مدیر عامل شرکت سنگ آهن و اعضاء باشگاه آهن صبح امروز با رئیس فدراسیون فوتبال دیدار کردند

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
چهارشنبه - 15 مهر 1394

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، صبح امروز محمد جواد عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن، سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق، احمد طلایی رئیس هئیت مدیره باشگاه ، میرطاهری عضو هئیت مدیره باشگاه و تفکری نماینده شرکت سنگ آهن در محل فدراسیون فوتبال با علی کفاشیان دیدار داشتند.

در این نشست اعضاء درباره تیمداری در فوتبال و در رده های مختلف بانوان و آقایان، علاقمندی شرکت آهن بافق یزد برای فعالیتهای ورزشی و سرمایه گذاری در ورزش به بحث و گفتگو پرداختند.

علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال در نشست خود با مسئولین مدیر عامل شرکت و اعضاء باشگاه سنگ آهن گفت: تلاش و پشتکار باشگاهها در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی باعث می شود تا تیم های ملی ایران در مسابقات آسیایی و جهانی افتخار آفرین باشند. از شما به خاطر فعالیت هایتان تشکر می کنم. اعتقاد داریم اگر تیمداری باشگاهها در رشته های مختلف نبود، شاید ورزش فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی با اقتدار عنوان نخست آسیا را به خود اختصاص نمی داد. قسمت اعظم زحمت و تلاش را باشگاهها برای تربیت و پرورش بازیکنان انجام می دهند و 20 درصد باقیمانده از طرف فدراسیون برای هماهنگی و یکدست شدن تیم ها برای حضور درمسابقات صورت می گیرد.
وی در ادامه بیان کرد: فدراسیون فوتبال در راستای اجرای برنامه های باشگاهها تا جایی که می تواند کمک می کند. از شما به عنوان یک بخش صنعتی که در ورزش کشور هستید، تشکر می کنم. اصولا جایگاه تولید و صنعت با توجه به استاندارد ها و تولیدات در فعالیتهای اجتماعی می تواند کمک بسزایی در رشد ورزش داشته باشد. معتقدم باید امکانات و شرایط را برای ورزشی با استاندارد فراهم کنیم تا با ایجاد انگیزه در میان مردم، ورزش را توسعه و گسترش دهیم.
رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: باشگاهها باید در بخش استعدادیابی ، اهمیت دادن به تیم های پایه، تیمداری در بخش بانوان فعال تر از گذشته ظاهر شوند تا ورزش فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد. اکنون 14 تیم در فوتسال بانوان فعالیت دارند که حاصل تلاش این 14 باشگاه در کنار برنامه ریزی های فدراسیون، کسب عنوان قهرمانی در آسیا بود. پیش از این مسابقات به گونه ای از ایران صحبت می کردند که محدودیت ها باعث شده تا ورزش بانوان جایگاهی نداشته باشد اما بانوان ایرانی با پوشش اسلامی نشان دادند که هیچ محدودیتی وجود ندارد و توانستند با اقتدار تیم ژاپن که یکی از برترین تیم های آسیا است را شکست دهند.
کفاشیان گفت: تنها درخواست فدراسیون از باشگاهها این است که در بخش آموزش، مربیگری و داوری کار کنند تا ورزش کشور موفق باشد. ضمن اینکه برای نتیجه گیری نباید عجله کرد. باید زمان بگذرد تا بهترین کارایی را از تیم ها شاهد باشیم. همانطور که در بالا اشاره کردم، ما حاصل کار شما را به تیم های ملی عرضه می کنیم. اکنون تیم های ملی فوتبال، فوتسال آقایان و بانوان و فوتبال ساحلی در آسیا اول هستند. تیم فوتبال ساحلی در دنیا در رنکینگ ششم قرار دارد، تیم ملی فوتبال آقایان در آسیا و در میان بسیاری از کشورهای ژاپن، کره جنوبی و تیم های عربی که چند برابر ما سرمایه گذاری می کنند، صدر نشین است. تیم ملی فوتسال آقایان نیز در آسیا اول و در جهان جزء برترین تیم ها قرار دارد. در واقع ما با امکاناتی که داریم و درنهایت با غیرت و تلاش بازیکنان، اکنون قدرت اول آسیا هستیم و باید با پشتکار ضمن حفظ این عنوان، در جهان نیز جایگاههای خوبی را به خود اختصاص دهیم.

aaa-635797288153530550-300x238

دیدار-با-کفاشیان-300x200


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
على این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 مهر 1394 - 1:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به جاى پول دادن به فدراسيون فوتبال پول و پاداش بچهاى بافقى را بدهيد
چجورى مي گويد پول نداريم
تفكرى نماينده باشگاه تو فدراسيونه!!!!!!

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 مهر 1394 - 7:32 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا دیگه کلنگ زدن وپاکت باز کردن دیگه تموم شده و پرداختند با این رئیس واون رئیس دیدار کردن به قول قدیمیا اینا برا فاطی تموم نمی شه یه کسی میخواد به اقایون بگه به خدا برت دنبال کار مردم، برت برا رضای خدا هم یه کمی کار کند ، برت دنبال گندله سازی اونو راه بندازت تا چهار تا بدبخت وبیچاره از کنارش نون بخورن ( کفتنی است گندله سازی از سال 88 شروع شده ولی تا کنون یک درصد هم پیشرفت نداشته ولی به مردم دروغ میگن که 5/18 پیشرفت داشته ) من نمی دونم اقایون کی از رو میرن

ندای بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 مهر 1394 - 7:41 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر بنــــــده اگر دوستان و مدیریت محترم اقای عسگری به فکر بستن و هماهنگ کردن یک تیـــــم فوتسال برای شرکت در مسابقات لیگ برتر باشن واقعا در کوتاه مدت و سپس در بلند مدت هم جواب میدهد چون واقعا استعدادهای بسیار زیاد واقعا بسیار زیادی در بافق در این رشته حضور دارن
حیف است این جوان های پرانرژی نادیده گرفته شوند
خواهشا به فکر یک تیـــــــــــــــــم فوتسال لیگ برتری کاملا بومی باشید

مثل تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد مگه چیزی کم داریم ؟ نـــــــــ پولش هم که از اینجاس

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 مهر 1394 - 12:18 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

حتما رفتن مقداری پول تقدیم نمایند . ولی بدانید اینها دو سال که پول ورزشکاران (پاداش)مربیان و …..ندارند بدهند .فقط از جیب ملت برای اینجور کار تبلیغاتی خوب کار می کنند دستتون درد نکنه انشاالله او دنیا هم بتوانید جواب مردم را بدهید.
مدیر محترم بافق فردا سیاسی کاری نکن و همه نظرات مخصوصا مخالف را حذف نکن

دلسوز این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 مهر 1394 - 3:07 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای عسکری پول سنگ آهن ارثیه چند نفری نیست که می خواهید خرج تیم داری فوتبال با حدود سی چهل نفر خدم وحشم با دستمزدهای نجومی بکنید.وزارت نفتش در تامین حقوق بازیکنانش مانده شما که بای طرحهای بافق جار می زنید که پول نداریم و سنگ ارزان شده به چه مجوز شرعی و قانونی پول بافق را صرف تعدادی بازیکن میلیونی و میلیاردی می خواهید بکنید ؟؟؟شفاف بفرمایید تا کنون چند صد میلیون به فدراسیون فوتبال و هند بال و … کمک کرده اید؟؟؟چرا از تیمهایی که انفرادی و قهرمان پرورند حمایت نمی کنید تا هم نام بافق را داشته باشد و هم هزینه یک یا سه نفره اش یکصدم گرانترین تیم ورزشی شود؟؟؟چرا ندانسته یا دانسته سرمایه بافق را تاراج بیرون بافق می کنید؟؟اگر مردم نجیب بافق سکوت کرده و حرمت همشهریشان را دارند دلیل نمی شود که برای بیرون بافق پول داشته باشید ولی برای کارخانه و فولاد و جاده و کتاب بافق هی بگویید بودجه نیست اوضاع مالی خراب است پس اینها چیست که هرروز ولخرجی می کنید؟؟؟هنوز جوهر کمک میلیونی به کوهنورد زارچی که الان با پول سنگ آهن بافق در تایلند مشغول کوهنوردی است!!! خشک نشده که با دست پر خدمت جناب کفاشیان رسیده و حاتم بخشی می کنید؟؟؟آیا بهتر نیست چنین کمکهایی را به کوچه و پس کوچه های محله خودتان بکنید تا باقیات صالحاتی بین ساکنین انتهای خیابان مهدیه داشته باشید؟؟؟آیا یکبار به کوچه های مظفریه سر زده اید؟؟؟آیا ساکنین محله قدیمی اطراف امامزاده در مرکز بافق را یکباراز نزدیک زیارت کرده اید؟؟؟می دانید برروی چه فرشی می نشینند و می خوابند؟؟صاحبان اصلی چغارت اینهایند وگرنه شما و سایر عزیزان مسئول فقط چند صباحی خواهید بود وروزی دیگری خواهد آمد و امثال فدراسیون فوتبال دردی از محرومیتهای بافق و مردمش را دوا نخواهد کرد!!

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 15 مهر 1394 - 7:23 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این چه ربطی به فرماندارداشت…..

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 16 مهر 1394 - 7:11 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سردبیر عزیز چرا نظرات را روی سایت نمیندازی بد گفتم اقایان بجای اینکه با این رئیس واون رئیس بنشینند وکادو بهم بدن وتعریف وتمجید از هم بکنند برن دونبال گندله سازی که بعد از شش سال هنوز یک درصد هم پیشرفت نداشته وبه دروغ به مردم میگن بالای 18 درصد پیشرفت داشته برن دنبال کوره بلند برن دنبال کاری که برا مردم اب ونون داشته باشه نرن فقط دنبال پست ومقام خودشون ، خدایش بد گفتم که چاپ نمیکنی

سلام این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 16 مهر 1394 - 9:21 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

ما آخر نمیدونیم بلوار میر غنی زاده حد فاصل مظفریه تا قلعه چقدر کار دارد تا احداث شود اون هم بلواری با این همه پیچ و خم حالا هم که شهردار جدید اومده و ماشین آلات و وسایل را جمع کرده و به بلوار دیگر مشغول هست این بلوار چند تا دیگر شهردار را باید ببیند تا آخر به انتهای خط برسد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باید کشته بدهد؟

..... این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 26 مهر 1394 - 11:43 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام

قلعه از خرمشهر زمان جنگ خرابتر است.مسولین کجا هستن .؟چرا نباید قلعه پیشرفت کند؟.ایا قلعه بخشی از شهر بافق نیست.؟پول مالیات را بدهیم.نه گازی داریم نه فاضلابی.احداث بلوار به کندی پیش میرود.اخر تا کی بدبختی بکشیم .چرا کسی پاسخ گو نیست.چرا باید هر بلایی هست سر قلعه بیاید چرا……………………

You cannot copy content of this page