یکی از بهترین نشست های کتاب خوان استان یزد در بافق برگزار شد

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - 1 مهر 1394

رییس کتابخانه های عمومی بافق:

یکی از بهترین نشست های کتاب خوان استان یزد در بافق برگزار شد

رییس کتابخانه های عمومی بافق گفت: نشست کتاب خوان با هدف حمایت و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی برگزار شد.

الهام آقایی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار” بافق فردا” اظهار داشت: احیای فرهنگ کتاب و کتاب خوانی یکی از مهمترین اهداف نشست کتاب خوان در بافق بود.

وی افزود: یکصد و سی و دومین نشست کشوری و اولین نشست کتاب خوانی با همت مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، فرماندار و مسئول انجمن خیرین کتابخانه ساز برگزارشد. که در این نشست 12 نفر از اهالی مطالعه و کتاب خوان کتاب های مدنظر خود را به اشتراک گذاشتند.

آقایی ادامه داد: کتاب خوانان برگزیده می بایست در عرض 7 دقیقه چکیده و خلاصه ای از کتاب مطالعه شده را برای مخاطبان و حضار ارائه گزارش دهند. دو نشست در مرکز استان و یک نشست دیگر در اردکان برگزار شده بود و شهرستان بافق به عنوان سومین محل انتخاب شد.

رییس کتابخانه های عمومی بافق با اشاره به همزمان شدن این نشست با دیگر برنامه های فرهنگی شهرستان یادآور شد: برنامه ریزی برگزاری نشست کتاب خوان توسط نهاد کل کتابخانه عمومی کشور انجام گردید. استقبال، کیفیت بالا و تاثیر گذاری این کار بر روی مخاطبان از نکات بسیار ارزنده نشست بود.

وی بیان کرد: برگزاری نمایشگاه عکس ” جلیل زعیمیان” با موضوع کتاب و کتاب خوانی و همچنین حضور ارائه دهندگانی چون”فرزانه دهقان” و “دیبا کریم زاده” در این برنامه  بر کیفیت نشست افزود.

الهام آقایی اضافه کرد: کارشناسان استان در پایان برگزاری نشست کتاب خوان بیان کردند فکر نمی کردیم بافق اینقدر انسان فرهیخته واهل مطالعه داشته باشد.

رییس کتابخانه های عمومی بافق گفت: حضور فرماندار از ابتدا تا انتهای نشست و تشویق و ترغیب اهل کتاب توسط وی نشان دهنده آن است که فرمانداربافق اهل مطالعه است و دید خوبی نسبت به ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 1 مهر 1394 - 8:15 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود خانم آقایی باید این برنامه ها ادامه پیدا کند تا فرهنگ کتابخوانی همگانی شود.

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 4 مهر 1394 - 8:36 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خانم آقایی عالی بود .
امیدواریم ادامه پیدا کند.

You cannot copy content of this page