اعضای کارگروه مطالبات مردمی و اعضای شورای شهر با قائم مقام صندوق بازنشستگی فولاد دیدار کردند

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
جمعه - 24 مهر 1394

ه گزارش سایت اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر بافق؛ عصر دیروز اعضای کارگروه مطالبات مردمی به همراه اعضای شورای اسلامی شهر بافق با قائم مقام صندوق بازنشستگی فولاد کشور دیدار و گفتگو نمودند.

رئیس شورای اسلامی شهر بافق ضمن اعلام این خبر گفت: پیرو پیگیری های قبلی و با عنایت به انتصاب نوروزی به عنوان قائم مقام جدید صندوق فولاد کشور ، اعضای کارگروه و شورای شهر، عصر دیروز مورخ ۱۳۹۴/۷/۲۱در محل صندوق فولاد با وی ملاقات کردند.

محمد رنجبر ادامه داد:این جلسه که با حضور مدیر عامل سنگ آهن ، الستی عضو هیئت مدیره سنگ آهن بافق ، اعضای شورای شهر و کارگروه برگزار گردید خواسته های شهروندان به استناد صورت جلسه مورخه ۱۳۹۳/۶/۹ به شرح ذیل مطرح گردید:

۱- تاکید گردید کارخانه های فولاد و گندله از خواسته های به حق مردم این شهرستان می باشد که می بایست سالها قبل احداث می گردید، حال که همه مقدمات آن فراهم گردیده و قراردادهای آن امضاء شده است باید در ساخت آن تسریع گردد و مردم چشم انتظار اقدام عملی و جدی آن هستند.

IMG-20151014-WA0029 (Copy)

۲- برگزاری جلساتی در سطح استانی و کشوری برای واگذاری ۱۵ درصد به مردم شهرستان نیاز هست که خواسته ما از نوروزی این بود که هماهنگی های لازم را در خصوص برگزاری این جلسات انجام دهد.

۳- طبق نامه ها و قول های داده شده ۲۸/۵درصد باید دولتی باقی بماند تا حق این شهرستان از آن استیفاء گردد.

وی افزود: صباغیان به عنوان نماینده کارگران سنگ آهن عنوان نمود با توجه به اینکه سنگ آهن خصوصی شده است کارگران باید از تامین امنیت و ارتقاء شغلی برخوردار شوند که همه مسئولین از جمله وزیر رفاه قول آن را داده اند و از جمله خواسته کارگران تبدیل وضعیت کارگران و روز مزد دائم شدن می باشد و نکته مهم برای این جلسات و پیگیری ها و رسیدن به خواسته ها منوط به پیگیری جدی کارگروه مردمی و کارگری است و از آن مهمتر حضور مردم و کارگران در جلسات گزارش دهی هر دو ماه یکبار می باشد.

رنجبر افزود: قائم مقام صندوق بازنشستگی فولاد نیز ضمن تشکر از مردم بافق اعلام کرد در مورد ساخت کارخانه های وعده داده شده فولاد و گندله با قوت از احداث آن حمایت می کنم و با توجه به این که وزیر دادگستری از طرف هئیت دولت برای ۲۸/۵درصد به عنوان حَکَم انتخاب شده است تا نظر نهایی خود را اعلام نماید و نظر ما هم این هست که دولتی باقی بماند و راه کارهایی دیده شود که سهمی از آن به مردم بافق تعلق بگیرد و ما از این موضوع دفاع می کنیم.

IMG-20151015-WA0030 (Copy)

رئیس شورای شهر ادامه داد: نورورزی در مورد روز مزد دائم کردن کارگران نیز گفت اگر هئیت مدیره سنگ آهن موافق باشد و صلاح بدانند من نیز حمایت می کنم که عسکری و الستی نیز اعلام کردند که قول آن را ما به مردم داده ایم و عملی کردن آن مشکلی را برای صندوق ایجاد نمی کند و بنا داریم که تا پایان سال قریب به یک سوم کارگران سنگ آهن بافق را روز مزد دائم نمائیم.

وی افزود: ضمنا از قائم مقام صندوق بازنشستگی فولاد دعوت گردید تا در اولین فرصت ممکن به بافق سفر کند تا بیشتر با مشکلات این منطقه و کارگران آشنا شود و و ایشان قول مساعد داد تادر اولین فرصت به شهرستان بافق بیایند و از نزدیک در جریان مشکلات و جزئیات برنامه های شهرستان قرار بگیرند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
یب این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه 24 مهر 1394 - 5:42 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حالا که بالایی ها با مدیرعامل بومی ما همصدا و همسو هستند و از وی به شدت حمایت می کنند و حرفش رو هم قبول دارند دست از کینه های الکی بردارید و تا می توانید به کمک عسکری از بالا امتیاز بگیرید.. هی هم توی بوق نکنید این آقای ص را….. بالایی ها به شدت با ایشون مشکل دارند…

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 25 مهر 1394 - 7:40 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

عسکری چهار ساله که همش حرف میزنه , بعدیش هم همین خواهد شد چه حمایت بکنید وچه نکنید او تا پولهای باد اورده سنگ اهن هست وحساب وکتابی نداشته باشه او ماندگاره ،…. !!! اگه باور ندارید حرفهای اور را طی این چهار سال مرور کنید عملکرد راببیند مطمئن باشید ده سال دیگه هم با همین روند همین خواهد بود

You cannot copy content of this page