شهرک امام علی ع

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 1 مهر 1394 - 9:20 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به داد ساکنین شهرک امام حسین ع ( کمربندی) برسید
این شهرک قدیمی تره. برای اونجا یه فکری بکنید. خبرنگار بافق فردا چرا فقط میره اونجا را میبینه؟؟؟؟؟؟

علی قاسمی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 1 مهر 1394 - 11:49 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران.
واجب دانستم توضیحاتی در مورد پیگیریهای اخیر در مورد شهرکهای امام حسین و امام علی بدم.
بنده نیز از ساکنان شهرک امام علی هستم.
قرار بود سال قبل زیرسازی و آسفالت خیابان اصلی شهرک امام علی و بعضی از قسمتهای شهرک امام حسین (ع)انجام شود که با پیگیریهایی که انجام شد و جلساتی که با فرماندار محترم و شهردار سابق و آقای یزدانی در فرمانداری گذاشته شد گفتند ابتدا کارهای زیرساختی از قبیل فاضلاب و علمک گاز انجام شودو بعد برای آسفالت اقدام شوداوایل ماه رمضان فاضلاب شهری شروع شد و به دنبال آن با پیگیریهای مکرر علمک نیز زده شده و درحال شروع توسط سازمان همیاریها بود که در قرارداد مشکلاتی پیش آمدکه با پیگیری مجدداز طرف فرماندار محترم(که جای بسی تقدیر و تشکر را از ایشان دارم)و شهردار جدید جناب آقای نوروز زاده قرار شد مناقصه جدید برگزار شودو چند ماهی پیگیر آن بوده ام.
اتفاقا امروز صبح با شهرداری تماس گرفتم و پیمانکار آن مشخص شده و انشاالله تا دو هفته دیگر کار پیمانکار شروع میشود.
هفته قبل از جناب شهردار و آقای مهندس برزگری (که واقعا خیلی این دو بزرگوار زحمت کشیدند)قول گرفتم که در ابتدای کار پیمانکار هر دوشهرک امام علی و امام حسین(ع ) مد نظر قرار گیرد که نظر هردو بزرگوار مثبت بود.
انشاالله به زودی مشکل بزرگواران مرتفع میشود.
در ضمن پیگیر سند زمینهای شهرک امام علی(ع)نیز هستم.
پایدار باشید.

محمود این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 1 مهر 1394 - 12:27 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و تشکر از کسانی که داد میزنن ولی دادشان بجایی نمیرسد وکسانی که داد ها را میشنوند ولی طبق عبارت(( گوش اگر گوش منو ناله اگر ناله تو آنچه به جایی نرسد فریاد است ))عمل میکنند
ساکنین مظلوم کوچه انقلاب 24 فخریه هم چند سالیست از تمام امکانات محرومند جالب آنکه چند شهردار هم از همان منطقه بوده جالبتر آنکه دوسال متوالی خبرنگار عزیز(جناب آقای عبداللهی) گزارشی فقط از نبود خط تلفن تهیه و به صدا و سیما فرستاد و پخش شد ولی عزیزان مسول همان عبارت فوق الذکر را سر لوحه کار خویش قرار دادند البته ابتدای سال هم فرماندار و جمعی از مسولین در تکیه محله با پیگیریهای مستمر اهالی پس از شش ماه هم جهت حل مشکلات متعدد گرد هم آمدند و قراربود تا هفته دولت مشکلات رفع شود که نشد ولی به نظر این حقیر تا قبل از انتخابات امسال حداقل بخشی از آنها حل میشه چون نظر به کثرت جمعیت نیاز به حضور حداکثری مردم این منطقه !فقط به نیت قربتاً الی الله !!!!!!!و نه ارائه آمار حضور حداکثری مسولین ذیربط دست بکار خواهند شد.
گهگاهی با دیدن بازی کودکان معصوم این نقطه از شهر ناخودآگاه یاد شعر اشک یتیم می افتم و…….

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 2 مهر 1394 - 8:58 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چند باری هم در مورد فضای سبز شهرک امام علی نامه نگاری کرده ایم و به راه و شهرسازی و ارگانهای دیگه گفتیم که شهرک امام علی هیچ فضای سبزی نداره و زمینهای پرتی مختص فضای سبز رو جهت ساخت و ساز فروخته اند!! اما کو گوش شنوا!! رئیس اداره راه و شهرسازی که نامه ها رو بایگانی کرده مثل خیلی از نامه های دیگه و ارگانهای دیگه!

مهدی عسکری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 2 مهر 1394 - 10:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام جای بسی تشکر ازمدیرعامل محترم تعاونی مسکن اقای یزدانی عزیزکه پیگیر رفع مشکلات شهرک هستند انشالله که در پناه ایزدمنان موفق وسربلند باشید

You cannot copy content of this page