شوراي ورزش شهرستان بافق تشكيل جلسه داد

دسته: عمومی , ورزشی
۴ دیدگاه
سه‌شنبه - 7 مهر 1394

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ شوراي ورزش شهرستان بافق به رياست فرماندار بافق و با حضور معاونت امور ورزش اداره كل ورزش و جوانان استان يزد ، جمعي از مديران ادارات و روساي هياتهاي ورزشي شهرستان بافق بر گزار شد.

فرماندار بافق در اين نشست از مظلوميت اداره ورزش و جوانان شهرستان دربين ادارات شهرستان خبر داد و گفت : حوزه ورزش شهرستان با توجه به پتانسيل ها و نقاط قوتي كه دارد مظلوم واقع شده و اين در حالي است كه مدير كل ورزش و جوانان بومي اين شهرستان بوده و انتظارات ورزش دوستان به مراتب بالاتر از ساير شهرستان هاي استان است.

سيد مهدي طلايي مقدم افزود: برخي از رشته هاي ورزشي شهرستان با توجه به پتانسيل و نيروي انساني خبره مورد توجه جوانان حامي اين رشته هاي ورزشي قرار گرفته اند كه جاي كار و تلاش بيشتر براي شكوفايي بهتر دارد.

وي از استارت مجدد ليگ فوتبال در شهرستان بافق پس از چندين سال وقفه خبر داد و تصريح كرد : در ورزش بافق زير ساختهاي مناسبي وجود دارد كه مديريت اين زير ساختها بايد به نحو شايسته انجام شود.

رئيس شوراي ورزش شهرستان بافق ، شكوفايي و فعاليت هياتهاي ورزشي شهرستان را خواستار شد و گفت : بخش عمده كار شوراي ورزش كار فرهنگي براي جوانان است ، بايد زمينه را براي فعاليتهاي ورزشي و فرهنگي ويژه جوانان مهيا كرد.

طلايي مقدم در پايان ضمن تاكيد به روساي اداره ورزش و جوانان وهياتهاي ورزشي بدون داشتن هيچ برنامه اقدامي نداشته باشند خاطر نشان كرد : اميدواريم از طريق برنامه ريزي و داشتن سند توسعه ، مديريت صحيح از امكانات ، تزريق اعتبارات لازم و سرمايه گذاري بنيادي و تقويت زيرساخت ها شاهد شكوفايي روز افزون ورزش در شهرستان و درخشش ورزشكاران بافقي در سطح كشور باشيم.

معاون ورزش اداره كل ورزش و جوانان استان يزد در ادامه اين نشست ، استان يزد را جزء يكي از استانهاي صنعتي كشور خواند و گفت : به دليل تحرك كم و كاهش سلامتي افراد در سطح استان شاهد افزايش مرگ و ميرهاي قلبي و عروقي هستيم.

ابوالفضل کارگر استان يزد را جزء استانهاي ناشاد در رده هاي آخر كشوري دانست و خاطر نشان كرد : خوشبختانه در دولت تدبير و اميد اقدامات شايسته اي در خصوص برطرف كردن روحيه اجتماعي و فعاليتهاي ورزشي در حال انجام است.

وي با اشاره به اينكه در استان يزد از 47 هيات ورزشي فعال در سطح كشور 46 هيات ورزشي فعاليت دارند ، گفت: ما انتظار نداريم 46 هيات ورزشي به صورت فعال و پويا در بافق فعاليت نمايند ، بايد با برنامه ريزي و آمايش بندي 10 هيات ورزشي پويا و كارآمد معرفي و تا مرز قهرماني كار شود.

در ادامه برخي از روساي هياتهاي ورزشي در خصوص مشكلات رشته هاي ورزشي شهرستان ، كمبود اعتبار و امكانات حرفه اي مطالبي را بيان كردند و پس از بحث و تبادل نظر موارد مصوب و مورد پيگيري قرار گرفت.

IMG_7628 IMG_7635 IMG_7639 IMG_7642


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
عباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه‌شنبه 7 مهر 1394 - 10:49 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جای رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در این جلسه خالی است . دو هفته ای است از نتایج لیگ هندبال کشور هم در سایت خبری نیامده اگر امکان داره اطلاع رسانی شود .

علیرضا دانشی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 8 مهر 1394 - 9:15 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آقای فرماندار با سلام و عرض ادب
جهت اطلاع کلیه سروران گرامی
بنده عضو کوچکی از ورزش شهرستان و عضو کوچکی از پر افتخار ترین ورزش شهرستان بافق یعنی ورزش محروم کاراته می باشم این ورزش با بیش از 300 عنوان مقام اول تا سومی در کشور مقام اول در رشته کاتا تیمی در مسابقات لیگ دسته یک کشوری بیش از 100 عنوان مقام اول تا سومی در مسابقات قهرمانی استان و مقامهای دوم و سوم در 2 دوره مسابقات دارالعباده را در کارنامه خود دارد
با تمامی مشکلات ما خانواده کاراته با اقدار ایستاده ایم تا به عنوان بافقی نام بافق را بر سکوهای افتخار بالا ببریم به امید حمایت مسئولین استان
در اینجا جا دارد از مربیان قدیم هم یاد کنم که با زحمات آنها کودک کارته بافق تبدیل به مردی بزرگ گردید
استادان گرامی آقایان لقمان شیخ نیا،مجید دانشی،اکبر شاهی ،حامد کریمی،
به امید پیشرفت تمامی رشته ها

باباییان این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 8 مهر 1394 - 10:08 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت جناب فرمانداروهمکاران محترمشان
باتشکیل این جلسه می توان به آینده امیدوار شد. خسته نباشید

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 22 مهر 1394 - 4:28 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مانمیدونیم دعوت از هیت های شهرستان چه جوری انجام شده که بعضی از هئیت اطلاع پیدا نکردند واقعا جای ضعف اداره ورزش وجوانان شهرستان اینطوری نشان داده میشود از اقای شریعتی میخواهیم هرچه زودتر تکلیف رئیس این اداره را مشخص نمایند با تشکر

You cannot copy content of this page